ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

شیباریوم قهرمان کاهش هزینه های شیبا اینو شد!

۲۳ اسفند ۱۴۰۱
شیباریوم قهرمان کاهش هزینه های شیبا اینو شد!

مطابق توییت اخیر حساب رسمی Bone ShibaSwap (BONE)، شیباریوم قادر است هزینه تراکنش ها را هزاران درصد کاهش دهد.

حساب BONE یک اسکرین شات را با جزئیات یک تراکنش به اشتراک گذاشت که نشان می دهد کارمزد بن ۰.۰۰۰۰۲ است.

بلاک چین لایه ۲ Shibarium به کاربران امکانات زیادی می دهد. یکی از این امکانات این است که کاربران با استفاده از توکن های BONE به عنوان گاز برای دریافت کارمزد تراکنش، انتقال شیبا اینو را انجام دهند. طبق اظهارات شیتوشی کوساما و تیم توسعه‌ دهنده اش هزینه ‌های تراکنش در شیباریوم، بر خلاف هزینه ‌های موجود در اتریوم، بسیار پایین ‌تر و سریع ‌تر خواهد بود.

علاوه بر این، طبق پستهای وبلاگ کوساما در Medium، هر تراکنش به توکن سوزی منظم SHIB کمک می کند. مکانیزم ساده است. بخشی از کارمزد هر تراکنش در BONE به توکن ‌های میم شیبا اینو تبدیل می ‌شود و سپس به کیف پول‌ های مرده ارسال می‌شود. ارتش SHIB اکنون انتظار دارد تریلیون ها شیبا اینو بسوزد. این فرایند قیمت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. به لطف توکن سوزی، یعنی ارسال توکن ها به کیف پول های غیرقابل مصرف، یک دارایی با کاهش عرضه در گردش آن، کمیاب تر می شود.

پس از انتشار باشکوه بلاک چین PuppyNet  شیباریوم، نهنگ ها شروع به خرید مقادیر انبوه BONE کردند. آنها تا حد زیادی شرط خود را بر روی این توکن میم افزایش دادند. بر اساس گزارشات IntoTheBlock، نهنگ ها اکنون ۱۲۶.۱۵ میلیون بن دارند. این ۵۴.۸۴ درصد از عرضه آن در گردش است.

علاوه بر این، براساس اخبار  میهن سیگنال قبل از انتشار PuppyNet در روز شنبه، BONE وارد یک لیست دیگر شد. این بار به پلتفرم وام دهی ارز دیجیتال CoinRabbit اضافه شد.

منبع:u.today
0 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *