تحلیل قیمت بونک: پایداری حمایت | ۱۱ بهمن

۱۱ بهمن ۱۴۰۲
تحلیل قیمت بونک: پایداری حمایت | 11 بهمن

قیمت بونک (BONK) در ۲۴ ساعت گذشته رالی نزولی داشته و از ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار به ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار سقوط کرده و به حمایت رسیده است. این افت به دلیل افزایش فشار فروش و سیو سود تریدرها رخ داده است.

با وجود روند منفی، حمایت پایدار مانده زیرا در این سطح در هفته گذشته رشد ۰.۸۳ درصدی رخ داده است. هم اکنون بونک با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۱۰۹ دلار و ۸.۲۳ درصد پایین تر از ۲۴ ساعت گذشته در حال معامله است.

اگر این روند نزولی ادامه پیدا کند، حمایت بعدی در ۰.۰۰۰۰۱۰۵۰ دلار تست خواهد شد. اما در صورتی که فشار خرید افزایش یابد و حمایت دوام داشته باشد، BONK می تواند بازیابی شود و به قله های قبلی خود نزدیک شود.

تحلیل تکنیکال میهن سیگنال نشان می دهد در اندیکاتور مکدی، خط مکدی به زیر خط سیگنال رسیده که روند نزولی در کوتاه مدت را منعکس می کند.

همچنین اندیکاتور RSI به سطح ۳۷ رسیده که گویای احتمال افت بیشتر است. اگر RSI به زیر سطح ۳۰ برسد، روند منفی تایید خواهد شد و ممکن است فشار فروش بیشتری ایجاد شود.

نمودار 4 ساعته قیمت بونک / دلار

نمودار ۴ ساعته قیمت بونک / دلار

همچنین خط نارنجی در اندیکاتور آرون به زیر خط آبی رسیده که نشان می دهد مومنتوم از صعودی به نزولی تغییر کرده است. همگرایی این دو خط نشان می دهد فشار فروش در حال رشد است و می تواند قیمت بونک را پایین تر ببرد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت بونک: پایداری حمایت | ۱۱ بهمن» با ما درمیان بگذارید.

منبع:coinedition
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *