تحلیل قیمت بیت کوین: در آستانه سقوط به زیر ۴۰ هزار دلار | ۳۰ دی

۳۰ دی ۱۴۰۲
تحلیل قیمت بیت کوین: اصلاح سنگین | 24 اسفند

قیمت بیت کوین (BTC) دوباره به بالای ۴۱۵۰۰ دلار باز گشته و توانسته بخشی از ضرر ناشی از افت قیمت تا ۴۰۶۰۰ دلار را از بین ببرد. افت قیمت اخیر باعث شد احتمال کاهش ارزش بیت کوین تا ۳۹۲۲۵، ۳۶۱۷۴، ۳۳۱۲۳، ۲۹۳۴۸ و ۲۳۲۴۶ دلار افزایش یابد.

پس از رسیدن به سقف چندماهه ، حالا قیمت بیت کوین ممکن است سطوح حمایتی ۳۹۸۵۷، ۳۷۸۲۰، ۳۷۰۰۱، ۳۶۲۵۰، ۳۴۳۳۵، ۳۲۲۸۱ و ۳۰۸۵۰ دلار را تست کند که در آنها فشار خرید احتمالا افزایش خواهد یافت.

در بالا نیز سطوح ۴۷۹۳۴، ۴۸۴۶۶ و ۴۸۶۴۷ دلار نقاط استاپ هستند که در رشد بزرگ قیمت توسط تریدرها ثبت شده اند. سطوح تکنیکالی که ممکن است هدف بعدی سرمایه گذران باشند ۵۱۷۰۱، ۵۲۱۲۱، ۵۲۹۷۱ و ۵۳۳۷۰ دلار هستند.

میانگین متحرک ۵۰ (۴ ساعته) پایین تر از میانگین متحرک ۱۰۰ و بالتر از میانگین متحرک ۲۰۰ قرار دارد که چشم انداز نزولی قیمت بیت کوین را نشان می دهد. همچنین میانگین متحرک ۵۰ ساعته پایین تر از میانگین متحرک ۱۰۰ و ۲۰۰ قرار گرفته که وضعیت خرسی بازار را منعکس می کند.

بر اساس تحلیل میهن سیگنال، نزدیک ترین سطوح مقاومتی، میانگین متحرک ۲۰۰ (۴ ساعته) در ۴۳۳۹۰ و میانگین متحرک ۵۰ ساعته در ۴۱۹۸۰ دلار هستند و پس از آنها مقاومت های ۵۱۷۰۷، ۵۲۱۲۱ و ۵۳۳۷۰ دلار قرار گرفته اند. حمایت های نزدیک هم ۴۰۶۲۵ ، ۳۷۳۲۱ و ۳۴۹۵۰ دلار هستند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت بیت کوین: در آستانه سقوط به زیر ۴۰ هزار دلار | ۳۰ دی» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptodaily
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *