آیا قیمت پپه دوباره اوج می گیرد؟

۱۲ شهریور ۱۴۰۲
آیا قیمت پپه دوباره اوج می گیرد؟

میم کوین محبوب پپه که چند ماه پیش با اوج گیری خود سرمایه گذاران زیادی را به سود رساند، اکنون روزهای کم فروغی را سپری می کند. قیمت پپه (PEPE) در یک ماه گذشته بیش از ۳۵ درصد افت کرده و این موجب نگرانی برخی از هولدرهای این رمزارز شده است. در این مقاله قصد داریم با مرور نظرات کارشناسان پیش بینی آینده پپه را ارائه دهیم.

بزرگترین میم کوین جدید سال ۲۰۲۳ با فروش مقادیر انبوه این توکن توسط تیم توسعه دهنده آن به بدترین سرنوشت دچار شده است. طبق اعلام توییتر رسمی پپه سه نفر از اعضای سابق تیم توسعه دهنده پپه حدود ۱۶ تریلیون توکن پپه به ارزش بیش از ۱۵ میلیون دلار را به طور ناگهانی فروخته اند. این حرکت بدون هماهنگی باعث افت ۲۶ درصدی قیمت شده و هیچ بازیابی صورت نگرفته است.

به گزارش میهن سیگنال، این اتفاق به قدری ناگهانی بود که هولدرهای این ارز دیجیتال و علاقمندان به میم کوین ها را درباره آینده این ارز دیجیتال مردد کرده است. برخی کارشناسان معتقدند این افت شدید ناگزیر بوده اما در بلندمدت از آن اثری باقی نخواهد ماند زیرا ذات میم کوین ها با این نوسان ها عجین است و فروش انبوه نمی تواند روی آینده میم کوینی که کاربردی در دنیای واقعی ندارد تاثیر بگذارد. ضمن اینکه با این فروش، دارایی های تیم توسعه دهنده کاهش یافته و این می تواند امیدوارکننده باشد زیرا در آینده دوباره چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

یکی از کارشناسان در این باره گفته است بهتر است بقیه عرضه این توکن از دسترس سازندگان آن خارج شود تا دوباره شاهد چنین اتفاقی نباشیم. اگر این اتفاق بیفتد شاهد کامبک قیمت پپه خواهیم بود.

طبق داده های کایکو، با وجود سقوط قیمت، میزان لیکوئیدیتی این میم کوین همچنان قابل توجه است. بنابراین هنوز نمی توان با قطعیت درباره مرگ این میم کوین صحبت کرد.

اما یکی از تحلیل گران سانتیمنت هشدار داده که سرمایه گذاری روی پپه در بازار غیرقطعی و نوسانی حال حاضر ریسک بیشتری نسبت به گذشته دارد. برخی کارشناسان هم بدبین هستند و معتقدند این اتفاقات شروع فروپاشی پپه است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «آیا قیمت پپه دوباره اوج می گیرد؟» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cointelegraph
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *