ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
تأثیر مقررات جدید بر تسلط کاردانو در بازار

طبق گزارش نهنگ ADA، همانطور که تسلط بیت کوین از ۵۲٪ به ۴۲٪ در بازار کاهش یافته است، تسلط  کاردانو نیز از ۴٪ به ۲٪ نسبت به سال گذشته کاهش یافته است. تسلط کاردانو به این معیار اشاره دارد که چه مقدار از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال را کاردانو تشکیل می دهد، در حالی که نهنگ به یک دارنده بزرگ یک ارز دیجیتال خاص اشاره دارد.

یکی از کاربران کاردانو معتقد است که مقررات جدید ممکن است یک تغییر بازی برای بازار ارز دیجیتال باشد. مقررات همچنان یکی از موضوعات مورد بحث در صنعت کریپتو است.

طبق گزارشات قبلی، طرح پارلمان اروپا برای محدود کردن کیف پول های خود میزبانی به واقعیت تبدیل شد؛ زیرا پارلمان اتحادیه اروپا به ممنوعیت ناشناس بودن در رمزارز رای داد. با این حال، پیش‌ نویس این اصلاحیه، محدودیت کمتری برای نقل و انتقالات رمزنگاری ‌شده مشخص نمی‌کند. به این معنی که همه آنها مشمول بررسی هویت خواهند بود. برخی از حامیان کریپتو این اصلاحیه را ممنوعیت ناشناس ماندن در کریپتو می‌دانند. آنها اظهارات مدیر ارشد فناوری تتر، پائولو آردوینو، آن را «گامی بزرگ برای حقوق بشر» توصیف می‌ کنند.

بنیاد کاردانو اخیراً همکاری تحقیقاتی خود را با گروه فناوری های بلاک چین و دفتر کل توزیع شده (BDLT) در دانشگاه زوریخ اعلام کرده است. این تحقیق به دنبال بررسی زوایای مختلف در مورد سؤالات اصلی پیرامون کاردانو به عنوان یک سیستم امن، مقیاس پذیر و غیرمتمرکز است.

 ادامه رشد کاردانو با وجود اقدامات قیمتی جدید

شبکه ADA اخیراً به نقطه عطف جدید بیش از پنج میلیون آدرس در شبکه با افزایش ۴۸ درصدی از اوایل سال تا به امروز رسیده است. افزایش شدید تعداد کاربران با افزایش تعداد dApp ها و راه حل ها در شبکه ارتباط دارد که نشان دهنده رشد شبکه است.

در مارس ۲۰۲۱، تعداد آدرس‌های شبکه کاردانو حدود ۲.۶ میلیون نفر بود. طبق آخرین گزارشات میهن سیگنال، ADA با کاهش ۳ درصدی به ۱.۰۵ دلار معامله شد. با قیمت فعلی، ADA نزدیک به ۶۶ درصد از بالاترین قیمت خود یعنی نزدیک به ۳ دلار کاهش یافته است.

منبع:u.today
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.