یک مدیرعامل شیبا اینو و دوج کوین را زباله نامید!

۱۹ بهمن ۱۴۰۱
یک مدیرعامل شیبا اینو و دوج کوین را زباله نامید!

الکس مک کاری، بنیانگذار Solidity.io، یک شرکت توسعه بلاک چین است. در ۸ فوریه این مدیرعامل در توییتر خود شیبا اینو، دوج کوین و سایر ارزهای دیجیتال الهام گرفته شده از میم سگ را زباله خواند.

اظهارات مک‌ کاری در بحبوحه نگرانی‌ های زیاد در مورد پایداری و قابل اطمینان بودن توکن ‌های میم مطرح شد. این میم کوین ها به دلیل جدید بودنشان محبوبیت پیدا کردند، اما توسط بسیاری از کارشناسان فاقد ارزش واقعی هستند. کارشناسان به دلیل اینکه این میم کوین ها براساس حدس و گمان توسعه یافت، سرمایه گذاری بر آنها را توصیه نمی کنند و بر آن نقد دارند.

این انتقاد به مک‌ کاری محدود نمی‌شود، زیرا استیون کوپر، مدیرعامل Bigger Entertainment نیز علیه شیبا اینو صحبت کرد.

به نقل از U.Today، کوپر، شیبا اینو را به دلیل عدم وجود توکن های سوخته و دستاوردهای واقعی تیم شیب را متهم کرد که یک طرح هرمی است.

کوپر زمانی به شدت طرفدار Shiba Inu بود، اما پس از درگیری با توسعه دهندگان، جامعه را ترک کرد. حالا دیگر تمایلی به توجه به این ارز دیجیتال و سرمایه گذاری آن ندارد. او حتی ادعا می کند که قربانی یک کمپین توهین آمیز علیه او و شرکتش بوده است.

جنجال پیرامون جامعه توسعه دهندگان Shiba Inu همچنان تشدید می شود. کوساما، توسعه دهنده شیب پس از پاکسازی “نژادها” با واکنش شدید اعضای انجمن که قصد کمک به توسعه توکن را داشتند، مواجه شد.

اتهام به مدیر شیبا اینو به دلیل کاهش سطح تمرکززدایی پروژه

نظر مک ‌کاری در مورد Shiba Inu و Dogecoin نگرانی‌ های زیادی را در مورد توکن‌ های میم آشکار کرد. به هر حال در آینده این توکن ها مورد استقبال قرار می گیرند. سرمایه گذاران باید همیشه ریسک ها و این واقعیت را که هنگام سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال ناشناخته های زیادی وجود دارد، در نظر بگیرند.

منبع:u.today
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • ممنونم از توضیحات عالی شما

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *