ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
مايكرواستراتژى و كوين بيس هم قربانى سقوط ميشوند

به دنبال بى ثباتى و افت شدید قیمتى ارزهاى برجسته بازار ارزهاى دیجیتال، امروز صبح ارزش سهام شرکت‌ هاى بزرگ کوین بیس و مایکرواستراتژی نیز سقوط کرد.

تزلزل شدید بازار ارزهاى دیجیتال حتى به ارزش سهام شرکت هاى فعال در این حوزه هم رحم نکرده و آنهارا هم به شدت با خود پایین کشیده است.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از خبرگزارى کریپتو بریفینگ، شرکت ‌های ارز دیجیتال در هفته ‌های اخیر به شدت زیان دیده‌اند و سهام شرکت‌ های کوین بیس و مایکرواستراتژی، امروز متحمل ضرری ۲ رقمی شده‌اند.

گفتنى است ضررى که شرکت کوین بیس متحمل شده است، سنگین ترین ضررى است که این شرکت در طول تاریخ فعالیت خود آن را دیده است، همچنین در طى جریان ضرر وارد شده بر شرکت مایکرواستراتژى نیز، ارزش کل سهام این شرکت حتى از میزان دارایى های بیت کوین اش نیز پایین تر آمده است.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از کریپتو بریفینگ، امروز ارزش سهام صرافی کوین بیس به پایین‌ ترین سطح تاریخ خود از زمان عرضه عمومی در آوریل سال گذشته رسیده و بهای هر سهم آن تا محدوده ۱۶۲ دلار کاهش یافت.

ارزش سهام شرکت مایکرواستراتژی نیز امروز به پایین ‌ترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته رسید و به قیمت ۳۱۹.۰۱ دلار معامله شد. 

گفتنى است، کمتر از یک سال پیش، هر سهم مایکرواستراتژی به قیمت خیره ‌کننده ۱۳۱۵ دلار معامله می‌ شد اما در حال حاظر، ارزش بازار ۳.۴۵ میلیارد دلاری این شرکت، کمتر از ۴.۲۳ میلیارد دلار بیت کوینی است که در اختیار دارد.

منبع:cryptobriefing.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.