تحلیل قیمت نات کوین: پیش بینی قیمت آینده | ۲۹ اردیبهشت

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
تحلیل قیمت نات کوین: پیش بینی قیمت آینده | 29 اردیبهشت

قیمت نات کوین (NOT) به تازگی مشخص و معاملات آن در صرافی های بین المللی و ایرانی آغاز شده است. اگرچه اطلاعات تاریخی اندکی در این باره وجود دارد، هوش مصنوعی قیمت نات کوین در آینده را پیش بینی کرده است. در این مقاله ضمن تحلیل قیمت فعلی نات کوین، پیش بینی قیمت این رمزارز در آینده را نیز مرور می کنیم.

قیمت فعلی نات کوین

نات کوین با قیمت ۰.۰۰۶۸۴۲ دلار و حجم معاملات ۲۴ ساعته ۴۷۴.۷ میلیون دلار در حال معامله است. قیمت وضعیت نزولی پیدا کرده (تایم فریم کوتاه مدت) و اندیکاتورهای تکنیکال وضعیت خوبی ندارند.

اندیکاتور RSI در وضعیت سکون و در سطح ۴ قرار گرفته است. اندیکاتور مکدی هم در منطقه منفی قرار دارد که احساسات نزولی در بازار را نشان می دهد. احتمالا قیمت با ادامه سیر کاهشی قبل از هرگونه ریکاوری تا ۰.۰۰۵۶۷۶ دلار افت خواهد کرد.

نمودار 15 دقیقه ای قیمت نات کوین / دلار

نمودار ۱۵ دقیقه ای قیمت نات کوین / دلار. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

طبق تحلیل میهن سیگنال، حالت خوشبینیانه این است که قیمت در یک الگوی کنج نزولی تقویت شود. این می تواند به عنوان یک سیگنال تغییر روند صعودی تعبیر شود که می تواند قیمت را به سمت بریک اوت هدایت کند.

توصیه می شود برای خرید نات کوین فعلا منتظر سیگنال و شکستن مرز بالایی الگو بمانید. این بریک اوت می تواند با تبدیل مقاومت روانی ۰.۰۰۷۰ به یک حمایت تایید شود. حد سود این الگو، رشد ۵۰ درصدی تا سطح ۰.۰۱۰۴۲ دلار را به دنبال خواهد داشت.

پیش بینی بلندمدت قیمت نات کوین

هوش مصنوعی با استفاده از الگوهای مشخص و در نظر گرفتن عوامل متعدد آینده مثبتی را برای این ارز دیجیتال پیش بینی کرده است. طبق برآوردها، حداکثر قیمت نات در سال جاری ۰.۰۰۸۸ دلار خواهد بود. همچنین میانگین قیمت ۰.۰۰۷۶ دلار برای امسال محاسبه شده است.

برای سال ۲۰۲۵ بازه قیمتی ۰.۰۰۸۱ تا ۰.۰۰۹۶ دلار تخمین زده شده که میانگین قیمتی ۰.۰۰۸۴ دلار را ممکن می سازد. در سال ۲۰۲۶ قیمت از ۰.۰۱ دلار بالاتر خواهد رفت. حداقل و حداکثر قیمت در این سال به ترتیب، ۰.۰۰۸۹ و ۰.۰۱۰۶ دلار محاسبه شده است.

در سال ۲۰۲۷ نیز قیمت نات کوین در رنج ۰.۰۰۹۸ تا ۰.۰۱۱۷ دلار معامله خواهد شد و میانگین قیمت ۰.۰۱۰۱ دلار خواهد بود.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت نات کوین: پیش بینی قیمت آینده | ۲۹ اردیبهشت» با ما درمیان بگذارید.

منبع:insidebitcoins
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *