شمارش معکوس برای چهارمین رویداد هاوینگ بیت کوین آغاز شد

۲۸ دی ۱۴۰۲
شمارش معکوس برای چهارمین رویداد هاوینگ بیت کوین آغاز شد

جامعه ارزهای دیجیتال مشتاقانه منتظر چهارمین هاوینگ بیت کوین است که انتظار می رود در ارتفاع بلوک ۸۴۰۰۰۰ رخ دهد. با این حال، تاریخ دقیق این رویداد به دلیل ماهیت نامعلوم بلوک های ماینینگ نامشخص است.

بیت کوین در حال حاضر زیر ۴۳۰۰۰ دلار معامله می شود. کاهش اخیر قیمت به عدم حمایت از صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) و پیش بینی رویداد هاوینگ نسبت داده می شود.

رویداد هاوینگ پیش رو، کارمزد های استخراج بلاک بیت کوین را به ۳.۱۲۵ بیت کوین کاهش می‌دهد و باعث می‌شود که ماینرها نیمی از کارمزد فعلی را برای اعتبارسنجی تراکنش‌های بیت‌کوین دریافت کنند. ناظران بازار بر این باورند که رویدادهای هاوینگ بیت کوین باعث جهش قیمت می شود.

به نقل از blockchainreporter، ماینرهای معروف ارزهای دیجیتال در حال آماده شدن برای این رویداد هستند، زیرا تاثیر قابل توجهی بر سودآوری آنها خواهد داشت. انتظار می‌رود هزینه تولید بیت‌کوین افزایش یابد و شرکت‌های ماینینگ باید عملیات خود را برای سوددهی بهینه‌سازی کنند.

به طور کلی، انتظار می‌رود چهارمین هاوینگ بیت‌کوین تاثیر قابل‌توجهی بر بخش ارزهای دیجیتال داشته باشد و بر استخراج‌کنندگان، جهش قیمت‌ها و سودآوری تأثیر بگذارد.

منبع:blockchainreporter
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *