فلوکی اینو، پپه و بن وارد لیست صرافی دیگری شدند

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲
فلوکی اینو، پپه و بن وارد لیست صرافی دیگری شدند

صرافی ارز دیجیتال هند به نام Unocoin میم کوین‌ های فلوکی اینو و پپه را در فهرست پلتفرم خود قرار دارد. نظرسنجی‌ ها نشان می‌دهند که کریپتو بعدی این لیست BONE خواهد بود.

Unocoin  فلوکی اینو و پپه را در فهرست خود قرار داد

Unocoin یک پلتفرم ارز دیجیتال محبوب برای خرید، فروش و تجارت ارزهای دیجیتال در هند است. اضافه شدن FLOKI و PEPE به پلتفرم Unocoin تنوع خوبی را در سبد سرمایه گذاری این صرافی در بازار دارایی های دیجیتال ایجاد می کند.

پپه پی از قرارگیری در این فهرست، در حال حاضر تنها در ۲۴ ساعت ۵۲.۴۹ درصد رشد را ثبت کرد. همچنین به دنبال توییت ایلان ماسک، فلوکی اینو نیز در مدت مشابه شاهد افزایش ۳.۷۷ درصدی قیمت خود بود. قرارگیری ارز دیجیتال جدید در این لیست ها باعث می شود صرافی ها بار دیگر تعهد خود را به ارائه طیف متنوعی از گزینه های معاملاتی برای کاربران خود ثابت کنند.

در این روزهایی که میم کوین ترند شده است، بایننس اخیراً سه مورد از پرمخاطب ترین میم کوین ها از جمله SUI، Floki و Pepe را در فهرست خود قرار داد. طبق اخبار میهن سیگنال، این تصمیم پس از درخواست های متعدد جامعه برای افزودن این ارزهای دیجیتال به پلتفرم بایننس اخذ شد.

قرارگیری این میم کوین ها به لیست صرافی ها چه چیزی را نشان می دهد؟

قرارگیری این میم کوین ها در لیست های جدید می تواند سرمایه گذاران جدیدی را به Unocoin جذب کند. پس از فهرست ‌بندی بایننس، پپه و فلوکی اینو شاهد خرید گسترده نهنگ‌ ها و سرمایه ‌گذاران بودند که منجر به افزایش شدید قیمت‌ ها شد.

Floki و Pepe طرفداران زیادی در جامعه ارز دیجیتال دارند. قرارگیری آنها در فهرست Unocoin می تواند منجر به ثبت نام افراد بیشتری در صرافی شود. این افراد می توانند سایر ارزهای دیجیتال موجود در این پلتفرم را نیز کاوش کنند.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

kiosk

کیوسک

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:کوین گیپ
9 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *