چانگ ژائو از سمت مدیرعاملی بایننس کناره گیری کرد!

۳۰ آبان ۱۴۰۲
چانگ ژائو از سمت مدیرعاملی بایننس کناره گیری کرد

چانگ پنگ ژائو، بنیانگذار بایننس، به دلیل توافقنامه تسویه حساب ۴ میلیارد دلاری با وزارت دادگستری (DOJ) و کمیسیون معاملات فیوچرز کالا (CFTC) از سمت خود به عنوان مدیرعامل کناره گیری می کند. ژائو به اتهامات ضد پولشویی اعتراف خواهد کرد. این توافق با وزارت دادگستری مطرح شده است و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)  را دربرنمی گیرد.

پیش از این، بایننس و ژائو توسط SEC متهم شده بودند که یک صرافی ثبت نشده را اداره می کنند و سرمایه گذاران را گمراه می کنند. بایننس به نهایی کردن توافق با وزارت دادگستری نزدیک است. به نقل از بلومبرگ، بایننس در آستانه نهایی کردن تسویه حساب ۴ میلیارد دلاری است که به تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۸ آغاز شده بود، پایان می دهد. رویترز اضافه کرد که در اواخر سال ۲۰۲۰، دادستان های فدرال پرونده ها و ارتباطات مربوط به مشتریان آمریکایی بایننس را درخواست کرده بودند. سپتامبر گذشته، بایننس یک هیئت شورا جهانی به رهبری مکس باوکوس، سناتور و سفیر سابق ایالات متحده در چین ایجاد کرد.

این هیئت شامل دیوید پلوف، مدیر سابق کمپین انتخاباتی باراک اوباما، رئیس جمهور و برونو بزار، رئیس سابق خزانه داری فرانسه است.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:کوین پاپریکا
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *