ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
بيلى ماركوس: فناورى بيت كوين و دوج كوين را يكى ميداند

خالق دوج کوین بیلى مارکوس در توییت اخیر خود اظهار کرد که فناوری بیت کوین و دوج کوین تقریباً یکی هستند.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودى، خالق دوج کوین بیلى مارکوس با انتشار یک پست میم در صفحه توییترش نشان داد که بیت کوین و دوج کوین تقریبا از یک تکنولوژى مشابه پیروى میکنند.

بیلی مارکوس، خالق دوج کوین در توییتر، نوشته‌ای منتشر کرده که بیان می‌کند بیت و دوج کوین اساسا فناوری یکسانی دارند. مارکوس این کار را با انتشار میمی انجام داد که نشان می‌دهد یک ماسک با نماد دوج کوین کنار زده می‌شود و پشت آن ماسک دیگر با نماد بیت کوین است.

او در بخش توضیحات این عکس نوشته که فناوری دوج کوین تقریباً همان فناوری بیت کوین است.

شبکه دوج کوین در سال ٢٠١٣ به تقلید از بیت کوین ساخته شد و در گروه میم کوین ها که شاخه اى از لایت کوین ها هستند قرار گرفت، گفتنى است نام این شبکه، از یک نژاد سگ به نام شیبا اینو الهام گرفته شده است.

اثبات سهام روشی برای حفظ امنیت شبکه‌های بلاک چینی و جایگزینی برای اثبات کار (استخراج) است. در روش اثبات سهام افرادی که مایل باشند در کار تأیید تراکنش‌ها و ایجاد بلاک شرکت کنند، می‌توانند ارز دیجیتال اصلی شبکه را بخرند و به شبکه اختصاص دهند. شبکه هم نسبت به میزان دارایی و مدت زمان قفل‌ ماندن دارایی‌ ها، با همان ارز دیجیتال به اعتبارسنج‌ -ها پاداش می‌دهد.

منبع:u.today.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.