ورود
ايلان ماسك ١٠ درصد از سهام شركتش را به فروش مى گذارد

#ایلان_ماسک، در فکر فروش ١٠ درصد از سهام شرکت بزرگ خود، تسلا به ارزش ٢۵ میلیارد دلار مى باشد.

ایلان ماسک با انتشار یک نظر سنجى در صفحه توییترش، جنحال جدیدى به پا کرد.

در این نظر سنجى او از ۶٢ میلیون دنبال کننده اش در توییتر پرسید که آیا ١٠ درصد از سهام شرکتش را به فروش بگذارد یا خیر، گفتنى است این سهام ارزش خالصى برابر با ٢۵ میلیون دلار دارد.

بر اساس گزارش میهن سیگنال به نقل از خبرگزارى بلومبرگ، تعداد سهام تحت دارایى ایلان ماسک (مولتى میلیارد برجسته) در این شرکت خودروسازى، به ١٩٣ سهم مى رسد.

تاکنون ٢/٨ میلیون نفر در این نظرسنجى شرکت کردند و ۵۶/٩ درصد از شرکت کنندگان، از این پروپزال حمایت کردند؛ این نظر سنجى تا ٧ ساعت آینده ادامه دارد.

 بخش زیادى از دستاوردهاى اخیر شرکت صرف اجتناب از پرداخت هاى مالیاتى شده است، پس من تصمیم دارم ١٠ درصد از سهام خودم را به فروش بگذارم.

آیا موافق هستید؟

ایلان ماسک (مدیرعامل شرکت تسلا) در ادامه توییتش اظهار کرد که براساس نتایج نظرسنجى عمل خواهد کرد.

پیشنهاد مایکل سیلور به ایلان ماسک

حالا که مدیرعامل شرکت تسلا، مبلغ قابل توجى پول نقد به دست خواهد آورد، در حال دریافت پیشنهادهاى بسیارى از طرف بزرگان حوزه ارز دیجیتال مى باشد.

مایکل سیلور (مدیرعامل شرکت میکرواستراتژى)، وقت را تلف نکرد و بلافاصله بعد از انتشار این خبر به ایلان ماسک پیشنهاد کرد تا تمام این مبلغ را بر روى بیت کوین سرمایه گذارى کند، به گفته سیلور اینکار از شرکت تسلا در برابر تورم محافظت خواهد کرد.

اگر هدف ایلان ماسک ایجاد تحول و تنوع است، بهترین استراتژى قابل جایگزین، تبدیل ترازنامه تسلا در قالب بیت کوین مى باشد. بهترین تصمیم، سرمایه گذارى این ٢۵ میلیارد دلار برروى بیت کوین است. اینکار تحول مثبت، حفاظت در برابر تورم و فواید بسیار دیگرى براى سرمایه گذاران، در فضاى سنگین مالیاتى به همراه خواهد داشت.

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *