آینده سحرآمیز دوج کوین بعد از راه اندازی توییتر ۲.۰

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
آینده سحرآمیز دوج کوین بعد از راه اندازی توییتر 2.0

مدیرعامل جدید توییتر به دنبال تغییر نام تجاری این شرکت است. سرنوشت دوج کوین در حال بررسی است.

به نقل از کوین گیپ، توییتر در طول هفته گذشته شاید یک به روز رسانی جنجال برانگیز بود. زیرا ایلان ماسک، جانشین جدید توییتر را معرفی کرد.

لیندا یاکارینو، مدیرعامل جدید توییتر گفت که با عزم ماسک برای ایجاد آینده ‌ای روشن ‌تر همسو است و او برای کمک به تغییر برند تجاری هیجان ‌زده است.

از زمانی که ایلان ماسک شرکت را تصاحب کرد، تغییرات زیادی در رابطه با مدیریت و فشار تبلیغاتی برای شرکت ایجاد شد. این سرمایه گذار میلیاردر کارهای زیادی برای توییتر انجام داد تا نشان دهد که برنامه های بزرگی برای Web3.0 و اکوسیستم ارز دیجیتال وجود دارد.

در یکی از حرکات جنجال برانگیز، ایلان ماسک لوگوی توییتر را برای چند روز تا لوگوی Dogecoin را جایگزین کند. اکنون گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا همه چیز برای دوج کوین و صنعت گسترده تر تحت رهبری لیندا یاکارینو تغییر خواهد کرد یا خیر، فراوان است.

آینده دوج کوین در توییتر ۲.۰

به گفته لیندا، او قصد دارد با راه اندازی توییتر ۲.۰ از جامعه بازخورد بگیرد. جزئیات توییتر ۲.۰ هنوز رونمایی نشده است. با این حال اهداف اصلی لیندا ممکن است با دیدگاه های قبلی مشترک ماسک برای ادغام خدمات پرداخت در محصول اصلی شرکت هماهنگ باشد.

اگر این طرح ‌های پرداخت به نتیجه برسند، احتمالاً دوج کوین و سایر ارزهای دیجیتال توسط لیندا و همکارانش ارائه می‌شوند. ماسک، به سرعت حساب های Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) را دنبال کرد و در بازار میم کوین ها سرمایه گذاری کرد. این اقدامات به طور مثبت با جوامع همسو است.

ماسک همچنان در سمت نظارت و توسعه محصول در شرکت است. بنابراین این شانس وجود دارد که دوج کوین و سایر ارزهای دیجیتال به طور مداوم در این پلتفرم به رسمیت شناخته شوند.

منبع:کوین گیپ
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *