ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
همكارى گيم استاپ با مايكروسافت، شايعه يا حقيقت

سهام گیم ‌استاپ در پی شایعه همکاری با مایکروسافت در عرض ٢۴ ساعت، ١٣ درصد رشد کرد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از کوین تلگراف، همکارى شرکت غول آساى مایکروسافت با پلتفرم راه حل مقیاس پذیرى شبکه لایه دوم اتریوم (Immutable X)، باعث شده شایعاتى مبنى بر همکارى شرکت مایکروسافت با فروشگاه هاى زنجیره اى GameStop میان کاربران پراکنده شود. گفتنى است به دنبال این شایعات شبکه گیم استاپ شاهد رشد چشمگیرى در قیمت سهام خود بوده است.

قیمت گیم‌استاپ (GameStop)، سهام فروشگاه‌ های زنجیره‌ای محبوب بازی‌ های ویدیویی، در میان شایعات همکاری با مایکروسافت تقریباً ۱۳ درصد تنها در عرض در ۲۴ ساعت افزایش یافته است. این شایعات مبنى بر این است که گیم‌ استاپ قرار است برای راه‌اندازی NFT در بازی‌های موجود و ساخت بازی‌های متمرکز بر توکن هاى غیر مثلى (NFT) با شرکت مایکروسافت همکاری داشته باشد.

بر اساس داده هاى تریدینگ ویو، در تاریخ ٨ فوریه بعد از انتشار این شایعات، سهام شبکه گیم استاپ در سطح ١١۵/۶ دلارى قرار گرفت و توانست تا چندین ساعت بعد از انجام معاملات به طور تقریبى در همین سطح باقى بماند.

گفتنى است، شبکه گیم استاپ در اوایل ماه فوریه فروش سهام خود را با قیمت ١٠٠ دلارى شروع کرد ولى این شرکت در ماه جارى با ورودش به همکارى با پلتفرم راه حل مقیاس پذیرى شبکه لایه دوم اتریوم به نام Immutable X، شاهد رشد چند درصدى در فروش سهامش شد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از کوین تلگراف، یکی از کاربران شبکه اجتماعی ردیت (Reddit) با اشاره به خرید شرکت بلیزارد از سوی مایکروسافت اینچنین اظهار کرده است:

«با قابلیت ساخت و فروش NFT در پلتفرم ایمیوچبل ایکس (Immutable X)، گیم‌ استاپ می‌تواند در بازی هارت‌ استون مایکروسافت تمام کارت‌ها را به NFT تبدیل و نسبت به موجودی هر بازیکن آنها را تقسیم کند. پس این شایعه می‌تواند تا حدی درست باشد.»

منبع:cointelegraph.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.