پیشرفت مداوم در راستای جهانی‌شدن کوینکس: استفاده از کاربران به عنوان پایه‌هایی برای جهانی‌شدن و ارائه خدمات بومی‌سازی

۲۸ مهر ۱۴۰۱
Globalization of coinex

شیوع جهانی بیماری همه­گیر کووید-۱۹ در سال ۲۰۲۰ منجر به کاهش رشد اقتصادی جهانی شد. بازار مالی در اثر عدم قطعیت در بازار سرمایه دچار سردرگمی شد. پلتفرم معاملات کریپتوی کوینکس مارس ۲۰۲۰ برنامه جهانی سفیر خودش را راه‌اندازی کرد تا فرصت‌های شغلی جدیدی برای علاقه‌مندان به بلاک‌چین، که طی همه‌گیری آسیب جدی دیده‌ یا حتی بیکار شده بودند، در سراسر جهان فراهم و کمکشان کند طی بی‌ثباتی اقتصادی جهانی درآمدی کسب کنند. همچنین، وجود هزاران سفیر کوینکس در سراسر جهان نقشی حیاتی در کمک به ارتقاء بازاریابی و خدمات بومی‌سازی کوینکس در حوزه‌های مختلف زبانی و جهانی‌شدن کوینکس دارد.

البته جهانی‌شدن کوینکس صرفا محدود به استخدام و آموزش سفیرانی در سراسر جهان نیست، بلکه به ایجاد تیم‌های بازاریابی نخبه کوینکس در مناطق مختلف زبانی سراسر جهان و بهبود مستمر خدمات بومی‌سازی نیز بستگی دارد. کوینکس در بدو تأسیس فقط از دو زبان چینی و انگلیسی پشتیبانی می‌کرد، اما اکنون وب­سایت و برنامه کاربردی کوینکس از ۱۶ زبان شامل چینی (اعم از ساده و سنتی)، انگلیسی، اسپانیایی، روسی، ژاپنی، فرانسوی، آلمانی، پرتغالی، تایلندی، کره‌ای، فارسی، ترکی، اندونزیایی، ویتنامی و عربی پشتیبانی می‌کند.

ایجاد چنین تحولاتی در کوینکس پنج سال زمان برد که ممکن است از نظر افرادی که به دنبال موفقیت سریع هستند، کند به نظر برسد. برخی پلتفرم‌های معاملات کریپتو در تلاشی یک‌طرفه برای «جهانی‌شدن» در مدت کوتاهی از ده زبان ملی یا منطقه‌ای به‌طور هم‌زمان در وب‌سایت و برنامه‌های کاربردی خود پشتیبانی کردند. بااین‌حال، کاربران تجربیات وحشتناکی در این پلتفرم‌ها داشتند، زیرا به‌سختی می‌توانستند محتوای سایت را متوجه شوند. برخی اصطلاحات خاص صنعت کریپتو، که عموما با گوگل ترنسلیت ترجمه شده بودند، مبهم بودند و تجربه کاربر را بدتر می­کردند.

درعین‌حال، این پلتفرم‌ها هیچ تیم بازاریابی یا خدمات­دهنده­ای در مناطق محلی ندارند و همچنین هیچ رویداد آنلاین یا آفلاینی برای کاربرانشان برگزار نمی­کنند، بلکه صرفا پلتفرمی با توضیحاتی ساده ولی با بیانی سخت هستند که منجر به وفاداری کاربران نمی‌شوند. افتخار به چنین «جهانی‌شدنی» صرفا نوعی لاف­زدن است.

کوینکس به‌خوبی می‌داند که جهانی‌شدن واقعی صرفا هدفی کلامی نیست، بلکه نقطه عطفی است که باید گام‌به‌گام به آن رسید. کوینکس در حوزه بازاریابی علاوه بر برنامه سفیر شرکایی در سراسر جهان برای ایجاد تیم‌های خدمات بازاریابی در مناطق محلی استخدام کرده است. همچنین کوینکس جلسات مرتبط با صنعت و مبادلات آفلاین مداومی با کاربرانش ترتیب می‌دهد تا ضمن برقراری ارتباط نزدیک با آنها، بازخوردها و پیشنهاداتشان را جمع‌آوری و با آنها درباره روندهای صنعت و پیشرفت‌های آتی بحث کند. رویدادهای آنلاین بی‌شماری نیز به عنوان پلی ارتباطی میان کاربران برگزار می‌شوند که با استقبال کاربران همراه‌اند و وفاداریشان را افزایش می­دهند. همچنین کوینکس اغلب مزایایی برای کاربرانش در نظر می‌گیرد و همراه با آنها رشد می‌کند.

کوینکس خدماتش را در مناطق مختلف زبانی به زبان محلی ارائه می‌کند. کاربران ۱۶ منطقه زبانی به کمک تیم خدمات کاربری حرفه‌ای قوی کوینکس می‌توانند آزادانه و به زبان خودشان از وب­سایت و محصولات کوینکس استفاده کنند و از تجارت آسان و روان روی پلتفرم کوینکس لذت ببرند.

کوینکس با کاربرانی که مدت‌ها پیش تعدادشان بیش‌از ۳ میلیون نفر بود دسترسی به دنیای کریپتو را در ۲۰۰ کشور و منطقه سراسر جهان ممکن کرده است. تعداد کاربران کریپتویی که در پنج سال گذشته در سراسر جهان کوینکس را شناخته و انتخاب کرده‌اند رو به افزایش بوده است. کوینکس با ارتقای مداوم محبوبیت و شهرتش گامی دیگر به‌سوی هدفش یعنی جهانی‌شدن برداشته است.

البته هدف کوینکس چیزی بیش‌از پیشرفت مداوم به‌سوی جهانی‌شدن است. ارائه خدمات محصول و بهبود تجربه کاربری همواره اولویت کوینکس در فرآیند جهانی‌شدن بوده­اند. کوینکس ضمن گسترش حضورش در بازار بین‌المللی بر بهبود محصولاتش اصرار می­کند، به کاربرانش وفادار می‌ماند، و به‌روزرسانی‌های مداومی برای ایجاد محصولاتی کریپتو با استفاده آسان‌تر و تجربه معاملاتی روان‌تر ارائه می‌کند. کاربران از نظر کوینکس پایه‌هایی برای جهانی‌شدن هستند. کوینکس تنها از طریق بهبود تجربه کاربری و ارائه بیشتر خدمات بومی­سازی شده می‌تواند پیشرفت مداومی به‌سوی جهانی‌شدن داشته باشد و سفری کاملاً جدید را آغاز کند.

3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *