بیت کوین چگونه می تواند به جامعه آفریقایی آمریکایی کمک کند؟

به نظر عیسی جکسون قدرت اقتصادی سازمان یافته می تواند به جامعه سیاهپوستان کمکی بکند که اعتراضات خیابانی هم نمی تواند انجام دهد.

اگر بیت کوین همانطور که طرفداران ارز دیجیتال مثل مدیرعامل بایننس ژانگ پنگ ژائو و عیسی جکسون نویسنده می گویند “اعتراض صلح آمیز” باشد، افراد عادی چطور می توانند از آن برای کمک به جامعه آفریقایی-آمریکایی استفاده کنند؟

عیسی جکسون نویسنده کتاب “بیت کوین و آمریکای سیاه” می گوید:

“همه چیز با خرید قدرت انجام می شود. حالا این قدرت می تواند از پول رسمی یک کشور یا ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین به دست بیاید.”

تقسیم نابرابر ثروت بین آفریقایی-آمریکایی ها و سفیدپوستان در ایالات متحده از سابقه طولانی اقدامات نژادپرستانه از جمله خط قرمزها و تبعیض در بانک ها ایجاد شده است. جکسون می گوید:

“بدون داشتن قدرت اقتصادی پلیس هایی از خارج از جامعه شما به آنجا می آیند و برای آن ارزشی قائل نیستند. آنها برای مردم شما ارزشی قائل نیستند و شما را به عنوان یک شخص به حساب نمی آورند و مشکل هم همین جاست.”

جکسون می گوید با اهدای مبالغی برای حمایت از معترضین مخالف نیست اما به نظر او باید دید عمیق تری به این موضوع داشت و روی مسائل عمیق تری از جمله کسب و کارهای کوچک سیاهپوستان سرمایه گذاری کرد. او معتقد است سرمایه می تواند با روش های متفاوتی نسبت به تظاهرات خیابانی با خشونت پلیس مبارزه کند.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *