بهترین ابزار های هوش مصنوعی رایگان و کاربردی

۲۷ مرداد ۱۴۰۲
بهترین ابزار های هوش مصنوعی رایگان و کاربردی

تا قبل از وجود برنامه‌های موقعیت مکانی، آیا فکر می‌کردید می‌توانید به مقصد ناشناخته‌ای بروید؟ من شخصاً این کارو نمیکردم! من کاملاً به برنامه Google Maps خودم اعتماد می‌کنم!

چرا؟ چون به کمکش توی وقتم صرفه‌جویی می‌کنم. این برنامه همیشه با آخرین ترافیک و کارهای جاده در مسیر من به‌روزه. این برنامه تمام این اطلاعات را دارد و به اندازه‌ای هوشمند است که می‌تواند آن‌ها را در عرض چند ثانیه مرتب کند تا به من کمک کند تا به مقصدم بدون مشکل برسم. این یک نمونه عالی از چگونگی استفاده روزمره از هوش مصنوعی است. اما این تنها مثالی نیست که از هوش مصنوعی استفاده می شود. همانطور که در حوزه هوش مصنوعی رشد زیادی می‌بینیم، هر روز برنامه‌های جدید و جذابی توسعه می‌یابند که در همه جا، از کسب و کار تا استفاده شخصی عمیق بهع کار گرفته می شوندو دلیل استفاده از آن‌ها مشترک است: هوش مصنوعی به نقطه‌ای رسیده است که می‌تواند در وظایف تکراری کمک کند، خطاهای انسانی را کاهش دهد و بنابراین در هزینه‌ها و منابع صرفه‌جویی کند.

پس برای نوشتن این مقاله (و کنجکاوی شخصی من)، من به دنیای پر جنب و جوش ابزارهای هوش مصنوعی پیوست و برخی از این ابزار ها را به تازگی کشف کردم. من فکر نمی‌کردم که هوش مصنوعی می‌تواند خودش کد بنویسد، فرمول‌های اکسل را بر اساس ورودی متن ایجاد کند یا شخصیت های مجازی هوش مصنوعی مادام‌العمر را بسازد. پس بدون اتلاف وقت با من همراه شوید تا با مهمترین ابزار های هوش مصنوعی رایگان و کاربردی آشنا شوید.

بهترین ابزار های هوش مصنوعی برای تولید و ادیت ویدئو

از ابزار های زیر میتوانید به شکل رایگان و پولی برای تولید ویدئو با هوش مصنوعی یا ادیت سریع ویدئو ها استفاده کنید:

 1. Synthesia: این ابزار در زمینه تولید ویدئو با هوش مصنوعی به کار میرود. با استفاده از این بستر آنلاین، با تایپ متن می‌توانید ویدئویی با یک مجری انسانی بسازید.
 2. Runway: این برنامه ویرایش ویدئو را بسیار آسان می‌کند: پاک کردن پس‌زمینه، حذف اشیاء، اضافه کردن زیرنویس و بیشتر.
 3. Unscreen: این ابزار به شما کمک می‌کند تا پس‌زمینه ویدئوهای خود را حذف کنید و این کار را به طور خودکار انجام می‌دهد.
 4. VREW: این ابزار با استفاده از هوش مصنوعی از سخنان در ویدئوی شما زیرنویس تولید می‌کند.
 5. Descript: این ویرایشگر ویدئوی هوش مصنوعی کامل به شما اجازه می‌دهد تا به سرعت ویدئوهای حرفه‌ای بسازید.
 6. Nova A.I.: این ابزار کمک می‌کند تا ویدئوها را به طور خودکار بیابید و دسته‌بندی کنید.
 7. Reface: این برنامه موبایلی سرگرم‌کننده و آسانی است که به شما اجازه می‌دهد تا چهره خود را با دوستان یا ستاره‌ها تعویض کنید.
 8. Topaz Video AI: اگر می‌خواهید فیلم‌های موجود خود را بهبود بخشید، این برنامه رومیزی که با هوش مصنوعی کار می‌کند می‌تواند مفید باشد.
 9. Make-a-Video: این سیستم جدید Meta به کاربران اجازه می‌دهد تا با تایپ متن ویدئوهایی ایجاد کنند.
 10. Aimages: اگر می‌خواهید یک ویدئو را بدون نیاز به دانلود بهبود بخشید، می‌توانید Aimages را امتحان کنید.

همچنین بخوانید: بهترین روش های کسب درآمد با هوش مصنوعی

بهترین ابزار های هوش مصنوعی برای تولید و ادیت تصاویر

AI Image and Art Generators and Editors

قبلا تولید هنر فقط مختص یک گروه خاص از افراد بود. اما اکنون با کمک هوش مصنوعی هر کس می‌تواند هنرمند شود! این برنامه‌ها جایگزین هنرمندان نمیشوند اما امکانات جدیدی را برای بیان وخلق موارد جدید فراهم می‌کنند. تعدادی از ابزارهای محبوب هوش مصنوعی تولید و ادیت تصاویر عبارتند از:

 1. DALL-E 2: بیشترین شهرت در میان ابزارهای تولید تصویر هوش مصنوعی متعلق به DALL-E 2 است. این سیستم تصویر به متن توسط Open AI می‌تواند تصاویر را با ورودی متن ایجاد کند.
 2. Stable Diffusion: مشابه DALL-E 2 است و تصاویری بر اساس توصیفات متنی ایجاد می‌کند. همچنین می‌تواند تصاویر موجود را بر اساس دستورات متنی تغییر دهد.
 3. Midjourney: یکی دیگر از تولیدکننده‌های هنر هوش مصنوعی، Midjourney است. این ابزار همچنان در حالت بتا است و هر کسی می‌تواند از طریق کانال دیسکورد آن استفاده کند.
 4. GauGAN: اگر می‌خواهید تصاویر جالب و واقع‌بینانه تولید کنید، GauGAN برای شماست. این ابزار دستورات متنی شما را به تصاویر دقیق و واقع‌بینانه تبدیل می‌کند.
 5. The Next Rembrand:  یک پروژه برای ایجاد یک نقاشی کاملاً جدید توسط نقاش معروف هلندی است. این پروژه نشان می‌دهد چگونه هوش مصنوعی می‌تواند در ایجاد هنر کمک کند.
 6. Neural.love: یکی دیگر از ابزارهای تولید هنر هوش مصنوعی، neural.love است. این ابزار در مرورگر کار می‌کند و بسیار ساده است.
 7. This Beach Does Not Exist: این هنر تولید شده توسط هوش مصنوعی یک موضوع مشترک دارد: سواحل. سواحلی که واقعاً وجود خارجی ندارند.
 8. Imagen: یک ابزار تولید تصویر هوش مصنوعی از Google است. این ابزار با ترکیب درک عمیق زبان با یک مدل تصویر به متن، تصاویر با کیفیت بالا تولید می‌کند.
 9. Magic Eraser: اگر می‌خواهید سریعاً چیزی را از تصویر حذف کنید، Magic Eraser می‌تواند کمک کند.
 10. Let’s Enhance: نیاز دارید تصویر موجود را تغییر اندازه یا بهبود دهید؟ Let’s Enhance به شما کمک می‌کند.
 11. Playground AI:  یک پلتفرم آنلاین دیگر است که می‌توانید تصاویر خود را ایجاد کنید.

بهترین ابزار های هوش مصنوعی برای تولید محتوای متنی

نوشتن بخش مهمی از کار هر روز همه ماست. ایمیل‌ها، گزارش‌ها، عناوین شبکه‌های اجتماعی، پست‌های وبلاگ و… وقت زیادی می‌برد تا ایده‌ها، پیش‌نویس‌ها، ویرایش و قالب‌بندی متن‌های مختلف را انجام دهیم. هوش مصنوعی کمک می‌کند فرایند نوشتن سریع‌تر و روان‌تر شود. فرقی نمی‌کند کدام موتور تولید متن هوش مصنوعی را انتخاب کنید، همه بر اساس یک اصل کار می‌کنند: شما موضوع متن را ارائه می‌دهید و هوش مصنوعی نتیجه را در چند ثانیه تولید می‌کند. تعدادی از ابزارهای محبوب هوش مصنوعی در زمینه تولید محتوای متنی عبارتند از:

 1. ChatGPT: یک ربات گفتگوی مبتنی بر وب است که توسط OpenAI ایجاد شده است. این برنامه روی یک پایگاه داده بزرگ از اطلاعات اینترنت آموزش دیده است و در ساخت محتوای متنی مانند مقالات، ایمیل‌ها، وبلاگ‌ها، سخنرانی‌ها و حتی کدها کمک میکند.
 2. Writer: یک ابزار نوشتن هوش مصنوعی است که برای استفاده در شرکت‌ها طراحی شده است.
 3. Notion AI:  یک مولد و ویرایشگر متن هوش مصنوعی است که می‌توانید آن را مستقیماً در Notion استفاده کنید.
 4. TLDR This: این ابزار نوشتن هوش مصنوعی به شما کمک می‌کند هر متنی را در چند ثانیه خلاصه کنید.
 5. LyricStudio: یک ابزار برای آهنگسازان و موسیقیدانان است که به آن‌ها کمک می‌کند ترانه‌های منحصر به فرد بسازند.
 6. Shortly: می‌تواند نوشتن شما را ادامه دهد. این ابزار از GPT-3 استفاده می‌کند و می‌تواند به شما کمک کند جملات خود را با دستورات ساده بازنویسی، کوتاه یا توسعه دهید.
 7. INK: یک ابزار هوش مصنوعی است که یک نویسنده هوش مصنوعی، یک بهینه‌ساز SEO و یک برنامه‌ریز محتوا را در خود جای داده است.
 8. Copy.ai: این مولد متن هوش مصنوعی برای بازاریابانی است که نوع مختلفی از نوشته ها را می‌نویسند.
 9. WordTune: گاهی اوقات می‌دانید چه می‌خواهید بگویید، اما نمی‌توانید کلمات مناسب را پیدا کنید. WordTune فکر شما را به سبک‌های مختلف بازنویسی می‌کند.
 10. Jasper: یک ابزار نوشتن هوش مصنوعی آنلاین برای بازاریابان است که از GPT-3 استفاده می‌کند.

بهترین ابزار های هوش مصنوعی برای تولید موزیک و آهنگ

بهترین ابزار های هوش مصنوعی برای تولید موزیک و آهنگ

هوش مصنوعی حتی در حوزه موسیقی هم گسترش پیدا کرده و به شکلی همه افراد را قادر می‌سازد تا موسیقی جدیدی خلق کنند. تنها چیزی که برای ایجاد یک اثر موسیقایی عالی نیاز دارید، یک ایده، یک کامپیوتر و یک تولید کننده موسیقی هوش مصنوعی است. موسیقی تولید شده توسط هوش مصنوعی در عرض چند دقیقه ایجاد می‌شود و نتیجه بستگی به راهنمایی شما دارد. این ابزارها در تمام جنبه‌های تولید موسیقی کمک می‌کنند:

 1. Jukebox: توسط OpenAI طراحی شده است و می‌تواند موسیقی و خوانندگی در سبک‌ها و ژانرهای مختلف ایجاد کند.
 2. AIVA: موسیقی پس‌زمینه برای کاربردهای مختلف (بازی‌ها، ویدئوها، تبلیغات، رویدادها…) می‌سازد.
 3. Supertone: استودیوی خلاق از کره است که با استفاده از هوش مصنوعی موسیقی، صدا و سایر صداها را ایجاد می‌کند.
 4. Boomy: یک تولید کننده موسیقی آنلاین هوش مصنوعی است که به هر کسی اجازه می‌دهد تا موسیقی اصلی خود را بسازد و آن را با دنیا به اشتراک بگذارد.
 5. Loudly: ابزار موسیقی هوش مصنوعی Loudly در عرض چند ثانیه موسیقی تولید می‌کند. این ابزار فرآیند ایجاد و سفارشی سازی را برای ویدئوهای شما ساده می‌کند.

بهترین ابزار های هوش مصنوعی برای تولید چهره مجازی

 1. thispersondoesnotexist : هوش مصنوعی می تواند چهره های مجازی ایجاد کند که از انسان واقعی تشخیص داده نمی شوند. باور ندارید؟ پس این تولیدکننده چهره مجازی را بررسی کنید.
 2. face-generator: این تولیدکننده چهره به شما اجازه می دهد پارامترهای خود را اعمال کنید. با استفاده از این ابزار، می توانید رنگ پوست، احساسات، مو، آرایش و … را انتخاب کنید تا چهره ای که می خواهید را ایجاد کنید.
 3. fakepeople: این یک تولیدکننده چهره دیگر است که با یک کلیک یک پرتره “غیر واقعی” از انسان ایجاد می کند.
 4. faceswapper : ابزارهای تعویض چهره برای مدت ها وجود داشته اند، اما این ابزار اولین ابزاری است که این عکس ها را در ۱۰۲۴px ارائه می دهد، بنابراین واقعا می توانید آن را برای تنظیمات حرفه ای استفاده کنید.

بهترین ابزار های هوش مصنوعی برای طراحی

بهترین ابزار های هوش مصنوعی برای طراحی

می‌توانید طرحی های خود را با استفاده از ابزار هوش مصنوعی بهبود ببخشید. این ابزار می‌تواند کمک کند نقاشی‌های نیمه تمام شما را تکمیل کند، اشیاء موجود در نقاشی شما را متحرک کند یا بر اساس متن شما نقاشی‌های کاملا جدید ایجاد کند. تمامی این ابزارهای نقاشی هوش مصنوعی بسیار ساده استفاده می‌شوند و کاملا رایگان هستند. اما این ابزارها نقاشی‌ها و تصاویر عالی و کاملی را ایجاد نمی‌کنند، بلکه نقاشی‌های ساده را ترسیم می‌کنند. اگر می‌خواهید کمی با کودک درون خود سرگرم شوید، باید یکی از این ابزارها را امتحان کنید:

 1. AutoDraw: این ابزار همانند نقاشی روی بوم خالی، هنگامی که شما نقاشی می‌کنید، شکل‌ها و نمادهای متنوعی را پیشنهاد می‌کند که فکر می‌کند شما می‌خواهید آن‌ها را بکشید.
 2. Sketch MetaDemoLab: این ابزار آنلاین نقاشی‌های شما (یا کودکان شما) را زنده می‌کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نقاشی خود را اسکن کنید و بارگذاری کنید.
 3. Magic sketchpad: این ابزار هوش مصنوعی به شما کمک می‌کند تا نقاشی‌های خود را تکمیل کنید.
 4. Quick, draw!: این ابزار توسط Google توسعه یافته است و تکنولوژی مشابهی را که Google Translate برای درک نوشتار استفاده می‌کند، استفاده می‌کند.
 5. Craiyon: این یک مدل آنلاین است که تصاویر را از متن می‌کشد. شما می‌توانید از این ابزار رایگان هوش مصنوعی نقاشی در مرورگر یا از طریق برنامه Android استفاده کنید.

بهترین ابزار های هوش مصنوعی برای تولید گفتار

می‌خواهید متن خود را بدون نیاز به ضبط صدای خود به گفتار تبدیل کنید؟ ابزارهای تولید صدای هوش مصنوعی به شما هزاران صدا برای انتخاب ارائه می‌دهند. از صدای افراد “معمولی” گرفته تا صداهای ترکیبی که بازیگران، سیاست‌مداران یا شخصیت‌های فیلم را تقلید می‌کنند. در زیر لیست کاملی از این ابزار ها وجود دارد:

 1. Murf: اگر از شنیدن صدای خود خجالت می‌کشید، این ابزار هوش مصنوعی مناسب شماست. از ۲۰ زبان پشتیبانی می‌کند و اجازه می‌دهد تا شما تن، سرعت و ارتفاع صدا را برای صدای طبیعی‌تر تنظیم کنید.
 2. Cleanvoice: این ابزار هوش مصنوعی صداهای اضافی، لکنت و صداهای دهان را از ضبط صدای شما حذف می کند. فقط کافیست صدای خود را بارگذاری کنید.
 3. FakeYou: تصور کنید می‌توانید شخصیت‌های معروف را وادار کنید که کلمات شما را بگویند. این ابزار همه آن‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد.
 4. TikTok: بله، درست شنیدید. تولیدکننده‌های صدای هوش مصنوعی ابزارهای چندمنظوره‌ای هستند که می‌توانند برای هر دو منظور تجاری و تفریحی استفاده شوند. TikTok از این قاعده مستثنی نیست.
 5. Uberduck: این ابزار بیش از ۵۰۰۰ صدا دارد که می‌توانید برای صداگذاری خود انتخاب کنید و همچنین به شما اجازه می‌دهد تا صدای خود را کپی کنید.
 6. LALAL.AI: می‌خواهید صداهای مختلف را از ویدئو یا صدای خود استخراج کنید؟ این ابزار هوش مصنوعی با استفاده از الگوریتم‌های یادگیری ماشینی این کار را به سرعت و دقت انجام می‌دهد.

همچنین بخوانید: لیست کامل ابزار های کاربردی هوش مصنوعی

بهترین ابزار های هوش مصنوعی برای طراحی عکس

AI Design Tools

دنیای آنلاین یک دنیای تصویری است و چه دوست داشته باشید یا نه، مهارت‌های طراحی امروزه تقریبا ضروری است. ابزارهای هوش مصنوعی می‌توانند به شما کمک کنند تا با حداقل زمان و هزینه عکس های زیبایی ایجاد کنید. برخی از این ابزارها عبارتند از:

 1. Fontjoy: با استفاده از یادگیری عمیق، این ابزار به شما کمک می‌کند تا فونت‌ها را تطبیق دهید. این ابزار رایگان و متن باز است.
 2. Looka: اگر شما یک طراح نیستید ولی نیاز به طراحی لوگو دارید، Looka می‌تواند به شما کمک کند. با استفاده از این ابزار، شما می‌توانید لوگوی کسب و کار خود را در چند ثانیه طراحی کنید.
 3. Design Beast: این پلتفرم طراحی هوش مصنوعی چندین ویژگی طراحی را در یکجا جمع آوری می‌کند. اگر شما یک طراح نیستید، این ابزار با الگوهای آماده‌ی مختلف کمک شایانی به شما می‌کند
 4. Jitter: با کمک Jitter، شما می‌توانید در چند ثانیه طرح‌های متحرک ایجاد کنید. برای حذف واترمارک و خروجی با کیفیت بالا، باید برای نقشه Pro 12 دلار در ماه پرداخت کنید.
 5. Beautiful.ai: با کمک از هوش مصنوعی، می‌توانید مانند یک طراح ارائه‌های زیبا ایجاد کنید.
 6. Designs.ai: این ابزار هوش مصنوعی به شما کمک می‌کند تا به راحتی لوگو، ویدیو، بنر، صداگذاری، و نمونه‌هایی ایجاد کنید.
 7. Let’s enhance: این ابزار تصویر را با یک کلیک بهبود می‌بخشد و کیفیت آن را افزایش می‌دهد.
 8. Uizard: این ابزار تصاویر صفحه و برنامه‌هایی را که دوست دارید به طرح‌های قابل ویرایش تبدیل می‌کند.
 9. Tome: این ابزار هوش مصنوعی با تبدیل سند‌ها و محتوای بلند به ارائه‌های جذاب، ساخت ارائه‌ها را برای شما آسان می‌کند.

بهترین ابزار های هوش مصنوعی برای تجارت، طراحی سایت و کدنویسی

امروزه شما میتوانید در مدیریت تجارت و یا حتی ترید هم از هوش مصنوعی استفاده کنید. در ادامه مهمترین ابزار های هوش مصنوعی برای تجارت آورده شده است:

 1. Namelix: یک ابزار برای ایجاد نام برای کسب و کار شما.
 2. Textio: یک ابزار که متون شما را بهینه می کند برای جذب استعدادها.
 3. Flatlogic: برای توسعه برنامه های وب خود میتوانید استفاده  کنید.
 4. Weblium: برای ساخت وب سایت ساده و سریع.
 5. Zia: یک دستیار هوش مصنوعی برای کسب و کار شما.
 6. Resume.io: برای ساخت رزومه و نامه های رسمی.
 7. Kickresume: یک ابزار دیگر برای ساخت رزومه های حرفه ای.
 8. Timely: برای ردیابی زمان صرف شده در وظایف مختلف.
 9. Landbot: برای ساخت چت بات بدون داشتن مهارت های کدنویسی.
 10. Boost.ai: برای ساخت چت باتهای با پاسخگویی بهتر.
 11. Yooz: یک ابزار برای مدیریت فاکتورها بدون کاغذ.
 12. RAD AI: برای ساخت محتوایی که با مخاطبین شما همخوانی داشته باشد.
 13. DigitalGenius: برای فراهم کردن پشتیبانی مشتریان بی نظیر.
 14. Conversica AI: برای کمک به تیم خود برای تبدیل فرصت های بیشتر.
 15. Acrolinx: برای ساخت محتوای سازمانی برای تماس با مشتریان.
 16. MyWave: برای ارتباط شخصی سازی شده با مشتریان.
 17. Abe: برای ایجاد دستیاران مالی مجازی در بانکداری آنلاین.
 18. Poplar.Studio: برای بهبود تجربه خرید آنلاین با استفاده از AR و ۳D.
 19. GitHub Copilot: برای کمک به کدنویسی سریع تر و کمتر.
 20. AdCreative.ai: برای تولید محتوای خلاقانه و پست های رسانه اجتماعی.
 21. Cohesive: برای ساخت محتوای بسیار با استفاده از متن و تصویر.
 22. Reply: برای افزایش فروش با استفاده از هوش مصنوعی.
 23. Lalaland: برای تغییر چگونگی ایجاد محصولات در صنعت مد.

بهترین ابزار های هوش مصنوعی برای استفاده تحقیقاتی

AI Research Tools

بسیاری از دانشجویان و محققان برای انجام تحقیقات خود از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند. این ابزارها کمک می‌کنند تا از تحقیقات جدید مطلع گردید و به آسانی مقالات علمی مورد علاقه خود را سازماندهی کنید. برخی از ابزارهایی که برای این منظور طراحی شده‌اند، عبارتند از:

 1. Genei: یک ابزار که با استفاده از هوش مصنوعی، فرایند تحقیق شما را سریع‌تر می‌کند. Genei قادر است تا هر PDF یا وبسایتی را خلاصه کند و به سوالات شما پاسخ دهد.
 2. Iris.ai: این یک فضای کاری برای تحقیقات شما است که از هوش مصنوعی برای کمک به تمامی نیازهای تحقیقاتی شما استفاده می‌کند.
 3. Semantic Scholar: این ابزار به شما کمک می‌کند تا با جدیدترین تحقیقات در حوزه خود به روز بمانید. Semantic Scholar بیش از ۲ میلیون مقاله علمی را شاخص‌بندی می‌کند و در عرض چند ثانیه می‌تواند نتایج کلیدی را از آن‌ها استخراج کند. این ابزار رایگان است.
 4. Elicit: این یکی دیگر از ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی برای محققین است. Elicit یک موتور جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی است که به شما کمک می‌کند تا به سرعت مقالات مرتبط را پیدا کنید. این سرویس به طور رایگان ارائه می‌شود.
 5. Wizdom.ai: این یک بستر پردازش زبان طبیعی است که به افراد کمک می‌کند تا با درک و استخراج دیدگاه‌ها از داده‌ها، تصمیمات بهتری بگیرند. شما موضوع مورد علاقه خود را وارد می‌کنید و Wizdom.ai دیدگاه‌های مختلفی را ارائه می‌دهد.

همچنین بخوانید: ۵ ارز دیجیتال برتر هوش مصنوعی در سال ۲۰۲۳

بهترین ابزار های هوش مصنوعی برای دانشجویان و دانش آموزان

AI Tools for Students

هوش مصنوعی می‌تواند در حوزه آموزش موارد متعددی را پوشش دهد. برای مثال، این تکنولوژی می‌تواند برای سفارشی‌سازی برنامه‌ها، تشخیص سرقت ادبی، تایپ سخنرانی‌ها و تسریع در ارتباط بین معلمان و دانش‌آموزان به کار رود. آموزش امروزه با چالش‌های بسیاری روبرو است و این ابزارهای هوش مصنوعی برای کمک به معلمان و دانش‌آموزان به کار میروند. این ابزارها با جایگزینی کار دستی، کاهش خطای انسانی، افزایش اثربخشی ارتباطات و صرفه‌جویی در زمان را ممکن میکنند.

 1. Otter: این ابزار هوش مصنوعی، یادداشت‌های سخنرانی‌ها را برای شما می‌نویسد تا بتوانید بر روی شنیدن تمرکز کنید و به راحتی در کلاس‌های مجازی و حضوری به کار می‌رود.
 2. Summari: این ابزار متون زیادی را برای شما می‌خواند و خلاصه‌های جامعی را در اختیار شما می‌گذارد. اکنون به صورت رایگان در دسترس است.
 3. Gradescope: این ابزار هوش مصنوعی کمک می‌کند تا نمرات دانش‌آموختگان را در موضوعات مختلف ارزیابی کنید. این سرویس برای دو دوره اول به طور رایگان است.
 4. Knowji: این یک ابزار یادگیری واژگان مبتنی بر هوش مصنوعی است که با استفاده از المان‌های جذاب و الگوریتم تکرار فاصله‌دار، یادگیری را لذت‌بخش و موثر می‌کند.
 5. Hello History: این ابزار هوش مصنوعی به شما امکان می‌دهد تا با شخصیت‌های تاریخی مشهور گفت‌وگو کنید. این برنامه نوآورانه، روش‌های سنتی یادگیری را ترک کرده و تجربه جذاب و محرک ذهنی را با زنده کردن تاریخ ارائه می‌دهد.

بهترین ابزار های هوش مصنوعی برای شخصیت مجازی

می‌خواهید یک شخصیت فانتزی را به زندگی خود بیاورید؟ از یک سازنده شخصیت هوش مصنوعی استفاده کنید! نیازی به دانش انیمیشن ویدئویی یا بودن یک نقاش حرفه‌ای ندارید. همه چیزی که نیاز دارید یک ایده خوب است و هوش مصنوعی کار را کامل میکند. ابزارهای هوش مصنوعی زیر می‌توانند کمک‌کننده باشند:

 1. Artflow.ai: این سازنده شخصیت هوش مصنوعی امکان ایجاد داستان‌های ویدئویی انیمیشن با ساخت صحنه‌های منحصر به فرد، شخصیت‌ها و دیالوگ‌های خود را فراهم می‌کند.
 2. Replika: شما می‌توانید دوست هوش مصنوعی خود را ایجاد کنید که همیشه در برنامه برای چت کردن با شما یا مشاوره دادن حاضر است.
 3. Crypko: یک سازنده شخصیت انیمه هوش مصنوعی است که از هوش مصنوعی برای ایجاد تصاویر انیمه استفاده می‌کند.
 4. Wonder studio:  یک ابزار هوش مصنوعی برای ادغام بی‌نقص شخصیت‌ها در محیط‌های واقعی.
 5. Digital People: سازنده آواتار هوش مصنوعی Soul Machine’s، “Digital People”، شخصیت‌های CGI واقعی و پاسخ‌دهنده برای تجربیات کاربران فراهم می‌کند.
 6. Digital Humans: از این پلتفرم را برای ایجاد انسان دیجیتالی شخصی خود و استفاده از داده‌های موجود برای ارتباطات جذاب و انسانی مشابه با مشتریان خود استفاده کنید.
 7. PlayPhrase.me: این ابزار هوش مصنوعی مناسب برای علاقه‌مندان به سینما است.

در پایان لازم است ذکر کنیم هر کدام از موارد معرفی شده در هنگام نگارش نسخه رایگان به شکل محدود داشته اند. اما ممکن است در طول زمان نسخه رایگان محدود و محدودتر شود.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «بهترین ابزار های هوش مصنوعی رایگان و کاربردی» با ما درمیان بگذارید.

منبع:synthesia.io
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *