۵ ارز دیجیتال برتر هوش مصنوعی در سال ۲۰۲۳

۲۷ فروردین ۱۴۰۲
۵ ارز دیجیتال برتر هوش مصنوعی در سال ۲۰۲۳

هر روز کاربران از ما میپرسند : « کدام ارز دیجیتال هوش مصنوعی را بخریم؟ » یا « بهترین ارز دیجیتال هوش مصنوعی کوین که آماده رشد هستند » کدام است؟ در این مقاله تلاش میکنیم با درنظر گرفتن عوامل بنیادی ، اخبار پروژه ها ، وضعیت شبکه ، تحلیل احساسات و نیم نگاهی به تحلیل تکنیکال ۵ ارز برتر هوش مصنوعی در خرداد ۱۴۰۳ را معرفی کنیم.  ارز های معرفی شده در این مقاله به هیچ عنوان سیگنال خرید و یا پیشنهاد سرمایه گذاری نیست. لطفا قبل از هرگونه سرمایه گذاری تحقیقات کافی انجام دهید.

اگر در دنیای رمزارزها تازه وارد هستید ابتدا از « از کجا شروع کنم » شروع کنید و سپس با مفاهیم بلاکچین ، بیتکوین ، سرمایه گذاری و مدیریت سرمایه آشنا شوید. سپس یک کیف پول ارز دیجیتال مناسب انتخاب کنید و در یک صرافی ارز دیجیتال احراز هویت کنید. همچنین بهتر است درمورد روش های تحلیل قیمت رمزارزها اطلاعاتی کسب کنید تا بتوانید پروژه های معرفی شده را خودتان بررسی کنید. حال میتوانید ادامه مقاله را بخوانید و لذت ببرید!

۵ ارز هوش مصنوعی که آماده رشد هستند از نگاه بهترین سایت های داخلی و خارجی ارز دیجیتال

Beincrypto Forbes Mihansignal Ramzarz
Fetch.ai (FET) Fetch.ai (FET) Fetch.ai (FET) The Graph
Ocean Protocol (OCEAN) Ocean Protocol (OCEAN) Ocean Protocol (OCEAN) SingularityNET (AGIX)
SingularityNET (AGIX) SingularityNET (AGIX) SingularityNET (AGIX) Fetch.ai (FET)
Numeraire (NMR) Numeraire (NMR) Numeraire (NMR) Decred
DeepBrain Chain (DBC) iExec RLC (RLC) DeepBrain Chain (DBC)

معرفی ۵ ارز ارز هوش مصنوعی که آماده رشد هستند در خرداد ۱۴۰۳

 1. ارز دیجیتال فچ (FET)
 2. اوشن پروتکل (OCEAN)
 3. سینگولاریتی نت (AGIX)
 4. ارز دیجیتال نومرای (NMR)
 5. دیپ برین چین (DBC)

رتبه یک برترین ارز های هوش مصنوعی : ارز دیجیتال فچ (FET)

پروژه Fetch.ai یک شبکه بلاکچین با دسترسی باز (Open Access) است که با استفاده از هوش مصنوعی غیرمتمرکز و یادگیری ماشینی و با کمترین مشارکت انسانی، امکان رشد و توسعه اقتصاد دیجیتال را فراهم می‌کند. این پلتفرم تمام ابزارهای لازم برای ساخت عامل‌های خودمختار (Autonomous agents) را به توسعه‌دهندگان ارائه می‌دهد. عامل‌های خودمختار می‌توانند با شبکه تعامل داشته باشند و می‌توان از آن‌ها در بهینه‌سازی خانه‌های هوشمند، زنجیره تامین، حمل و نقل و صنایع دیگر استفاده کرد. از FET (توکن بومی Fetch.ai) برای تشویق مشارکت‌کنندگان شبکه، تسهیل تراکنش‌ها و پاداش دادن به ماینرها در ازای اعتبارسنجی بلاک‌های جدید استفاده می‌شود.

رتبه دو برترین ارز های هوش مصنوعی : اوشن پروتکل (OCEAN)

Ocean Protocol یک پروتکل متن‌باز است و این امکان را برای کاربران و شرکت‌ها فراهم می‌کند که به صورت امن و شفاف، داده‌ها را مبادله و از آن‌ها کسب درآمد کنند. توسعه‌دهندگان می‌توانند با استفاده از ویژگی‌های مختلف این پروتکل مثل دسترسی ایمن به داده‌ها و مخزن‌های عمومی و خصوصی، برنامه‌های موردنظر خود را بسازند. پروتکل اوشن نوعی بازار برای شرکت‌های مالک داده نیز هست که در آن خریداران می‌توانند داده‌های خود را به صورت امن خرید، فروش یا معامله کنند.

رتبه سه ارز هوش مصنوعی هایی که آماده رشد هستند : سینگولاریتی نت (AGIX)

بر اساس گزارش‌های منتشرشده، تیم اکوسیستم SingularityNET (AGIX) به صورت شبانه‌روزی روی ایجاد یک AGI یا هوش عمومی مصنوعی کار می‌کند. این موضوع، منجر به رشد بیش از ۱۰۰۰ درصدی قیمت AGIX، توکن بومی این اکوسیستم از ابتدای سال ۲۰۲۳ شده است.

رتبه چهار برترین ارز های هوش مصنوعی : ارز دیجیتال نومرای (NMR)

نومرای (NMR) توکن بلاکچینی پلتفرم نرم افزاری Numerai است. روش کار این پلتفرم تقریبا مشابه پلتفرم‌های معاملاتی و صندوق‌های پوشش ریسک است. توکن NMR بر بستر بلاکچین ethereum ساخته شده است و از آن برای پاداش دادن به معامله‌گرانی استفاده می‌شود که روند بازار را به درستی پیش‌بینی می‌کنند.

رتبه پنج برترین ارز های هوش مصنوعی : دیپ برین چین (DBC)

دیپ برین (DBC) یک پلتفرم محاسباتی هوش مصنوعی توزیع شده و مبتنی بر بلاکچین است که امکان دسترسی امن، مقرون‌به‌صرفه و اختصاصی به قابلیت‌های هوش مصنوعی را فراهم می‌کند. به کمک این پلتفرم توسعه‌دهندگان می‌توانند از سایر کاربران شبکه توان محاسباتی اجاره کنند و هزینه آن را با توکن DBC بپردازند.

سوالات متداول

بهترین ارز هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۳ کدام است؟

بهترین ارز هوش مصنوعی برای سرمایه گذاری یکی از چند ارز دیجیتال مناسب سرمایه گذاری معرفی شده هستند.

کدام صرافی همه رمزارزها را دارد؟

از میان صرافی های ایرانی ، نوبیتکس و کیوسک و از میان صرافی های خارجی کوینکس و کوکوین تقریبا همه ارز های معرفی شده را دارند. برای اطلاعات بیشتر حتما مقاله بهترین صرافی خارجی برای ایرانی ها و بهترین صرافی ایرانی را بخوانید.

بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ذخیره اکثر رمزارزها کدام است؟

در حال حاضر تراست والت و متاماسک بهترین کیف پول ارز دیجیتال به حساب می آیند. برای اطلاعات بیشتر حتما مقاله بهترین کیف پول ارز دیجیتال برای ایرانی ها را بخوانید.

آیا تمام ارز های معرفی شده را بخریم؟

قطعا نه. بهتر است بعد از بررسی و تحلیل تک تک آنها انتخاب خود را انجام داده تا دچار ضرر و زیان نشوید.

چگونه سابقه رمزارزها را بررسی و آینده آنها را پیش بینی کنیم؟

سعی کنید با خواند آخرین تحلیل های ارز دیجیتال و دنبال کردن جدید ترین اخبار ارز دیجیتال ، از آخرین رویداد ها ، اتفاقات و حوادث موثر بر قیمت رمزارزها با خبر شوید.

چه فاکتور هایی برای انتخاب بهترین ارز های ارز هوش مصنوعی در سال ۲۰۲۳ بررسی کردیم؟

 • بررسی نقشه راه ، اهداف و بررسی وعده های داده شده
 • عملکرد تیم پروژه و پروفایلشان در شبکه های اجتماعی
 • پوشش رسانه ای و تبلیغات و بازاریابی
 • پلتفرم ها و صرافی هایی که در آن خرید و فروش می شود
 • میزان نوسانات قیمتی : نوسانات غیر عادی و بیش از حد میتواند خطرناک باشد.
 • میزان حجم معاملات : حجم معاملات توکن هایی که فقط در یک صرافی لیست شده اند بسیار پایین و امکان دستکاری قیمتی آن بالاست.

چه فاکتور هایی برای انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2023 بررسی کردیم؟

برترین ارزهای هوش مصنوعی را در کدام کیف پول نگهداری کنیم؟

ابتدا توصیه میکنیم برای پاسخ این سوال مقاله بهترین روش نگهداری ارز دیجیتال چیست؟ | صرافی یا کیف پول ؟ را بخوانید. اما به صورت خلاصه:

 • کیف پول ارز دیجیتال (توصیه می شود) : کیف پول ها انواع مختلف رایگان و پولی و حضانتی و غیر حضانتی دارند. شما می توانید یکی از کیف پول های تحت وب ، موبایلی و گرم و سرد را مناسب خودتان انتخاب کنید. تراست والت و متاماسک یکی از بهترین کیف پول های رایگان است که تقریبا همه رمزارزها جدید و شبکه های بلاکچین مختلف را پشتیبانی می کند.
 • صرافی ارز دیجیتال (توصیه نمی شود) : ذخیره دارایی ها در صرافی ها هر چند ریسک بسیار زیادی دارد اما تقریبا شما را از کارمزد انتقال بی نیاز می کند. 

قبل از خرید ارز های هوش مصنوعی که آماده رشد هستند به این نکات توجه فرمایید:

 1. خودتان در خصوص هر پروژه ، اهداف، راه ها و وعده های داده شده و نحوه محقق شدن آن  تحقیق کافی کنید. میتوانید از تحلیل فاندامنتال چیست؟ چگونه یک ارز دیجیتال را تحلیل کنیم؟ شروع کنید.
 2. از ارز هایی که حجم معاملات کمی دارند دوری کنید. این ارز ها می توانند به سادگی در یک صرافی پامپ و یا دامپ شوند.
 3. مقدار زیادی از یک ارز نخرید و سعی کنید اصول اصلی مدیریت سرمایه را بجا آورید. سرمایه گذاری در یک ارز میتواند ریسک زیادی به همراه داشته باشد.از آموزش مدیریت سرمایه شروع کنید.
 4. از کلاهبرداری ها دوری کنید: رمزارزها به دلیل نو بودن و ناشناس بودنش بسیار مستعد کلاهبرداری است. برای این منظور حتما مقاله لیست سایت های کلاهبرداری ارز دیجیتال و اسکم را بخوانید.

امیدواریم این مقاله تا حدودی توانسته باشد شما را با ۵ ارز هوش مصنوعی که آماده رشد هستند در سال ۲۰۲۳ آشنا کند. اگر تجربه ای در خصوص سرمایه گذاری دارید حتما در بخش کامنت ها مطرح کنید.

ارز های معرفی شده در این مقاله به هیچ عنوان سیگنال خرید و یا پیشنهاد سرمایه گذاری نیست. لطفا قبل از هرگونه سرمایه گذاری تحقیقات کافی انجام دهید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «۵ ارز دیجیتال برتر هوش مصنوعی در سال ۲۰۲۳» با ما درمیان بگذارید.

9 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *