ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

توسعه‌دهنده شیبا اینو از طرح‌ های پلتفرم شیباریوم رونمایی کرد

۰۱ اسفند ۱۴۰۱
توسعه‌دهنده شیبا اینو از طرح‌ های پلتفرم شیباریوم رونمایی کرد

توسعه‌ دهنده شیبا اینو، شیتوشی کوساما از برنامه ‌های خود در شیباریوم پرده ‌برداری کرد.  کوساما در وبلاگش در مورد توسعه این پلتفرم و چالش های آن صحبت کرد.

کوساما توضیح داد که هدف او ایجاد یک پلتفرم متفاوت و قابل اجرا برای اکوسیستم ارز دیجیتال است. وی همچنین گفت که راه اندازی این برنامه برای پروژه های کلاهبرداری نیست.

به نقل از U.Today، کوساما بر اهمیت گردآوری بهترین تیم ممکن برای انجام  این کار تاکید کرد. علیرغم وجود انتقادات و مشکلات، کوساما همچنان بر هدف خود متمرکز بود. او به طور خستگی ناپذیر برای به ثمر رساندن شیباریوم تلاش می کرد.

با این حال، کوساما اذعان کرد که این پروژه بر سلامت روان او تلفاتی وارد کرده است. او گفت که این برنامه او را به یک سفر معنوی هدایت کرد تا زندگی جدیدی برسد.

فراز و نشیب راه اندازی شیباریوم

او از آن زمان به پروژه برگشت و با تیم Shibarium برای ایجاد روابط و دوستی های جدیدی کار می کند. این روابط در حقیقت به زنده کردن این پلتفرم کمک می کند.

این توسعه دهنده تأکید کرد که شیباریوم یک پلتفرم غیرمتمرکز خواهد بود که از همه استقبال می کند. کوساما همچنین بر اهمیت سختکوشی و دستاوردهای جامعه شیب تأکید کرد. وی از اعضای جامعه که بی وقفه برای موفقیت این پروژه تلاش کردند قدردانی کرد.

کوساما علاوه بر بحث پروژه لایه ۲، به موضوع “نژادها” نیز پرداخت و خواستار پایان دادن به این موضوع شد. کوساما تاکید کرد که برخی ممکن است با موضع او مخالف باشند، اما او معتقد است قضیه نژادها وحدت جامعه شیب را تضعیف می کنند.

علاوه بر آن، او در مورد پروژه متاورس Shiba Inu، همکاری Welly، و همچنین مشارکت های به روزرسانی این پروژه صحبت کرد.

طبق گزارشات میهن سیگنال، عرضه نسخه بتا شیباریوم ممکن است در همین هفته انجام شود.

منبع:u.today
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *