آموزش دریافت ارز دیجیتال رایگان با بهترین روش‌ها در ۲۰۲۳

۲۴ اسفند ۱۴۰۱
آموزش دریافت ارز دیجیتال رایگان

نرخ پذیرش کریپتو به سرعت در حال افزایش است و صنایع در سراسر جهان شروع به ادغام ارزهای دیجیتال در عملیات خود کرده اند؛ به همین دلیل، ارزش مالکیت ارز دیجیتال در حال افزایش است. امروزه راه های مختلفی برای به دست آوردن ارز دیجیتال وجود دارد. جالب اینکه برخی از این راه ها نیاز به هزینه ندارد. ما امروز قصد داریم راه های دریافت ارز دیجیتال رایگان را به شما آموزش دهیم.

دریافت ارز دیجیتال رایگان از ایردراپ

یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد بدون دردسر در کریپتو، شرکت در ایردراپ است. Airdrop به فرایند توزیع ارز دیجیتال به صورت رایگان برای افرادی که به یک پروژه خاص علاقه دارند، اشاره دارد. این فرایند معمولاً زمانی اتفاق می افتد که سعی می کنید در مورد راه اندازی توکن های آینده، تبلیغات کنید زیرا ارائه توکن های رایگان به مردم باعث ایجاد هیجان در رسانه های اجتماعی می شود.
بسیاری از بهترین ارز های DeFi با ایجاد جامعه ای از افراد همفکر و سپس ارسال تعدادی توکن به جامعه، قبل از راه اندازی رسمی پروژه آغاز شده اند. این روش با مزایای بسیاری همراه است. مهم تر از همه آنها، امکان بهره مندی از افزایش قیمت ها زمانی که توکن ها در صرافی ها فهرست می شوند، ایجاد می شود.
معیارهای دقیقی که برای به دست آوردن ارز دیجیتال رایگان از طریق ایردراپ باید رعایت کنید، از پلتفرمی به پلتفرم دیگر تغییر می کند؛ اگرچه معمولاً به نوعی شامل ترویج پروژه می شود. این معیارها می تواند از طریق توییت ها، اشتراک گذاری پست ها در اینستاگرام، شرکت در بحث های Discord یا ثبت نام در خبرنامه ها باشد.
تنها چیزی که برای دریافت ایردراپ ارز دیجیتال نیاز است، یک کیف پول ارز دیجیتال است که به شما امکان می دهد توکن ها را با خیال راحت ذخیره کنید. اگرچه ایردراپ ها بدون شک راهی عالی برای کسب رایگان ارزهای دیجیتال هستند، مهم است که توجه داشته باشید که بسیاری از پروژه ها هرگز به جذابیت اصلی نمی رسند. بنابراین بسیاری از ایردراپ ها در نهایت ارزش مادی ندارند. پس باید ابتدا در مورد ایردراپ تحقیق کنید و سپس در آن شرکت نمایید.

بهترین سایت‌ها برای پیدا کردن ایردراپ برای دریافت ارز دیجیتال رایگان

بهترین منابع برای پیدا کردن معتبر ترین ایردراپ ها:
۱. سرویس ایردراپ میهن سیگنال
۲. AirDropAlert
۳. Airdrops.io
۴. AirdropsMob
۵. Bounties Alert
۶. AirDropBob

دریافت ارز دیجیتال رایگان از فاست

یکی دیگر از راه های عالی برای دریافت ارز دیجیتال رایگان، استفاده از فاست یا شیرهای کریپتو است. به زبان ساده، شیرهای ارز دیجیتال راهی برای تولید مبالغ اندک ارز دیجیتال به طور منظم در مقابل انجام کارهای سریع و آسان است. این کارها به مهارت بالایی نیاز ندارند و تقریباً یکنواخت هستند. با این حال، اگر در طولانی مدت اجرا شوند، راهی برای ایجاد یک جریان درآمد قابل توجه ارائه می دهند.
نمونه هایی از وظایف شیرهای ارز دیجیتال ممکن است شامل مشاهده تبلیغات دیجیتال، تماشای ویدئو، تکمیل CAPTCHA، شرکت در آزمون ها و موارد دیگر باشد. مقدار ارز دیجیتالی که به دست می آورید بستگی به ارائه دهنده و کار خاصی دارد که انجام می دهید؛ اگرچه مقدار آن بسیار کم است.
یکی دیگر از عواملی که باید در نظر داشته باشید این است که بسیاری از ارائه دهندگان از شما می خواهند قبل از اینکه بتوانید برداشت کنید، مانده حساب شما به حد مشخصی رسیده باشد. همچنین ممکن است محدودیت زمانی برای جمع آوری جوایز تعیین شده باشد که شیرهای ارز دیجیتال را به روشی چالش برانگیز برای استفاده در طولانی مدت تبدیل می کند. در نهایت، بخش شیرهای ارز دیجیتال نیز به داشتن برخی معاملات مبهم شهرت دارد. بنابراین عاقلانه است که تحقیقات گسترده ای انجام دهید تا مطمئن شوید که مورد کلاهبرداری قرار نمی گیرید.

دریافت ارز دیجیتال رایگان از بازی

راه بعدی برای دریافت ارز دیجیتال رایگان انجام برخی بازی های بلاک چینی است. در حالی که بازی های NFT در سال گذشته افزایش یافته اند، هزینه های اولیه برای برخی از آنها باعث می شود بسیاری از بازیکنان بالقوه به دنبال جایگزین های رایگان باشند. به عنوان مثال، با وجود دارایی های درون بازی در Axie Infinity که صدها دلار به فروش می رسند، تقاضای فزاینده ای برای بازی های رایگان در دسترس تر در بلاک چین وجود دارد.
بنابراین، با وجود تعداد زیادی بازی جدید NFT که برای رقابت با بازی های برتر NFT موجود مانند Axie یا Bomb Crypto عرضه می شوند، بازی های رایگانی نیز به وجود آمده اند که در ادامه به دو نمونه از آنها اشاره می کنیم.

دریافت ارز دیجیتال رایگان از بازی، بهترین بازی برای دریافت بیت کوین رایگان

بهترین بازی ها برای دریافت بیت کوین رایگان:
۱. Axie Infinity
۲. Gods Unchained
۳. Splinterlands
۴. Sandbox

خدایان رها شده (Gods Unchained)

Gods Unchained در حال حاضر یکی از برجسته ترین بازی های رایگان NFT است که به بازیکنان امکان کسب درآمد را می دهد. هنگامی که بازیکنان شروع به بازی می کنند، یک مجموعه خوش آمد گویی از ۱۴۰ کارت به آنها اعطا می شود. این کارت ها روی بلاک چین نمی نشینند و بنابراین نمی توان آنها را فروخت.
اما با بالارفتن سطح بازیکنان و بازی کردن در Gods Unchained، بسته هایی باز می شود که کارت های Common Core را به شما می دهند. اینها هم روی بلاک چین اعمال نمی شوند. با این حال، با برنده شدن در مسابقات رتبه بندی شده، بازیکنان Flux کسب خواهند کرد. Flux ابزاری است که می تواند در Gods Unchained Forge برای ترکیب کردن کارت های Common Core تکراری استفاده شوند. این فرایند کارت های کاملی را ایجاد می کند که روی بلاک چین اتریوم قرار دارند و می توانند از طریق بازار معامله شوند.

The Sandbox

The Sandbox یک بازی NFT متاورس سه بعدی همه جانبه است که به کاربران اجازه می دهد با حفظ حقوق عناصری که در بازی ایجاد کرده اند، از خلاقیت های خود در انجام بازی کسب درآمد کنند و به دریافت ارز دیجیتال رایگان بپردازند. این بازی به کاربران اجازه می دهد تا کنترل محیط اطراف خود را در دست بگیرند و به آنها اجازه می دهد تا زمین های مجازی را برای ساختن و خلق خلاقیت های جدید در اختیار داشته باشند. این بازی بر روی اتریوم ساخته شده است و از ارز مخصوص به خود به نام SAND استفاده می کند که در چندین صرافی ارز دیجیتال قابل معامله است.

دریافت ارز دیجیتال رایگان از مشاهده تبلیغ

یکی دیگر از راه های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال به صورت رایگان، مشاهده تبلیغات است. تنها کافی است وارد یکی از وب سایت هایی که چنین امکانی دارد شوید و بر روی تبلیغاتی که در وب سایت بدین منظور درج شده است کلیک کنید. دقت کنید مقدار ارز دیجیتالی که هر وب سایت در مقابل مشاهده تبلیغات به کاربران خود می دهد، متفاوت است و این مقدار معمولاً بسیار کم است. با این حال لازم نیست هیچ مبلغی بابت آن پرداخت کنید. پیشنهاد می شود بعد از انجام تحقیقات، وب سایتی را بیابید که بیشترین مقدار ارز دیجیتال را در مقابل مشاهده تبلیغات به شما اهدا می کند.
نکته دیگری که وجود دارد این است که شما می توانید به جای یک حساب کاربری، چندین حساب در سایت موردنظر باز کنید و درآمد بیشتری به دست آورید. البته معمولاً این وب سایت ها شرایطی را نیز برای کاربران خود در نظر می گیرند. از جمله اینکه کاربر باید بر روی هر تبلیغ چند دقیقه بماند و فوراً بعد از کلیک کردن و باز کردن تبلیغ آن را نبندد تا بتواند پاداش تعیین شده توسط مدیر سایت را دریافت کند.

دریافت ارز دیجیتال رایگان از رفرال گیری

یکی دیگر از راه های دریافت ارز دیجیتال رایگان، رفرال گیری است. منظور از رفرال گیری، دریافت زیرمجموعه است. رفرال گیری همان عملی است که در شرکت های هرمی انجام می شود. برخی از سایت های رفرال گیری تنها در مقابل گرفتن زیرمجموعه و اضافه کردن آنها به اعضای وب سایت به شما پاداش می دهند. برخی دیگر علاوه بر گرفتن زیرمجموعه از شما درخواست واریز ارز دیجیتال می کنند.
قطعاً دسته دوم گزینه مناسبی برای فعالیت نیست و معمولاً کلاهبرداری است. اما دسته اول اگر تقاضای هیچ وجهی نکند و در مقابل گرفتن زیرمجموعه به شما پاداش دهد شاید بتواند گزینه مناسبی برای به دست آوردن ارز دیجیتال به صورت رایگان باشد.
در هر صورت باید ابتدا تحقیقات خود را انجام دهید و بعد از اطمینان از صحت عملکرد سایت وقت خود را صرف جمع آوری زیرمجموعه نمایید. روش جمع آوری زیرمجموعه نیز به این صورت است که شما برای آنها لینک دعوت ارسال می کنید و به ازای هر کاربری که با لینک دعوت شما در سایت ثبت نام نماید یک مقدار ارز دیجیتال به شما اهدا می شود.
حال اگر عمل رفرال گیری را برای یک صرافی انجام دهید معمولاً به جای اهدای ارز دیجیتال، در پرداخت کارمزد معاملات تخفیف دریافت می کنید. این مورد تنها زمانی برای شما مفید است که اهل معامله باشید و با دریافت ارز دیجیتال رایگان متفاوت است.

بهترین راه‌ها برای دریافت ارز دیجیتال رایگان

دریافت ارز دیجیتال رایگان از ربات های زیر مجموعه گیری

حتماً نام ربات های تلگرام را شنیده اید؛ برنامه های کوچکی که هر یک کاری انجام می دهند و به منظور خاصی طراحی می شوند. در این میان برخی ربات ها هستند که به منظور کسب ارز دیجیتال رایگان نوشته می شوند. دارندگان یک کانال تلگرامی بزرگ می توانند با ایجاد چنین ربات هایی و قراردادن آنها در کانال خود در مقابل انجام کار خاصی به کاربران خود پاداش دهند که این پاداش معمولاً از نوع ارز دیجیتال است.
دقت کنید برخی از این ربات ها واقعی نیستند و هیچ سودی برای شما به همراه ندارند. شما باید قبل از استفاده از ربات از این موضوع که عمل پرداخت ارز دیجیتال را انجام می دهد یا خیر مطمئن شوید سپس به ادامه فعالیت در آن بپردازید.
این ربات ها با اهداف مختلفی طراحی می شوند. یکی از این اهداف زیرمجموعه گیری است. به این معنی که ربات را به دوستان خود معرفی می کنید و با عضویت آنها در کانال از طریق لینک معرفی شما، مقداری ارز دیجیتال به شما اختصاص داده می شود.

جمع بندی

به طور خلاصه، این مقاله نگاهی دقیق به نحوه کسب ارز دیجیتال به صورت رایگان داشت و چند مورد از محبوب ترین مکانیسم هایی را که امروزه می توانید برای دریافت پاداش استفاده کنید، موردبحث قرار داد. با افزایش نرخ پذیرش کریپتو، ارزش نگهداری ارزهای دیجیتال نیز افزایش می یابد؛ بنابراین استفاده از این مکانیسم ها می تواند در درازمدت ایده ای سودآور باشد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «آموزش دریافت ارز دیجیتال رایگان با بهترین روش‌ها در ۲۰۲۳» با ما درمیان بگذارید.

7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه نوروزی
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

‫3 نظر

 • بهترین راه کسب در آمد مادام العمر فقط با انجام بازی های ساده در لینک زیر
  ***

 • ۳۰۰هزار ارز په په هدیه با ثبت نام بدون نیاز به احراز هویت در سایت بیت پین “bitpin.ir”
  کد معرف: ۹۳gBkD7x

 • با سلام مطلب خوبی بود
  دوستان هر کی میخواد کسب در آمد از ارزهای دیجیتال و ثبت نام و
  ترید درصرافی ها
  رو یاد بگیره
  به iran2054 در تلگرام پیام بده
  موفق باشید 🙂

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *