بهترین دوره های آموزشی ارزدیجیتال کدامند؟

۲۲ بهمن ۱۴۰۱
بهترین دوره های آموزشی ارزدیجیتال

اگر قصد دارید به عنوان یک معامله گر در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت کنید و به جای ضررهای مکرر به کسب سود بپردازید حتماً باید از قبل آموزش ببینید. افراد زیادی هستند که به دلیل نداشتن دانش کافی در این بازار ضرر کرده و حتی بخش عظیمی از سرمایه خود را از دست داده اند. برای کسب دانش در مورد ارزهای دیجیتال می توانید از بهترین دوره های آموزشی ارز دیجیتال استفاده کنید.

با شرکت در یک دوره جامع و کامل می توانید تمام اطلاعاتی را که نیاز دارید به دست آورید و آنها را در جای مناسب به کار بگیرید. یکی از مهم ترین مواردی که در این دوره ها تدریس می شود تحلیل تکنیکال است که نه تنها در بازار ارزهای دیجیتال، بلکه در دیگر بازارهای مالی نیز کاربرد دارد.

اهمیت استفاده از بهترین دوره های آموزشی ارزدیجیتال

با شرکت در دوره های آموزشی ارزدیجیتال می توانید سودهای خوبی از بازار رمزارزها به دست آورید و حتی به عنوان شغل دوم روی آن حساب کنید. از طرفی می توانید با آگاهی کافی در مورد هر یک از ارزهای دیجیتال به سرمایه گذاری بپردازید و خود را محدود به ارزهای دیجیتال بزرگ از جمله بیت کوین ننمایید. همچنین می توانید با عرضه های اولیه آشنا شوید و از خرید و فروش آنها سود به دست آورید. شما در این دوره ها با انواع کیف پول های دیجیتالی، نحوه عملکرد آنها و سطح امنیتی که برایتان ایجاد می کنند آشنا می شوید.

شرکت در دوره های آموزشی می تواند سرمایه شما را چندبرابر کند و منجر به کسب درآمد دلاری شود. در این دوره ها معمولاً روش های حفظ امنیت دارایی دیجیتالی نیز تدریس می شود و مباحث مربوط به مدیریت سرمایه و داشتن استراتژی مناسب موردبحث قرار می گیرد.

بهترین دوره های آموزشی ارزدیجیتال

امروزه دوره های آموزشی زیادی در زمینه ارزهای دیجیتال برگزار می شود. هر یک از این دوره ها مدت زمان مشخص و قیمت متفاوتی دارد. برخی به صورت حضوری و برخی دیگر به صورت مجازی برگزار می شود. در حالت مجازی نیز برخی از دوره ها آنلاین و برخی دیگر آفلاین هستند. شما باید با توجه به زمان، بودجه و شرایطی که دارید یکی را انتخاب کرده و با شرکت در آن دانش خود را به روز کنید.

۱. دوره آموزش ارزدیجیتال بزرگان

دوره آموزش ارزدیجیتال بزرگان

دوره آموزش ارز دیجیتال بزرگان به عنوان یکی از بهترین دوره های آموزشی ارز دیجیتال با همکاری چند تن از برترین مدرس های ارز دیجیتال در ایران برگزار می شود. در این دوره تمام آنچه که یک معامله گر باید در مورد ارزهای دیجیتال بداند موردبحث قرار می گیرد. بدین ترتیب حتی اگر هیچ دانشی در مورد ارزهای دیجیتال ندارید بدون نگرانی در مورد درک مطالب می توانید در دوره بزرگان شرکت کنید. حتی اگر شرایط شرکت در کلاس حضوری را ندارید می توانید به صورت مجازی از جلسات این دوره بهره مند شوید. دوره بزرگان در قالب ۵۱ ساعت و به هر دو صورت حضوری و مجازی برگزار می شود که با این اوصاف قیمت نسبتاً بالایی دارد.

این دوره به عنوان یک دوره جامع و کامل، فیلم های باکیفیت و مفیدی در زمینه ارزهای دیجیتال ارائه می دهد. دوره بزرگان دارای مجوز های قانونی در حوزه آموزش ارزهای دیجیتال است که در نهایت مدرک معتبر فنی حرفه ای را به شرکت  کنندگان اعطا می  کند. این دوره علاوه بر فیلم های آموزشی، جزوه تایپی و جلسات عملی نیز دارد و دانشجو بعد از گذراندن آن دانش کافی برای ترید را به دست می آورد.

۲. دوره ارزدیجیتال علیرضا محرابی

دوره ارزدیجیتال علیرضا محرابی

یکی دیگر از بهترین دوره های آموزشی ارز دیجیتال دوره آموزشی علیرضا محرابی است. با شرکت در این دوره می توانید علاوه بر برخورداری از جلسات آموزشی مفید، به کانال های وی آی پی علیرضا محرابی نیز دسترسی داشته باشید و از سیگنال های عرضه شده در این کانال ها استفاده کنید. این دوره قیمت مناسبی دارد و هدایایی نیز به دانشجویان اهدا می کند. دوره آموزشی علیرضا محرابی فقط به صورت مجازی برگزار می شود و امکان شرکت در جلسات حضوری را ندارد.

۳. دوره جامع آموزش ارزهای دیجیتال محمد حسینی

دوره جامع آموزش ارزهای دیجیتال محمد حسینی

دوره جامع آموزش ارزهای دیجیتال محمد حسینی یکی دیگر از دوره های آموزشی ارزدیجیتال خوب در ایران است. اگر در جلسات این دوره شرکت کنید می توانید تمام مطالب مربوط به بازار رمزارزها و مفاهیم مربوطه از جمله بلاک چین را بیاموزید. این دوره به صورت آنلاین برگزار می شود. در نتیجه دانشجویان می توانند با مدرس در ارتباط باشند و هر سؤالی که برایشان مطرح می شود همان لحظه در کلاس درس بپرسند.

این دوره به مدت ۳۵ ساعت و طی جلسات مختلف برگزار می شود و تمام آنچه را که یک معامله گر برای فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال باید بداند به او آموزش می دهد. مباحث مطرح  شده در این دوره کاملاً جدید و به روز است.

۴. دوره ارزدیجیتال رضا شیرازی

دوره ارزدیجیتال رضا شیرازی

دوره ارزدیجیتال رضا شیرازی یکی از بهترین دوره های آموزشی ارزدیجیتال است چون دکتر شیرازی یکی از باتجربه ترین افراد در حوزه ارزدیجیتال به شمار می رود که هم به عنوان مدرس و هم به عنوان یک معامله گر در این زمینه فعالیت داشته است. ایشان علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی، همواره به روزترین مطالب آموزشی مربوط به ارزدیجیتال را در وب سایت و صفحه اینستاگرام خود قرار می دهد.

دکتر شیرازی در دوره ارزدیجیتال خود جدیدترین روش های خرید و فروش ارزدیجیتال را آموزش می دهد و تجارب حرفه ای خود را در اختیار شما می گذارد. او همچنین برای خرید و فروش رمزارزها به شما مشاوره داده و از شما حمایت می کند. با این حال طبیعی است که قیمت دوره دکتر شیرازی نسبتاً بالا باشد.

۵. دوره آموزش پولسازی با ارزهای دیجیتال میهن سیگنال

در این دوره که در وب سایت میهن سیگنال ارائه شده، با مفاهیم پایه و اصلی بازار کریپتوکارنسی از جمله بلاک چین، ماینینگ، ارزدیجیتال، ترید، کیف پول و صرافی  آشنا می شوید. تحلیل فاندامنتال و عوامل مؤثر بر ارزش یک پروژه برای سرمایه گذاری را می آموزید. اندیکاتورها و تحلیل تکنیکال را یاد می گیرید و می توانید بهترین موقعیت های ورود و خروج در هر بازار مالی را بیابید. استراتژی های معاملاتی سودآور را می شناسید و می توانید از آنها برای کسب سود بیشتر استفاده کنید. علاوه بر این نکات معاملاتی، بهترین صرافی ها به حضورتان معرفی می شود و با آنها آشنا خواهید شد.

همچنین نکات امنیتی برای جلوگیری از هک و مسدود شدن حساب خود را می آموزید و نحوه کار کردن با برخی صرافی های معتبر را یاد می گیرید.

این دوره برای افرادی که هیچ سررشته ای از ارزهای دیجیتال ندارند اما علاقه مند به سرمایه گذاری در این حوزه نسبتاً جدید و پولساز هستند مناسب است. ضمن اینکه آموزش های عملی این دوره می تواند افرادی را که قبلاً تنها مفاهیم تئوری مربوطه را مطالعه کرده اند و تجربه ای از انجام معاملات ندارند قادر سازد از دانش خود به صورت عملی برای کسب درآمد استفاده کنند.

دسترسی به محتوای آموزشی این دوره پس از ثبت نام به صورت نامحدود خواهد بود و فرد می تواند در هرزمانی از آن استفاده کند.

برای ورود به صفحه ثبت نام  دوره ی آموزشی گام به گام تا پولسازی با ارزهای دیجیتال میهن سیگنال اینجا کلیک کنید. 

۶. دوره کامل کریپتوکارنسی: بیش از ۵ دوره در ۱ دوره

این دوره یک دوره آموزشی خارجی است که با عنوان «The Complete Cryptocurrency Course: More than 5 Courses in 1» مطرح می شود. برخی از کاربران که بر زبان انگلیسی تسلط دارند مایلند از دوره های خارجی استفاده کنند. اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید این دوره به شما پیشنهاد می شود.

در این دوره نیز تمام مطالب به انگلیسی بیان شده و کاربران می توانند هرآنچه را که برای معامله در بازار کریپتوکارنسی نیاز دارند آموزش ببینند. از جمله مطالب ارائه شده در این دوره می توان به آشنایی با بلاک چین، تحلیل فاندامنتال، نحوه خرید و فروش آلت کوین ها در صرافی های مختلف، تحلیل تکنیکال و تعیین نقطه ورود و نیز مدیریت پورتفو اشاره کرد.

ویژگی های بهترین دوره های آموزشی ارزدیجیتال

ویژگی های بهترین دوره های آموزشی ارزدیجیتال

در حالت کلی هر دوره آموزشی ارزدیجیتال خوب باید یک سری ویژگی ها را داشته باشد. از جمله اینکه دانشجو باید بعد از گذراندن آن، مفاهیم را به صورت کامل بیاموزد و بتواند آنچه را که آموخته به صورت عملی به کار بگیرد و با انجام آنها کسب درآمد کند.

این در حالی است که برخی از معامله  گران صرفاً برای اینکه با مطالب آموزشی روز آشنا شوند در این دوره ها شرکت می کنند. شما می توانید با توجه به دانشی که در مورد بازار ارزهای دیجیتال دارید در یکی از دوره های آموزشی ارز دیجیتال مقدماتی تا پیشرفته شرکت کنید.

یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین دوره های آموزشی ارزدیجیتال، مدرس آن دوره است که باید از دانش، مهارت و تجربه کافی برخوردار باشد. از طرفی باید با روان شناسی بازار آشنا باشد و بتواند مطالب مختلف را به افراد با استعدادهای متفاوت منتقل کند. ویژگی مهم بعدی استفاده از متدهای آموزشی جدید است.

مدرس دوره باید تمرین های عملی برای دانشجویان در نظر بگیرد تا از یادگیری مطالب توسط آنها مطمئن شود. قیمت دوره نیز باید با توجه به تعداد ساعات آموزشی و کیفیت مطالب گفته شده مناسب باشد.

بهترین سایت های آموزش رایگان ارز دیجیتال به زبان انگلیسی

 1. Udemy: This platform offers a wide range of courses on cryptocurrency, blockchain, and trading.
 2. Coursera: Coursera offers several courses on cryptocurrency, blockchain, and trading, from beginner to advanced levels.
 3. Khan Academy: Khan Academy offers a comprehensive introduction to cryptocurrencies and blockchain technology.
 4. BitDegree: BitDegree offers a variety of courses on cryptocurrency, blockchain, and trading, with a focus on hands-on learning.
 5. Blockchain Fundamentals: This course offered by the Linux Foundation covers the basics of blockchain technology and its applications.
 6. Certified Blockchain Professional: This certification program offered by the Blockchain Council covers various aspects of blockchain technology and its applications.
 7. Blockgeeks: Blockgeeks offers courses on cryptocurrency, blockchain, and trading, as well as online workshops and webinars.
 8. CryptoCurrency Certification Consortium: This certification program offers courses on cryptocurrency and blockchain technology, covering topics such as security, scalability, and privacy.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «بهترین دوره های آموزشی ارزدیجیتال کدامند؟» با ما درمیان بگذارید.

1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدیه اسلامی تبار
خوشحالم با تولید محتوای با کیفیت، سطح وب فارسی رو ارتقا می دهیم. امروز سردبیر میهن سیگنال هستم و این هنوز شروع رویاپردازی های منه ...

‫3 نظر

 • با سلام ممنونم از مقاله خوبتون و اطلاعات درست و دقیقتون من چند تا دوره ارز دیجیتال شرکت کردم واقعا دوره بزرگان ارز دیجیتال کانون بورس نقاط منفی کمتری نسبت به بقیه دوره ها داشت و میشه گقت فعلا بهترین دوره ارز دیجیتال در ایران هست

 • درسته استاد خیلی مهمه ولی خوذتون هم از اول باید پا به پای کلاس شروع کنید وگرنه بهترین استاد هم داشته باشید تا خودتون شروع نکنید بی فایدس….در کل من کلاس های ارز دیجیتال حاج علی رو پیشنهاد میدم راضی بودیم همگی چه ها

 • پول پول میاره

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *