شمارش معکوس هاوینگ لایت کوین به پایان می رسد!

۰۷ مرداد ۱۴۰۲
شمارش معکوس هاوینگ لایت کوین به پایان می رسد!

مهم ترین رویداد تاریخ لایت کوین (LTC) به سرعت در حال نزدیک شدن است. هاوینگ یکی از مورد انتظارترین رویدادهای سال ۲۰۲۳ است.

طبق جدول زمانی هاوینگ Litecoin ، چرخه نصف کردن LTC است که در هر ۸۴۰۰۰۰ بلاک اتفاق می افتد. تاکنون دو مورد هاوینگ در طول تاریخ این کوین وجود داشته است، اولی در سال ۲۰۱۵ و دومی در سال ۲۰۱۹.

هاوینگ لایت کوین در سال ۲۰۱۵، پاداش بلاک Litecoin  را از ۵۰ LTC به ۲۵ LTC در هر بلوک کاهش داد. آخرین رویداد هاوینگ این توکن در سال ۲۰۱۹ رخ داد، زمانی که پاداش بلاک از ۲۵ LTC به ۱۲.۵ LTC در هر بلوک کاهش یافت. رویداد هاوینگ آتی پاداش استخراج Litecoin را از ۶.۲۵ LTC به ۳.۱۲۵ LTC کاهش می دهد.

هاوینگ لایت کوین در طول تاریخ این کوین همیشه با پتانسیل افزایش قیمت همراه بوده است. بنابراین پیش از این رویداد، که در حدود پنج روز دیگر برگزار می شود، این افزایش قیمت پیش بینی می شود.

شمارش معکوس تا رویداد هاوینگ توسط پلتفرم تحلیلی OKLink ارائه می شود. در زمان نگارش این مقاله از میهن سیگنال، شمارش معکوس پنج روز و پنج ساعت بود و تاریخ مورد انتظار آن ۲ آگوست است. برای این رویداد در حال حاضر ۳۰۰۵ بلوک باقی مانده است.

طبق گزارشات قبلی یوتودی، لایت کوین پیش از رویداد بزرگ هاوینگ به نقطه عطف قابل توجهی در تراکنش های شبکه دست یافت. این کریپتو ۱۷۰ میلیونمین تراکنش خود را انجام می دهد.

واکنش قیمت لایت کوین

Litecoin  با جلب خوش بینی از رویداد هاوینگ آتی، افزایش قیمت باورنکردنی را در ماه ژوئن تجربه کرد و در ۳ ژوئیه به ۱۱۴ دلار رسید. پس از آن کمی کاهش یافت و قیمت LTC به زیر مرز ۱۰۰ دلار رسید.

طبق اخبار ارز دیجیتال، LTC در ۲۴ ساعت گذشته به میزان متوسطی افزایش یافت و به ۹۱.۱۱ دلار رسید. در نمودار روزانه LTC، دو چیز برجسته است: اول اینکه لایت کوین در حال حاضر در یک الگوی مثلثی معامله می‌ شود و دوم میانگین‌های متحرک روزانه همگرا می ‌شوند.

در نتیجه، معامله‌گران به دنبال انقباض تشکیل مثلث LTC هستند که ممکن است منجر به شکست به سمت بالا یا پایین شود. در روند صعودی، هدف همچنان فراتر از ۱۱۴ دلار است، در حالی که ممکن است در صورت کاهش سطح حمایت به سطح ۸۰ دلار کاهش یابد.

منبع:u.today
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

‫3 نظر

  • خانم براتی گرامی
    پاداش بلوک از ۱۲.۵ به ۶.۲۵ لایتکوین کاهش می یابد و نه ۳.۱۲۵.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *