تحلیل قیمت ترا کلاسیک: رشد ۳۰ درصدی | ۱۲ آذر

۱۲ آذر ۱۴۰۲
تحلیل قیمت ترا کلاسیک: رشد 30 درصدی| 12 آذر

بریک اوت قیمت ترا کلاسیک (LUNC)  از یک مقاومت کلیدی دیگر راه را برای رالی بیشتر هموار کرده است.

در دو هفته گذشته قیمت ترا کلاسیک عملکرد چشمگیری داشته و سود زیادی را نصیب سرمایه گذاران خود کرده است. این افزایش مومنتوم زمانی شدت گرفت که توکن خواهر آن یعنی استیبل کوین USTC رالی بزرگی را برای رسیدن به نقطه مهم یک دلار صورت داد. امروز، قیمت LUNC، ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده و از مقاومت مهم ۰.۰۰۰۱۷ دلار عبور کرده که سیگنال ادامه رشد است.

بریک اوت از مقاومت ۰.۰۰۰۱۷ دلار می تواند یک رالی سریع ۱۰ درصدی را ایجاد کند. EMA-20 روزه حمایت قوی در پولبک را ایجاد کرده است. همزمان، حجم معاملات این کوین با رشد ۴۵ درصدی به ۵۵۱ میلیون دلار رسیده است.

نمودار یک روزه قیمت ترا کلاسیک / تتر

نمودار یک روزه قیمت ترا کلاسیک / تتر. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

از هفته چهارم نوامبر، قیمت ترا کلاسیک سیر بازگشت قدرتمندی را در پیش گرفته و از ۰.۰۰۰۰۶۹۲ دلار به قله جدید ۰.۰۰۰۱۹۶ دلار  رسیده است. این رشد خیره کننده ۱۸۵ درصدی با افزایش قابل توجه حجم معاملات باعث شده چندین مقاومت مهم در ۰.۰۰۰۱۱۵، ۰.۰۰۰۱۵ و به تازگی ۰.۰۰۰۱۸ دلار شکسته شود.

با این حال، برای حفظ چنین رشد شدید و سریعی نیازمند پیشرفت بنیادی هستیم. اگر این اتفاق نیفتد سرمایه گذاران ممکن است خطر پولبک احتمالی را احساس کنند. در چنین سناریویی، سطح ۵۰ درصد فیبوناچی به عنوان نقطه اصلاح محتاطانه از دیدگاه صعودی عمل خواهد کرد.

تحلیل میهن سیگنال نشان می دهد اندیکاتور RSI بسیار بالا رفته و در سطح ۸۹ قرار گرفته که مومنتوم صعودی قوی و رسیدن به وضعیت اشباع خرید را نشان می دهد. اندیکاتور ADX شیب تند صعودی در سطح ۴۸ را نشان می دهد که به معنای کم رنگ شدن مومنتوم صعودی و احتمال یک پولبک جزئی است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت ترا کلاسیک: رشد ۳۰ درصدی | ۱۲ آذر» با ما درمیان بگذارید.

منبع:coingape
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *