تحلیل قیمت ترا کلاسیک: روند صعودی به سمت ۰.۰۰۱ دلار | ۱۶ بهمن

۱۶ بهمن ۱۴۰۲
تحلیل قیمت لونا کلاسیک: روند صعودی به سمت 0.001 دلار | 16 بهمن

قیمت ترا کلاسیک (LUNC) شاهد رالی چشمگیری بوده که در اثر افزایش فشار خرید، سوزاندن توکن ها توسط بایننس و ریکاوری قیمت آلت کوین ها اتفاق افتاده است.

جامعه لونا کلاسیک شاهد افزایش ۷۰۰ درصدی حجم معاملات روزانه بوده و به نقطه مهمی از نظر استیکینگ و سوزاندن توکن ها رسیده است. با این حال، به دلیل رسیدن قیمت به مقاومت ها، عدم قطعیت در بازار به وجود آمده است.

اضلاح قیمت LUNC در سطح ۰.۰۰۰۰۹ دلار مورد حمایت قرار گرفت و با تغییر احساسات در بازار،  الگوی کف دوقلو در نمودار تشکیل شد که توانست قیمت را تا موانع کلیدی در ۰.۰۰۰۱ دلار بالا ببرد.

با وجود این افزایش، تثبیت قیمت در این سطوح با مشکل مواجه شد و نگرانی هایی را ایجاد کرد. اما بریک اوت از خط روند نزولی موجی از امید را به بازار روانه کرد. سطح ۰.۰۰۰۱ دلار حالا به عنوان یک حمایت برای ادامه افزایش قیمت تست خواهد شد.

در ۲۴ ساعت گذشته قیمت ترا ۳.۳ درصد افت کرده است. این کاهش نگرانی هایی را ایجاد کرده به خصوص که قیمت در نزدیکی سطح حمایتی ۰.۰۰۰۱ دلار در حال حرکت است.

با وجود کاهش قیمت، حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته ۵۲.۷۳ درصد رشد کرده که نشانگر افزایش علاقه معامله گران است.

وضعیت اندیکاتورهای تکنیکال ترا کلاسیک

تحلیل تکنیکال میهن سیگنال نشانه های متناقضی را از اندیکاتورها دریافت کرده است. با اینکه حرکت باند پایینی بولینگر صعودی بوده، کاهش در اندیکاتور ADX به ۲۸ درصد مومنتوم نزولی در حال کاهش را نشان می دهد.

حفظ قیمت بالاتر از ۰.۰۰۰۱ دلار می تواند قدرت گاوها را برای حرکت به سمت اهداف بعدی در ۰.۰۰۰۱۳۷۸ دلار و ۰.۰۰۰۱۷۳ دلار افزایش دهد. بر خلاف آن، شکسته شدن این حمایت مهم مخصوصا شکسته شدن حمایت خط گردن می تواند قیمت لونا را تا ۰.۰۰۰۰۶۸ دلار پایین ببرد.

آینده لونا کلاسیک با عدم قطعیت همراه شده است. با وجود رالی های اخیر و اندیکاتورهای مثبت، قیمت با مقاومت مهمی رو به رو است که احتمال بازگشت نزولی را ایجاد کرده است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت ترا کلاسیک: روند صعودی به سمت ۰.۰۰۱ دلار | ۱۶ بهمن» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptosheadlines
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *