الان لونا بخریم؟ پیش بینی قیمت ترا کلاسیک (LUNC)

۲۱ آذر ۱۴۰۱
الان لونا بخریم؟ پیش بینی قیمت ترا کلاسیک (LUNC)

ترا یک پروژه منبع باز بلاک چین است که به منظور توسعه محصولات و خدمات نسل بعد ساخته شده است. توکن بومی آن پس از سقوط بازار در می ۲۰۲۲ اکنون به  نام ترا کلاسیک تغییر نام داده و با نشانه LUNC شناخته می شود. اگر به آینده ترا کلاسیک علاقه دارید و به دنبال آگاهی از پیش بینی قیمت آن در سال های آینده هستید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

ترا لونا کلاسیک (LUNC) چیست؟

ترا یک بلاک چین منبع باز است که به توسعه برنامه های غیرمتمرکز و محصولات و خدمات وب ۳ کمک می کند. ترا کلاسیک قبلاً با نام ترا (LUNA) شناخته می شد؛ اما با سقوط قیمت آن، ترا به ترا ۲.۰ (لونا یا ترای فعلی بازار) و ترا کلاسیک (LUNC یا ترای قبلی) تقسیم شد.

ترا کلاسیک چندزنجیره ای است و روی بلاک چین های اتریوم، پالیگان، سولانا و بایننس اسمارت چین فعالیت دارد.

وضعیت فعلی بازار لونا کلاسیک

هر واحد Luna با نماد اختصاری LUNC یک ارزدیجیتال با قیمت ۰.۰۰۰۱۱۶۸۱ ارزش بازار ۶۷۶,۷۴۳,۳۷۰$ است. قیمت این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته %۲۳۱.۹۰۲۱ تغییر کرده است. در بین تمام ارزهای دیجیتال، Terra Classic رتبه ۱۱۳ را به خود اختصاص داده است و حجم معاملات روزانه آن ۱۲۶,۲۲۲,۴۱۶$ است.
حداکثر عرضه تراکلاسیک نامشخص است اما ذخیره در گردش آن ۵,۹۸۲,۵۳۴,۳۱۸,۸۰۲  توکن است.

در تاریخ ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۲ پس از صدور حکم دستگیری بنیانگذار ترا در کره جنوبی، قیمت توکن ترا بیش از ۴۰ درصد و توکن تراکلاسیک بیش از ۲۰ درصد افت کرد.


پیش بینی قیمت لونا کلاسیک در سال ۲۰۲۳

در این بخش با بررسی اندیکاتورهای تکنیکال احتمال های پیش روی قیمت را بررسی خواهیم کرد.

نمودار روزانه ترا کلاسیک

نمودار روزانه ترا کلاسیک

در راستای سقوط قیمت ها در بازار ارزهای دیجیتال، قیمت LUNC همچنان در حال افت است. اگرچه در ماه دسامبر نسبت به نوامبر ۱۰ درصد رشد صورت گرفته، هنوز نسبت به قله های اخیر خود در حوالی ۰.۰۰۰۱۹ دلار پایین تر است.

وضعیت فعلی قیمت نشان می دهد در سال ۲۰۲۲ شاهد پیشرفت چشمگیری نخواهیم بود. یک خط روند صعودی رو به پایین شکسته شده است. این خط روند که از ژوئن تا میانه نوامبر به عنوان حمایت عمل می کرد اکنون به مقاومت تبدیل شده و در ابتدای سپتامبر تلاش ناموفق برای شکستن آن صورت گرفته است.

با توجه به این نکته تنها موفقیت شاخصی که می توان برای لونا در ادامه سال جاری متصور بود شکستن محدوده ۰.۰۰۰۱۵ دلار است.

همچنین از ماه سپتامبر یک روند نزولی جدید شکل گرفته است. احتمالا با روند نزولی فعلی، قیمت به زیر ۰.۰۰۰۱۵ دلار و سپس به سمت ۰.۰۰۰۱۲ دلار حرکت خواهد کرد. اندیکاتور RSI پایین تر از نیمه و رو به پایین در حرکت است.

اگر در سال آینده احساسات منفی حاکم بر بازار بهبود یابد و برخی پارامترها مانند تورم آمریکا و نرخ بهره تغییر کند امکان بازیابی قیمت لونا وجود دارد اما این احتمال بسیار کم است زیرا اکوسیستم لونا تقریبا مرده است. اگر بازار گاوی جدیدی آغاز شود احتمالا ارزهای قوی با پشتوانه اکوسیستم ها و اقتصادهای قوی کاندیدای رشد هستند و نه ارز دیجیتال تضعیف شده ای مانند لونا کلاسیک. البته بازیابی لونا غیرممکن نیست.


سرنوشت ارز لونا کلاسیک در سال های آینده

اگر LUNC بتواند سال ۲۰۲۲ را با RSI بالاتر از ۶۰ به پایان برساند روند صعودی آن ادامه خواهد سافت. در این صورت قیمت آن ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۳ به ۰.۰۰۲ دلار برسد.

در سال ۲۰۲۴ هاوینگ بیت کوین اتفاق می افتد بنابراین شاهد روند مثبت در بازار به دلیل احساسات مثبت خواهیم بود. در این سال احتمالاً قیمت لونا کلاسیک به ۰.۰۰۳ دلار خواهد رسید.

قیمت تخمینی برای سال ۲۰۲۵ برای ترا کلاسیک ۰.۰۰۵ دلار است. پیش بینی می شود در سال ۲۰۲۶ قیمت تا ۰.۰۰۶ دلار و در سال ۲۰۲۷ تا ۰.۰۰۸ دلار افزایش یابد.

در سال ۲۰۲۸ دوباره هاوینگ بیت کوین رخ خواهد داد و احتمالاً LUNC می تواند تا پایان این سال به ۰.۰۱ دلار دست پیدا کند. پیش بینی قیمت برای سال ۲۰۲۹ محدوده ۰.۰۳ دلار و در سال ۲۰۳۰، حوالی ۰.۰۴ دلار است.

بر این اساس، اگر خریداران ترا کلاسیک دست از سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال برندارند و آن را به عنوان یک گزینه مناسب سرمایه گذاری بشناسند احتمالاً تا سال ۲۰۳۰ این ارز دیجیتال می تواند تا ۰.۰۴ دلار افزایش قیمت داشته باشد.

ترا کلاسیک چندزنجیره ای است و روی بلاک چین های اتریوم، پالیگان، سولانا و بایننس اسمارت چین فعالیت دارد.

تکلیف ارز لونا چه خواهد شد؟ رشد ۵۷۰ درصدی لونا در دو ماه آینده

با توجه به سوزاندن ۱.۲ درصد توکن های لونا کلاسیک در تمام تراکنش ها که توسط صرافی پیشتاز بایننس آغاز شده است انتظار می رود قیمت لونا کلاسیک تا پایان امسال ۵۷۰ درصد افزایش پیدا کند. این مکانیزم سوزاندن توکن در معاملات کمک می کند عرضه در گردش توکن که به دلیل مشکلات ایجاد شده در شبکه از ۳۴۰ میلیون به ۶.۹ تریلیون افزایش یافته بود متعادل تر شود. با این مکانیسم ضدتورمی، عرضه کاهش می یابد و احتمال افزایش قیمت به دلیل افزایش تقاضا بیشتر می شود.

کریپتو گلوب به نقل از کوین مارکت کپ اعلام کرده قیمت LUNC تا پایان سال جاری به ۰.۰۰۱۹۷۸ دلار خواهد رسید که افزایش ۵۷۷ درصدی نسبت به قیمت فعلی آن را نشان می دهد. طبق پیش بینی ها، قیمت این توکن در اکتبر با ۴۰۰ درصد افزایش به ۰.۰۰۱۴۵۷ دلار خواهد رسید.

با اینکه ممکن است این پیش بینی ها کاملاً محقق نشود، حتی اگر درصد کمی از این رشد خیره کننده در وضعیت خرسی کنونی بازار به وقوع بپیوندد سود عالی برای سرمایه گذاران به ارمغان خواهد آورد.

منبع


باطل شدن پاسپورت دو ون

دو ون که در ابتدای این ماه حکم بازداشتش صادر شده بود مهلت معینی دارد تا خود را به مقامات قضایی معرفی کند. اگر این اتفاق تا ۱۹ اکتبر نیفتد، پاسپورت او باطل خواهد شد. دو ون به علت شرکت داشتن در فروپاشی ۶۰ میلیارد دلاری اکوسیستم ترا در ماه می تحت تعقیب قضایی قرار گرفته است.

فروپاشی ترا باعث ورشکستگی برخی سرمایه گذاران و مشکلات بسیاری در فضای کرپیتو شد. اگرچه دو ون، بنیانگذار ترا، اعلام کرد برای بررسی وقایع با مسئولان امر همکاری خواهد کرد؛ اما با وجود چندین بار درخواست مقامات، هنوز اقدامی انجام نداده است. به همین دلیل، دادستانی کره جنوبی تصمیم گرفته با باطل کردن پاسپورت وی در تاریخ ۱۹ اکتبر، او را مجبور به پاسخگویی نماید. در صورت باطل شدن پاسپورت، فرد دیگر به عنوان تبعه قانونی شناخته نمی شود و در معرض دیپورت شدن قرار می گیرد.

منبع


سؤالات متداول

از کجا ترا کلاسیک بخریم؟

خرید و فروش ترا کلاسیک از طریق صرافی های بزرگ بین المللی از جمله بایننس، هوبی، گیت و کوکوین امکان پذیر است.

آیا قیمت لونا کلاسیک می تواند دوباره به اوج تاریخی خود برسد؟

احتمال رسیدن قیمت به اوج تاریخی ۱۱۹.۱۸ دلار بسیار کم است اما در صورت حمایت سرمایه گذاران مقاومت های روانی مهمی شکسته خواهند شد.

آیا قیمت لونا به ۰.۰۰۱ دلار خواهد رسید؟

اگر مومنتوم و روند صعودی بلندمدت لونا حفظ شود، پس از شکسته شدن مقاومت روانی ۰.۰۰۰۵۹ دلار، احتمال رسیدن به ۰.۰۰۱ دلار وجود خواه داشت.

آیا ترا کلاسیک سرمایه گذاری خوبی است؟

لونا کلاسیک یکی از باثبات ترین ارزها در ۴ ماه گذشته بوده و افزایش بیش از ۱۹۰۰ درصدی را تجربه کرده است. قراردادن LUNC در میان گزینه های تحت نظر برای سرمایه گذاری می تواند انتخاب خوبی باشد.

بنیانگذار LUNC کیست؟

دو وون بنیانگذار ترا است که در تاریخ ۱۴ سپتامبر حکم بازداشت او در کره جنوبی به دلیل احتمال شرکت در سقوط قیمت لونا صادر شد.

قیمت لونا کلاسیک را چگونه پیش بینی کنیم؟

از قسمت تحلیل لونا می توانید جدید ترین پیش بینی قیمت لونا را مشاهده کنید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «الان لونا بخریم؟ پیش بینی قیمت ترا کلاسیک (LUNC)» با ما درمیان بگذارید.

منبع:coinedition
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

‫3 نظر

  • **** سلام علیکم میتونین از صرافی رمزینکس لونا بخرید لینک را هم گذاشتم

  • دوستداران لونا میتونن جهت خرید برن گوگل: روش آسان خرید لونا کلاسیک در صرافی ایرانی. ساده بیان شده. حق نگهدارتان

  • چرا ریزش داره،یه کله داره میاد پایین

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *