پیش بینی افزایش دوج کوین در تاریخ ۲۸ فوریه

۱۵ بهمن ۱۴۰۱
پیش بینی افزایش دوج کوین در تاریخ ۲۸ فوریه

دوج کوین از ابتدای سال ۲۰۲۳ رشد ثابتی داشت و همزمان با رشد عمومی بازار حرکت می کند. این میم کوین پیشرو رتبه نهم ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار را دارد. بنابراین سرمایه ‌گذاران مشتاق مسیر قیمت فیوچرز آن هستند. هدفشان این است که با سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال به احیای قیمت ها بالای سال ۲۰۲۱ برسند.

در این راستا، الگوریتم‌ های یادگیری ماشین در پیش‌بینی ۳۰ روزه PricePredictions، نشان می‌ دهد که Dogecoin می ‌تواند در هفته‌ های آتی سودهایش را حفظ کند. این ابزار پیش‌ بینی می‌ کند که دوج کوین تا ۲۸ فوریه با قیمت ۰.۰۹۵ دلار معامله می شود. این قیمت نشان‌دهنده افزایش در حدود ۴٪ از ارزش در زمان انتشار این مقاله توسط میهن سیگنال است.

نمودار قیمت دوج کوین

نمودار قیمت دوج کوین

در پیش بینی قیمت، این ابزار شاخص های فنی مانند باندهای بولینگر (BB)، میانگین متحرک (MA)، واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD)، شاخص قدرت نسبی (RSI) و غیره را در نظر می گیرد.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین

در حال حاضر Dogecoin با قیمت ۰.۰۹۱ دلار معامله می شود. این ارز دیجیتال زیان روزانه بیش از ۳٪ را ثبت کرد. با این حال، دوج بیش از ۷ درصد در نمودار هفتگی افزایش پیدا کرد.

علیرغم ضررهای Dogecoin در نمودار روزانه، تحلیل تکنیکال یک روزه دوج کوین صعود قیمت را نشان می دهد. در خلاصه سنج ‌ها برای احساسات ۱۵ درجه در خرید را نشان می دهد. در حالی که میانگین‌های متحرک دارای درجه ۱۳ برای خرید قوی هستند. نوسان سازها نیز خرید را با درجه ۲ توصیه می ‌کنند.

تحلیل تکنیکال دوج کوین منبع: TradingView

تحلیل تکنیکال دوج کوین منبع: TradingView

آیا Dogecoin می تواند سودش را حفظ کند؟

دوج‌ کوین به غیر از حرکت کلی قیمت بازار کریپتو، هیچ محرک صعودی تعیین‌کننده ‌ای ندارد. با این حال، این دارایی پس از آخرین تحولات پیرامون ارتباط با توییتر و ایلان ماسک، احتمالا در آینده در صف رشد خواهد بود.

Dogecoin پس از خرید توییتر توسط ماسک افزایش قابل توجهی داشت. احتمالات در مورد استفاده از DOGE در درگاه پرداخت پرداخت توییتر نیز باعث رشد این ارز دیجیتال شد. پس از گزارش‌ هایی مبنی بر اینکه توییتر در تلاش برای اجرای طرح‌ های پرداخت با ارزهای دیجیتال است، این رویا در آستانه تحقق است.

در عین حال، سرمایه‌ گذاران به دلیل ارزش خالص بالا با تداوم انباشت، نسبت به آینده دوج کوین خوش‌ بین هستند. گزارشات نشان می دهد که تا پایان ژانویه ۵۲۳ تراکنش در بلاک چین Dogecoin بالای ۱۰۰۰۰۰ دلار صورت گرفت.

منبع:finbold.com
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *