ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
مخالفت آمريكايى ها با ورود فيس بوك به متاورس

در یک نظر سنجى که بین کاربران ارزهاى دیجیتال آمریکایی انجام شد اکثر آمریکایى ها مخالف ورود فیس‌بوک به حوزه متاورس هستند.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از کوین تلگراف، نتیجه یک نظرسنجى بین آمریکایى ها نشان میدهد که تقریبا ٨٧ درصد آمریکایى ها در صورتى که درآمد خوبى از بازى هاى مجازى ارزهاى دیجیتال داشته باشند حاضرند به طور تمام وقت در فضاى متاورس مشغول به کار شوند.

یک نظرسنجى بین ١٠٠٠ کاربر آمریکایى خبر از افزایش میزان علاقه آمریکایى ها به شبکه متاورس داده است.

نتایج این نظرسنجی که توسط شرکت Advokate Group انجام شده نشان می‌ دهد که ۷۷ درصد از کاربران آمریکایی نگرانی خود را از ورود فیس‌بوک به حوزه متاورس و مالکیت داده‌هایشان توسط این شرکت اعلام کرده اند. طبق نتایج ارائه شده و به گفته این کاربران، تقریبا ٨٧ درصد آنها یک متاورس غیرمتمرکز بلاک چینی را به پروژه‌ هایی که توسط غول‌های فناوری مثل فیس بوک برنامه ‌ریزی می‌شود، ترجیح می‌دهند.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از کوین تلگراف، پیش تر شبکه فیس بوک به دلیل مدیریت ضعیف باعث لو رفتن یکسرى از اطلاعات شخصى کاربرانش شد، همین اتفاق باعث شد تا اعتماد بسیارى از کاربرانش را از دست بدهد. همچنین به دنبال این اتفاق برنامه راه اندازى استیبل کوین شبکه فیس بوک به نام Diem نیز متوقف شد.

گفتنى است در این نظر سنجى از داوطلبان در مورد زمان تبدیل شدن شبکه متاورس به یک شبکه اصلى و پیشرو در حوزه ارزهاى دیجیتال پرسیده شد که در نتیجه این نظر سنجى داوطلبان به دو گروه تقسیم شدند، گروه اول که ٢٠ درصد داوطلبان را شامل میشدند به ١ تا ٢ سال آینده راى دادند و گروه دوم که ۴٩ درصد داوطلبان بودند به ٣ تا ۶ سال آینده راى دادند.

منبع:cointelegraph.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.