فشار آمریکا بر اعمال تحریم های بلاک چین روسیه

۱۲ اسفند ۱۴۰۰
فشار آمریکا بر اعمال تحریم های بلاک چین روسیه

ایالت نیویورک نظارت بر بلاک چین را به منظور اعمال تحریم ها افزایش می دهد.

با افزایش تلاش‌ های ایالت نیویورک برای اعمال تحریم‌ ها علیه روسیه، همکاری با وزارت خدمات مالی یا DFS بیشتر شده است. همینطور در فناوری تجزیه و تحلیل بلاک چین سرعت بخشیده شده است.

بر اساس بیانیه ‌ای که روز چهارشنبه منتشر شد، این وزارتخانه از این فناوری برای کمک به شناسایی افراد و نهادهای روسی مشمول تحریم‌ های فدرال، توسط کسب ‌و کارهای ارز دیجیتال دارای مجوز از این وزارتخانه استفاده خواهد کرد.

به گزارش میهن سیگنال، کیتی هوچل، فرماندار نیویورک، در ۲۷ فوریه دستوری اجرایی صادر کرد که طی آن آژانس های دولتی موسسات و شرکت های روسی و همچنین نهادهایی که از سرمایه گذاری آنها حمایت می کنند، را شناسایی کنند. او گفت:

نیویورک با افتخار بزرگترین جمعیت اوکراینی کشور را در خود جای داده است. ما از دارایی های تکنولوژیکی خود برای محافظت از مردم خود استفاده خواهیم کرد. به روسیه نشان خواهیم داد که آنها را مسئول جنگ خواهیم دانست.

نیویورک از افراد و شرکت‌ هایی که درگیر فعالیت‌ های مرتبط با ارز دیجیتال هستند، می‌خواهد برای BitLicense درخواست دهند. DFS اکنون “تعدادی از ابزارهای فناوری و ارائه دهندگان خدمات را برای افزایش قابلیت های نظارتی فعلی ارزیابی می کند. جزئیات دیگری در مورد فناوری تحلیلی که ایالت به دنبال آن است، ارائه نشده است.

DFS در مارس ۲۰۲۱ جلسات حل مشکلات فشرده با هدف تسهیل نوآوری، همکاری و راه حل های خلاقانه در برابر مشکلات دشوار،ایجاد کرد. این جلسات به منظور طراحی مکانیزم گزارش دهی نظارت رمزارزهای شرکت ها در مارس ۲۰۲۱ برگزار شد. در همان زمان این رویداد ذکر شد. برگزارکنندگان با برخی از شرکت کنندگان برای پیشبرد توسعه راه حل های خود مشارکت می کردند.

تجزیه و تحلیل بلاک چین معمولاً برای اطمینان از انطباق با پولشویی و محافظت از مشتری استفاده می شود. این فرآیند اغلب ردیابی نقل و انتقالات روی این شبکه را با اطلاعاتی که خارج از این شبکه قرارداد هوشمند به دست می آید برای درک تراکنش ها ترکیب می کند.

منبع:کوین تلگراف
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *