چرا قیمت میم کوین لیدیز، رقیب پپه رو به کاهش است؟

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲
چرا قیمت میم کوین لیدیز، رقیب پپه رو به کاهش است؟

با توجه به افشاگری های جدید از تراکنش های شبکه ای، عدم قطعیت درباره میم کوین ها ترسناک تر می شود. براساس گزارشات Lookonchain، حدود ۹ آدرس در مجموع ۲۶ تریلیون توکن LADYS به ارزش تقریباً ۳.۷ میلیون دلار را به صرافی های مختلف منتقل کردند.

با توجه به نمودار قیمت لیدیز پس از هر انتقال کاهش می یابد. این روند طبق تحلیل ها نشان می دهد که افت توکن به طور بالقوه می تواند از قبل پیش بینی شود.

توکن LADYS اخیراً ظهور کرد.  در اوایل این هفته ایلان ماسک در مورد این میم کوین توییتی منتشر کرد و باعث شد که توکن به محبوبیت زیادی دست یابد. پس از این توییت قیمت این ارز دیجیتال بیش از ۱۲۰۰۰% رشد کرد. این افزایش به حساب‌هایی مرتبط بود که درست قبل از انتشار توییت ایلان ماسک، این توکن را به دست آوردند.

توکن LADYS اکنون با کاهش شدید قیمت روبرو شده است. به نظر می رسد این کاهش قیمت ناشی از تبلیغاتی است که قبلاً آن را فراگرفته بود. این میم کوین در زمان انتشار این مقاله بیش از ۵۶ درصد کاهش یافت و روی ۰.۰۰۰۰۰۰۰۵۴۴۸ دلار ثابت شد.  LADYS اکنون ۹۲ درصد از ارزش خود را کاهش داد، با این حال، سود ذاتی همچنان ادامه دارد.

میم کوین ها و تاثیرات نهنگ ها

انقلاب رمزارزهای میم در چند ماه گذشته با سرعت قابل توجهی رشد کرد و پپه و LADYS در مرکز توجه ها قرار گرفتند. این توکن های میم در مدت کوتاهی پس از عرضه عمومی‌ شان گام ‌های رشد قابل توجهی را برداشتند. با این حال تاثیر نهنگ‌ های بازار یا دارندگان کلان ارز دیجیتال را نمی‌توان در رشد آنها نادیده گرفت.

به نقل از میهن سیگنال، نهنگ ‌ها بخش قابل توجهی از عرضه دارایی ‌ها را کنترل می ‌کنند. اگرچه هر ارز دیجیتالی تعداد قابل ‌توجهی نهنگ دارد، اما آن‌هایی که به میم کوین‌ ها روی می آورند می‌توانند با توجه به سرمایه بازار نسبتاً پایین ‌تر دارایی‌ها، تأثیر مشخص‌ تری داشته باشند.

در مراحل اولیه، این نهنگ ها می توانند دستکاری شوند.  بنابراین، معامله گران خرده فروشی که دارایی هایشان برایشان مهم است، باید احتیاط کنند.

منبع:u.today
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *