نهنگ کیف پول های پپه خود را تخلیه کرد!

۱۸ تیر ۱۴۰۲
نهنگ کیف پول های پپه خود را تخلیه کرد!

یکی از اولین خریداران پپه اخیراً فروش ۱۸۰ میلیارد توکن PEPE به ارزش کل ۱۴۹ ETH را آغاز کرده است.

طبق اخبار Lookonchain، نهنگ Dimethyltryptamine.eth که در مجموع ۵.۹ تریلیون PEPE را تنها با ۲۵۱ دلار یا ۰.۱۲۵ ETH خریداری کرد، اقدام به فروش گسترده این میم کوین کرده است.

این نهنگ PEPE در مجموع ۱۸۰ میلیارد توکن PEPE را فروخت که ارزشی در حدود ۲۷۹۰۰۰ دلار دارند. در آخرین بخش فروش، نهنگ PEPE تا کنون در مجموع ۳.۸۳ تریلیون PEPE به مبلغ ۲۴۱۱ ETH فروخت که ارزش آن از نظر دلاری حدود ۴.۵ میلیون دلار است.

بسیاری از سرمایه گذاران نسبت به نقش نهنگ مذکور در جامعه این میم کوین تردید دارند.  معاملات او معامله گران زیادی را به سمت سرمایه گذاری در این میم کوین جذب کرد. سودی که این نهنگ و برخی از حامیان اولیه پپه به دست آوردند، نظر بسیاری از معامله گرهای خرده فروش را جلب کرد. زیرا سرمایه گذاری در این میم کوین ها، افراد زیادی را به میلیونر تبدیل می کند.

به طور کل این نهنگ مقادیر بالایی از میم کوین غورباغه را فروخت. با این وجود او هنوز ۲.۰۷ تریلیون توکن در کیف پول خود به ارزش ۳.۲۴ میلیون دلار بر اساس قیمت فعلی PEPE دارد.

تاثیر فروش نهنگ بر قیمت پپه

فروش هر ارز دیجیتال یا توکن تأثیرات زیادی بر آن دارایی دارد. برای مثال این فروش های کلی احساسات منفی برای دارندگان فعلی آن کریپتو ایجاد می کند که می‌ تواند باعث دامپینگ وحشتناک شود. همچنین این فروش ها باعث کاهش واقعی نقدینگی می شود که قیمت را کاهش می دهد.

به عنوان یکی از ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر، پپه دارای نقدینگی بسیار قوی است. آخرین فروش که فقط حدود یک چهارم میلیون است، تأثیر مستقیمی بر نقدینگی این میم کوین ندارد. با این حال، با مشاهده اینکه memecoin اکنون با ۱.۲۰ درصد تخفیف در زمان انتشار این مقاله میهن سیگنال معامله می‌شود، امکان نزول وجود دارد.

در بازار نقدی، هر توکن PEPE اکنون با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۵۵۲ دلار معامله می شود. احساسات نزولی با کاهش ۸.۵۲ درصدی حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته به بهترین وجه مشاهده می شود.

منبع:کوین گیپ
7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *