ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
عضويت ريپل در انجمن يورو ديجيتال

شبکه محبوب ارز دیجیتال ریپل، به عضویت شرکت بین المللى یورو دیجیتال که در زمینه اشکال مختلف ارزهاى دیجیتال فعالیت میکند، درآمد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودى، اتحادیه یورو دیجیتال در حال گسترش لیست ارزهاى تحت پشتیبانى خود میباشد.

اتحادیه یورو دیجیتال که یک اتاق فکر واقع در فراکفورت است و بر اشکال گوناگون پول دیجیتال همچون ارزهای دیجیتال ملی (CBDC)، ارزهای دیجیتال خصوصی و استیبل کوین‌ها تمرکز دارد، ریپل را به فهرست همکاران حامی خود اضافه کرده است.

این غول بلاک چین در توسعه ارز دیجیتال بانک مرکزی اتحادیه یورو دیجیتال همکاری خواهد کرد.

خوشامد گویى یورو دیجیتال به عضویت جدیدش

گفتنى است پیش تر بر اساس اطلاعات منتشر شده از شبکه رسمى اتحادیه یورو دیجیتال در تاریخ ١١،  این انجمن شروع همکارى خود را با اپراتورهاى پرداختى برون مرزى، اعلام کرد.

به گفته نماینده این اتحادیه، علت انتخاب شبکه ریپل و شروع همکارى با آن، این است که این شبکه در حوزه ارزهاى دیجیتال ملى ( CBDC)، از تخصص و سطح بالایى بهره مند است.

گفتنى است، این نماینده از شبکه ریپل به عنوان یک عضو همکار با ارزش طلا، یاد کرده است.

CBDC یا همان ارزهای دیجیتال ملی نوعی از ارزها هستند که خاصیت متمرکز دارند و دولت‌ها می‌توانند روی آنها کنترل داشته باشند. هدف از کنترل دولتی این نوع ارزها جلوگیری از پول‌شویی و کاهش مخاطرات ناشی از سیستم غیرمتمرکز و غیر قابل کنترل است. در کشور ما دولت در تلاش برای پی‌ریزی طرح این نوع ارزها است که بتواند با شفاف‌سازی تراکنش‌ها جلوی چالش‌های منفی را بگیرد.

منبع:u.today.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.