ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
طفره رفتن مدير عامل رابين هود از سوال مربوط به ليست شدن شيبا اينو

ولادیمیر تنو (مدیر عامل صرافى رابین هود)، به سوال مربوط به لیست شدن شیبا اینو در این صرافى، پاسخ نداد.

ولادیمیر در این باره گفت: من از خواسته ى طرفداران شیبا اینو مطلع هستم و صداى آن هارا شنیده ام.

ولادیمیر تنو (مدیر عامل صرافى رابین هود)، در تاریخ ٢١ اکتبر دربرنامه تلویزیونى شبکه CNBC به نام mad money، حاضر شد و به شایعات مربوط به شیبا اینو پرداخت.

وقتى جیم کارمر (مجرى برنامه)، از ولادیمیر پرسید که آیا این صرافى و پلتفرم معاملاتی برجسته، قصد اضافه کردن میم کوین ها را دارد یا خیر، ولادیمیر گفت: من صداى جامعه طرفداران شیبا اینو را شنیده ام و مى دانم خواسته آنها چیست.

ولادیمیر، اینگونه از پاسخ به این سوال طفره رفت و از تایید یا تکذیب لیست شدن میم کوین ها در این صرافی خودداری کرد و باعث افزایش حدس و گمان ها شد.

امنیت در اولویت است

ولادیمیر بعد از مکثی کوتاه، اضافه کرد که صرافی رابین هود در حال حاضر فقط ۷ ارز برجسته را ارایه میکند؛ او تاکیید کرد که حفظ نکات امنیتی برای این شبکه در اولیت قرار دارد.

به نظر من امنیت، حرف اول را می زند. ما نمی خواهیم اولین نفری باشیم که لیست ارز های خود را گسترش می دهد، بلکه می خواهیم مطمعن باشیم که این صرافی از معیار ها و شرایط امنیتی محکم و پایداری برخوردار است.

گفتنی است رقیبان رابین هود از جمله صرافی کوین بیس و پابلیک، ارز شیبا اینو را به لیست ارزهای خود اضافه کرده اند.

۲۸۵ هزار رای مثبت

در یک رای گیری انجام شده توسط change.org petition، بیش از ۲۸۵ هزار رای برای لیست شدن ارز شیبا اینو در صرافی رابین هود جمع شده است.

بعد از بلاتکلیفی که ولادیمیر درباره لیست شدن شیبا اینو بوجود آورد؛ حال طرفداران این ارز معتقدند به دلیل تکذیب نشدن این خبر، به احتمال زیاد رابین هود قصد لیست کردن ارز شیبا را دارد.

 

منبع:u.today.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.