جدیدترین پیش بینی قیمت شیبا: افزایش ۵۵۰ درصدی در راه است

۱۶ تیر ۱۴۰۲
جدیدترین پیش بینی قیمت شیبا: افزایش 550 درصدی در راه است

در سال های اخیر با افزایش محبوبیت دارایی های دیجیتال، ارزهای دیجیتال زیادی وارد بازار شده اند اما شیبا اینو همچنان توانسته محبوبیت خود را حفظ کند. با این حال روند بازیابی قیمت این میم کوین کندتر از حد تصور بوده است. با وجود این، کارشناسان هنوز نسبت به آینده خوشبین هستند و پیش بینی های مثبتی برای قیمت این رمزارز ارائه کرده اند.

بر اساس تحلیل کارشناسان فایندر، احتمال افزایش قیمت و کم شدن ارقام اعشار آن تا سال ۲۰۲۵ وجود دارد. این کارشناسان پیش بینی کرده اند که ارزش توکن SHIB تا پایان سال ۲۰۲۵ به ۰.۰۰۰۰۴۹۳۰ دلار خواهد رسید.

با توجه به عمر کم این ارز دیجیتال، ارائه پیش بینی های طولانی مدت دقیق دشوار است. اما با درنظرگرفتن اینکه میم کوین ها نسبت به بیت کوین و برخی دیگر از ارزهای دیجیتال نوسان بیشتری را تجربه می کنند می توان به رشد ناگهانی قیمت هم امیدوار بود.

هم اکنون قیمت شیبا در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۷۱ دلار قرار دارد و یک کندل روزانه مثبت را ثبت کرده است. این در حالی است که عملکرد هفتگی آن منفی ۱.۹ درصد بوده است.

آیا شیباریوم می تواند موجب رشد قیمت شیبا شود؟

به گزارش میهن سیگنال، ۲۵ درصد از کارشناسان فایندر درباره تاثیر شیباریوم بر قیمت SHIB خوشبین هستند. علاوه بر این، ۱۹ درصد از کارشناسان تاثیر متوسط را پیش بینی کرده اند و ۶ درصد از آنها به تاثیر بسیار مثبت شیباریوم معتقدند.

۵۶ درصد از پاسخ دهندگان، عدم اطمینان خود از تاثیر پروژه های شیبا را بیان کردند و ۱۹ درصد از افراد درباره این پروژه ها و تاثیر آنها بر حرکات قیمت مشکوک بودند.

فعلا باید منتظر آغاز به کار شیباریوم. سایر پروژه های مرتبط با آن بمانیم. تنها زمان مشخص می کند این پروژه ها چه تاثیری بر روند قیمت این میم کوین می گذارند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «جدیدترین پیش بینی قیمت شیبا: افزایش ۵۵۰ درصدی در راه است» با ما درمیان بگذارید.

منبع:watcher
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *