شیبا اینو قرار است یک اعلامیه «اینترنت شکن» منتشر کند!

۲۴ آذر ۱۴۰۲
شیبا اینو قرار است یک اعلامیه «اینترنت شکن» منتشر کند!

جامعه شیبا اینو (SHIB) در حال پیش‌ بینی اعلامیه ‌ای بزرگ از سوی تیم است که انتظار می ‌رود لحظه مهمی برای این اکوسیستم باشد. توسعه ‌دهنده اصلی شیب، Shytoshi Kusama، اعلامیه ‌ای را منتشر کرده است و از آن به عنوان یک رویداد”اینترنت شکن” یاد کرده است. گفته می ‌شود که این اعلامیه «اولین مورد در جهان» است و پیش ‌بینی می ‌شود که یک سورپرایز پایان سال برای جامعه SHIB باشد که نشان ‌دهنده تمرکز بر نوآوری در Web3 است.

به نقل از بیتکوینیست، تیم توسعه نیز تا بحال تلاش زیادی انجام داده است، زیرا کوساما به عنوان یکی از ۵۰ فرد برتر با نفوذ در حوزه کریپتو در سال ۲۰۲۳ شناخته شد. این قدردانی نشان ‌دهنده تلاش‌ های تیم در تبدیل شیبا اینو از یک میم کوین به یک بازیکن برجسته در چشم‌انداز دیفای است.

علی‌رغم مواجهه با چالش ‌هایی در طول راه ‌اندازی شبکه لایه ۲ (شیباریوم)، فداکاری و پشتکار تیم به موفقیت SHIB کمک کرده است. با پیش بینی اعلامیه آتی و تلاش های مستمر تیم، خوش بینی به آینده این ارز دیجیتال وجود دارد.

در زمان نگارش این گزارش از میهن سیگنال، شیبا اینو در حدود ۰.۰۰۰۰۰۹۸۹۳ دلار معامله می‌ شود و ارزش آن کاهش جزئی را تجربه کرده است.

منبع:بیتکوینیست
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *