افزایش شدید قیمت متاورس شیبا اینو

۱۶ بهمن ۱۴۰۱
افزایش شدید قیمت متاورس شیبا اینو

افزایش ۲۵ درصدی، شیبا اینو را به بزرگترین ارز دیجیتال سودرسان میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر طی روز گذشته تبدیل کرد.

کوین گیپ گزارش داد که ارزهای دیجیتال Shiba Inu Metaverse، Shiba Inu (SHIB)، Doge Killer (LEASH) و Bone ShibaSwap (BONE) افزایش یافتند. افزایش قیمت این ارزهای دیجیتال طی ۲۴ ساعت گذشته توانست اعتماد را به جامعه کریپتو میم بازگرداند. سقف درآمد مجموع توکن‌ های میم طی روز گذشته ۷ درصد افزایش یافت و به ۲۱.۳ میلیارد دلار رسید.

آیا BONE Driving  در ارزهای دیجیتال شیبا اینو افزایش قیمت دارد؟

طبق گزارشات، قیمت BONE در ۲۴ ساعت گذشته ۲۳ درصد بیشتر شد. این افزایش آن را به یکی از برندگان برتر در میان بزرگترین رمزارزهای میم تبدیل کرد. در همین حال، این افزایش قیمت باعث شد یک صرافی ارز دیجیتال آن را در فهرست ارزهای دیجیتال معتبر خود قرار دهد.

MetaPlayerOne

XTexchange در توییتی اعلام کرد که ShibaSwapDex را با چندین پروژه دیگر فهرست خواهد کرد. این صرافی آن را در بخش ارزهای دیجیتال نوآور خود که آن را HOT COIN نیز می‌ نامند، قرار می‌ دهد. با این حال، این ارز دیجیتال هماهنگ با قیمت USDT در این فهرست قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که که BONE نشانه حاکمیتی برای ShibaSwap است. این موضوع به کاربران این قدرت را می دهد تا در مورد پیشنهادهای مهم مطرح شده در پروتکل رای دهند. از زمان اعلام این خبر، حجم معاملات ۲۴ ساعته ShibaSwap با ۲۰۴ درصد افزایش به ۳۰ میلیون دلار رسید.

قیمت SHIB  ۲۵ درصد افزایش یافت

افزایش قیمت BONE توانست یک روند صعودی را برای دیگر توکن ‌های اکوسیستم شیبا ایجاد کند. طبق گزارشات کوین گیپ، قیمت Doge Killer (LEASH) در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹٪ افزایش یافت. LEASH در زمان انتشار این مقاله با قیمت متوسط ۴۸۰ دلار معامله می شود. در حالی که حجم معاملات ۲۴ ساعته آن با ۲۷۸ درصد افزایش به ۲.۶ میلیون دلار رسید.

نادیده گرفتن افزایش شدید قیمت شیبا اینو غیرممکن است. قیمت SHIB طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۵ درصد افزایش یافت. این اقدام قیمت باعث شد که Shiba Inu Coin به بزرگترین سود در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر در روز گذشته تبدیل شود.

شیبا اینو در زمان انتشار این مقاله توسط میهن سیگنال با قیمت متوسط ۰.۰۰۰۰۱۵ دلار معامله می شود. همینطور حجم معاملات روز گذشته آن با ۱۹۴ درصد افزایش به ۱.۵ میلیارد دلار رسید.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:کوین گیپ
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • رمز ارز جدید در مرحله پیش فروش کجا معرفی میکنند میشه ادرس شو بزارید

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *