شیبا اینو برای رشد بیشتر با چه چالش هایی روبروست؟

۲۸ بهمن ۱۴۰۱
شیبا اینو برای رشد بیشتر با چه چالش هایی روبروست؟

شیبا اینو در سال های اخیر به لطف رشد چشمگیر خود، توجه و سرمایه گذاری قابل توجهی را به خود جلب کرد. با این حال، علیرغم تلاش‌ های ارتش شیب برای توکن سوزی بیشتر، احتمال اینکه توکن SHIB حتی به ۰.۰۱ دلار برسد، بسیار کم است.

بیایید چالش هایی که این ارز دیجیتال برای رشد با آن مواجه است را بررسی کنیم. این چالش ها شامل عدم کاربرد، عرضه بسیار زیاد و بازار بسیار رقابتی است.

برخی از اولین سرمایه گذاران به لطف رشد چشمگیر این میم کوین بسیار ثروتمند شدند. با این حال چالش های Shiba Inu برای اینکه به ۰.۰۱ دلار یا بالاتر برسد را نباید دست کم گرفت.

چالش مقیاس بندی شیبا اینو

یکی از چالش های عمده ای که شیبا اینو با آن مواجه است، مقیاس پذیری است. با وجود رشد چشمگیر ارزش بازار این ارز دیجیتال، حجم تراکنش های آن سرعت خود را حفظ نکرده است. این عدم مقیاس‌ پذیری می‌تواند چالش مهمی برای رشد بلندمدت این میم کوین ایجاد کند.

علاوه بر این، عرضه توکن شیبا اینو به میزان ۵۸۹ تریلیون توکن مانع مهمی برای غلبه بر آن است. تعداد زیاد توکن در گردش، می‌ تواند منجر به کاهش ارزش توکن در طول زمان شود.

ارتش شیب چیست؟

ارتش شیب یک جامعه پرشور از سرمایه گذارانی است که متعهد به موفقیت شیبا اینو هستند. جامعه شیب نقش مهمی در رشد ارز دیجیتال، ترویج موارد استفاده از آن و مشارکت در دنیای واقعی دارد. جامعه یا ارتش متشکل از افرادی از سراسر جهان است که علاقه مشترکی به شیب و پتانسیل رشد آن دارند.

تلاش های ارتش شیب

با وجود چالش‌ های مهم، ارتش شیب به پتانسیل رشد بلندمدت این ارز دیجیتال خوش ‌بین است. تعهد جامعه به ایجاد موارد استفاده، مشارکت و تعهد به اهداف خیریه، باعث شد که به شیبا اینو بیش از یک دارایی سوداگرانه کمک شود.

ارتش شیب ابتکارات مختلفی را راه اندازی کرده است. از جمله یک صرافی غیرمتمرکز، یک پلتفرم برای NFTها و یک دروازه پرداخت. اینها تعهد این جامعه را برای ایجاد ارزشی فراتر از حدس و گمان صرف نشان می دهد.

علاوه بر این، بازوی خیریه جامعه، انجمن نجات شیبا اینو، به ایجاد تبلیغات مثبت برای شیبا اینو کمک کرد. این انجمن می تواند به پذیرش و افزایش مشروعیت آن کمک کند. همه این پیشرفت ها امید جامعه را به افزایش قیمت SHIB افزایش می دهد.

رویای رسیدن به دلار شیبا اینو

سرمایه گذاران Shiba Inu معتقدند که SHIB پتانسیل این را دارد که به ۰.۰۱ دلار یا حتی ۱ دلار برسد. با این حال، اینکه شیب حتی به ۰.۰۱ دلار برسد، یک کار چالش برانگیز  است.

در حال حاضر به نقل از beincrypto، شیبا اینو در حدود ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار با ارزش بازار حدود ۷.۵ میلیارد دلار معامله می شود. برای اینکه SHIB به ۰.۰۱ دلار برسد، ارزش بازار آن باید ۱۰۰۰ افزایش یابد. این به مقدار قابل توجهی سرمایه گذاری و درخواست توکن SHIB نیاز دارد که دستیابی به آن دشوار است.

برای درک این موضوع، بیت کوین که بزرگترین ارز دیجیتال است، دارای ارزش بازار حدود ۴۶۸ میلیارد دلار است. طبق آمار میهن سیگنال، حتی اگر توکن SHIB به ارزش بازار ۴۶ میلیارد دلاری برسد، باز هم تنها ۱۰ درصد از اندازه بیت کوین خواهد بود.

محدودیت های توکن سوزی ها

توکن سوزی یک استراتژی محبوب در میان برخی از ارزهای دیجیتال جهت افزایش ارزش و کاهش عرضه کل است. با این حال، توکن سوزی نوشدارویی برای همه چالش هایی نیست که یک ارز دیجیتال با آن مواجه است. تأثیر آن بر دوام طولانی مدت شیبا اینو می تواند پیچیده باشد.

توکن سوزی ممکن است به کاهش عرضه و افزایش ارزش یک ارز دیجیتال در کوتاه مدت کمک کند. با این حال این کار یک استراتژی پایدار برای رشد بلندمدت نیست.

سوزاندن توکن ها مستقیماً هیچ ابزار اضافی یا مورد استفاده دیگری برای ارز دیجیتال ایجاد نمی کند. در حقیقت نمی تواند بر ارزش آن در دراز مدت تأثیر بگذارد.

توکن سوزی شیبا اینو

در مورد شیبا اینو، سوزاندن ۸۳ میلیارد توکن ممکن است به افزایش ارزش این ارز دیجیتال در کوتاه مدت کمک کرده باشد. با این حال، تنها ۰.۰۱۵٪ از ارزش بازار Shiba Inu را تشکیل می دهد. به این معنی که به چالش‌ های درازمدتی که این ارز دیجیتال با آن مواجه است پاسخ نمی ‌دهد.

علاوه بر این، توکن سوزی زیاد نیز می‌ تواند به ماندگاری طولانی‌ مدت یک ارز دیجیتال آسیب برساند. اگر یک ارز دیجیتال توکن های زیادی را بسوزاند، می تواند پتانسیل رشد و توسعه در آینده را محدود کند. عرضه نجومی، می تواند منجر به کاهش ارزش شیبا اینو در طول زمان شود.

علاوه بر این، سوزاندن توکن ها همچنین می تواند پتانسیل نوآوری و توسعه را در یک ارز دیجیتال محدود کند. اگر یک ارز دیجیتال توکن های زیادی را بسوزاند، می تواند منابع موجود برای توسعه و مشارکت های آینده را محدود کند.

در آخر

توکن سوزی ممکن است به ایجاد تبلیغات مثبت و افزایش ارزش یک ارز دیجیتال در کوتاه مدت کمک کند. با این حال، این کار یک استراتژی پایدار برای رشد بلندمدت نیست.

فقدان کاربرد و موارد استفاده توکن SHIB، عرضه کل عظیم و بازار بسیار رقابتی همچنان چالش های مهمی هستند. ارتش شیبا اینو هر چقدر هم قوی باشد، اگر بخواهد خود را به عنوان یک جایگزین مناسب برای سیستم‌ های مالی سنتی تثبیت کند، باید به این موارد رسیدگی شود.

منبع:beincrypto.com
9 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *