پاسخ صریح کوساما، رهبر شیبا اینو به مروجان اخبار منفی

۲۲ خرداد ۱۴۰۲
پاسخ صریح کوساما، رهبر شیبا اینو به مروجان اخبار منفی

در میان حواشی رکود بازار، شخصیت برجسته شیبا اینو، شیتوشی کوساما، در کانال تلگرام خود به کسانی که باعث افزایش ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) می ‌شوند، پاسخ داد.

این در حالی است که شیبا اینو، یکی از بدترین هفته ‌های خود را با ۲۱.۴ درصد کاهش تجربه کرد. طبق آمار CoinGecko، شیب بدترین آمار را بین سایر ارزهای دیجیتال و در بین آلت ‌کوین ‌های مهم پس از کاردانو را داشت.

این توسعه دهنده در پست خود از جامعه شیبا اینو خواست تا به ‌روزرسانی‌ های قبلی خود را بررسی کنند. همچنین وی از جامعه خواست مسیر استراتژیک خود را که ماه‌ ها در حال توسعه بود، تکرار کرد.

واکنش کوساما به حواشی منفی

شیتوشی با صراحت خود یک تیر اخطار به سمت «فوددرها» یا کسانی که اطلاعات منفی و گمراه‌کننده درباره پروژه شیبا اینو منتشر می‌ کنند شلیک کرد. او گفت:

«برای شما فداکاران: شما کاملاً ادب خواهید شد».

این رهبر خاطرنشان کرد که یاد گرفته است کمتر صحبت کند و بیشتر عمل می کند. فلسفه ای که قصد دارد به اجرای آن ادامه دهد، زیرا این پروژه همچنان با بادهای مخالف مختلف مواجه است. توسعه‌ دهنده شیب به جامعه اطمینان داد که شیبا اینو بسیارسرزنده است و با وجود حواشی منفی، برنامه ‌های بزرگی در سر دارد.

کوساما در پست خود اذعان کرد که حمله FUD  اخیر خارج از کنترل آنها است. با این حال او موضع انعطاف پذیری اتخاذ کرد و گفت که این یک “خبر خوب” است. این خبر حتی اگر منفی باشد، باعث افزایش توجه بر پروژه این میم کوین می شود.

او همچنین نسبت به کسانی که شایعاتی در مورد مرگ شیبا اینو منتشر می کنند ابراز انزجار کرد. همچنین گفت که این شایعه بسیار مسخره است. کوساما اشاره کرد که در آینده موارد زیادی قرار است به اکوسیستم اضافه شود. راه اندازی این موارد برای اوایل جولای برنامه ریزی شده است.

انتظار می‌رود شیبا اینو یک محصول غیرمتمرکز کامل را راه‌اندازی کند که شامل حاکمیت، برنامه‌های کاربردی در زندگی واقعی (IRL)، بلاک چین، هوش مصنوعی (AI) و سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAOs) می‌شود. به نظر می رسد که این چشم انداز بلندپروازانه با وجود کاهش اخیر قیمت SHIB بسیار محتمل است.

طبق گزارشات U.Today، انتظار می رود راه اندازی مورد انتظار Shibarium Layer-2 قبل از سه ماهه سوم سال انجام شود.

7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *