آیا متاورس شیبا اینو در آینده با پارامونت پیکچرز همکاری می کند؟

۲۴ اسفند ۱۴۰۱
آیا متاورس شیبا اینو در آینده با پارامونت پیکچرز همکاری می کند؟

شیتوشی کوساما، رئیس توسعه دهندگان شیبا اینو، توجه ارتش عظیم SHIB را به یک واقعیت جلب کرد. او گفت که مارسی جاسترو از تیم متاورس Shiba Inu  در حال بحث و گفتگو با یک فرد مهم از هالیوود به نام تد شیلوویتز، بود. این فرد پژوهشگر استودیوی پارامونت پیکچرز است.

این دو در رویداد SXSW 2023 که در حال حاضر در آستین، تگزاس در حال برگزاری است، گفتگوی دوستانه داشتند. این رویداد تا یکشنبه ادامه خواهد داشت.

یکی از کاربران توییتر که از اعضای تیم توسعه دهنده شیبا اینو است، عکس این گفتگو را به اشتراک گذاشت. همچنین او در مورد آن اظهار نظر کرد و گفت: «احتمالاً چیزی نیست». توییت او توسط شیتوشی کوساما به اشتراک گذاشته شد. همچنین کوساما در واکنش به نظر او گفت: “احتمالا چیزی نیست، احتمالا همه چیز است.”

چرا این جلسه برای شیبا اینو مهم است؟

شیلوویتز، آینده پژوه استودیو پارامونت است و کار او پیش بینی آینده صنعت سرگرمی و فیلم است. او باید حواسش به فناوری های جدیدی باشد که نحوه ساخت و مصرف محتوای ویدیویی توسط بینندگان را تغییر می دهد. اینها شامل حوزه های مختلفی از جمله واقعیت مجازی هستند. این موضوعی است که برای شیبا اینو ممکن است مفید باشد. مخصوصا این موضوع برای پروژه متاورس شیب که اکنون در حال توسعه است، مهم است.

به نقل از یوتودی، در حال حاضر شایعات و ادعاهایی در توییتر وجود دارد. مطابق این شایعات، جاسترو و شیلوویتز ممکن است در مورد همکاری و استفاده SHIB Metaverse در فیلم ها صحبت کنند.

به نظر می رسد که شیتوشی کوساما نیز پتانسیل بالایی در اینجا می بیند، با توجه به نظر او در مورد عکس جاسترو و شیلوویتز.

شیباریوم بتا ممکن است فقط چند ماه طول بکشد

یکی از اعضای برجسته ارتش SHIB معروف به لوسی توضیحاتی را از Shytoshi Kusama به اشتراک گذاشت. این توضیحات در مورد مدت زمانی که ممکن است تیم توسعه دهنده شیبا اینو برای اتمام آزمایش بتا شیباریوم نیاز داشته باشد، بود.

او پیامی از کوساما به اشتراک گذاشت که در آن به این سوال پاسخ داده بود.

توسعه‌ دهنده اصلی بیان کرد که در طول راه اندای نسخه آزمایشی بتا، تیم مشغول ایجاد سیستم‌ها و جستجوی باگ‌ها خواهد بود. او گفت این ممکن است طبق برآوردهای او چند ماه طول بکشد.

لوسی منتظر است که توسعه دهنگان آزمایش های بتا را تا پایان آوریل به پایان برسانند، اما ممکن است بیشتر طول بکشد.

طبق اخبار شیبا اینو توسط میهن سیگنال، شیباریوم بتا شیبا اینو در روز شنبه به عنوان یک بلاک چین آزمایشی به نام PuppyNet منتشر شد.

منبع:u.today
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • بیت تا محدوده ۴۰ هزار دلار هم میتونه رشد کنه اما این روند صعودی اصلاحی بیش نیست منتظر ریزش سنگین بیت کوین باشید.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *