بازار میم کوین با افزایش قیمت بیت کوین سروسامانی گرفت

۲۲ اسفند ۱۴۰۱
بازار میم کوین با افزایش قیمت بیت کوین سروسامانی گرفت

میم کوین ها در ۲۴ ساعت گذشته شاهد افزایش ۳.۰۲ درصدی بودند. آنها ارزش بازار را به ۱۶.۳۸ میلیارد دلار رساندند. حجم معاملات ۷۳.۱۳ درصد افزایش یافت که نشان می دهد سرمایه گذاران به بازار علاقه نشان می دهند. چهار رمزارز اصلی میم از جمله شیبا اینو، شاهد یک جهش بزرگ هستند.

معاملات در بازار به رنگ سبز درآمدند. چرا که بیت کوین و سایر آلت کوین ها امروز با وجود سقوط دو بانک بزرگ ارز دیجیتال در هفته اخیر، شاهد جهش هستند.

قیمت شیبا اینو  ۲.۶۰ درصد افزایش یافت

ارتش شیب از ابتدای سال تعداد زیادی توکن میم کوین SHIB را سوزاند که منجر به افزایش قیمت در ماه های گذشته شد. شیباریوم مورد انتظار در ۱۱ مارس ۲۰۲۳ منتشر شد و قرار است Shiba Inu را موفق تر کند. قیمت SHIB در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۶۰ درصد افزایش یافت. هر توکن SHIB در حال حاضر با ۰.۰۰۰۰۱۰۵۴ دلار معامله می شود. بنابراین، ارزش بازار به ۵.۷۹ میلیارد دلار رسید و حجم معاملات ۸۷.۸۸ درصد افزایش یافت.

افزایش ۷.۴۶ درصدی قیمت میم کوین فلوکی اینو

فلوکی اینو که در اکوسیستم شیبا اینو قرار دارد طی ۲۴ ساعت گذشته شاهد جهش فوق العاده ۷.۴۶ درصدی بود. هر FLOKI در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۳۴۳۵ دلار معامله می شود. ارزش بازار آن رشد می کند و به ۳۰۶.۲۲ میلیون می رسد. علاوه بر این، حجم معاملات نیز ۶۲.۷۴٪ افزایش می یابد. Floki اخیراً در فهرست WazirX، بزرگترین صرافی رمزارز هند، قرار گرفت. چندین پروژه نیز میلیون ها دلار را در فلوکی فای بلوکه کردند.

افزایش ۳.۹۵ درصدی قیمت دوج کوین

بزرگترین میم کوین، دوج کوین طی ۲۴ ساعت گذشته ۳.۹۵ درصد رشد داشت. هر توکن DOGE در حال حاضر با ۰.۰۶۹۲۶ دلار معامله می شود. ارزش بازار آن ۹.۱۸ میلیارد دلار است و حجم معاملات ۷۴.۵۴ درصد افزایش یافت.

قیمت Dogelon Mars (ELON) 8.29 درصد افزایش یافت

میم کوین ELON با جهش ۸.۲۹ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۰۰۰۰۰۰۳۴۹۴ تومان معامله می شود. ارزش بازار در حال حاضر ۱۹۱.۷۱ میلیون دلار است. حجم معاملات در روز گذشته بیش از ۸۳ درصد افزایش یافت.

منبع:کوین گیپ
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • سلام و احترام خدمت دوستان عزیز بین صرافی های ایرانی نوبیتکس واقعا چند سطح بالاتره

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *