رالی ۱۸ درصدی شیبا اینو در هفته گذشته نمایانگر چه بود؟

۲۹ خرداد ۱۴۰۲
رالی ۱۸ درصدی شیبا اینو در هفته گذشته نمایانگر چه بود؟

شیبا اینو به طور شگفت انگیزی افزایش قابل توجه بیش از ۱۸٪ را در هفته گذشته تجربه کرد. چیزی که باعث جذابیت بیشتر این افزایش می شود این است که هیچ دلیل آشکاری برای توجیه چنین جهش قابل توجهی در قیمت شیب وجود ندارد.

این روزها در اخبار شیب، خبر مهمی درباره شیباریوم یا هر گونه تاییدی از سوی چهره های با نفوذ این توکن را دریافت نکردیم. با این وجود به نقل از یوتودی، ممکن است سرنخی وجود داشته باشد که توجیه این رویداد قابل توجه باشد. این سرنخ امکان دارد مشاهده کیف پول Jump Trading که یک شرکت تجاری مشهور و سازنده بازار است، باشد. به این کیف پول تنها بین ۱۲ و ۱۵ ژوئن، ۳۶۴.۸۲ میلیارد SHIB اضافه شد.

سوالی که اکنون مطرح است این است که آیا این روند در هفته آینده ادامه خواهد داشت یا خیر. اگر Jump Trading به جمع آوری توکن های شیبا اینو در این دوره ادامه ندهد، می تواند نمایانگر ارتباط بین نرخ SHIB و بازار گسترده تر باشد. با این حال، به نظر می رسد که وقفه در پر کردن کیف پول توسط بازیگران اصلی ممکن است چیزی بیش از یک مکث موقت نباشد.

طبق اخبار میهن سیگنال، کیف پول Jump Trading، اکنون تقریباً ۶.۱۲ تریلیون SHIB را در اختیار دارد. با مقایسه موجودی فعلی این کیف پول با موجودی ۱.۱۷ تریلیون SHIB آن در جولای ۲۰۲۲، متوجه می شویم که رشد توکن شگفت انگیز بود. چرا که تنها در یک سال تقریباً شش برابر شد.

منبع:u.today
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • ارز پرلل چین در اریترون

  • نمایش کامنت بیشتر

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *