رالی شگفت انگیز بن؛ توکن گاز شیباریوم ۴۲ درصد رشد کرد!

۱۷ تیر ۱۴۰۲
رالی شگفت انگیز بن؛ توکن گاز شیباریوم 42 درصد رشد کرد!

بن که توکن گازی لایه ۲ Shibarium نیز هست، در ۷ جولای حرکت قابل توجهی داشت. این افزایش پس از آن صورت گرفت که شیتوشی کوساما، رهبر شیبا اینو، به انتشار Shibarium اشاره کرد که به سمت کنفرانس آینده پژوهی بلاک چین در تورنتو در ماه اوت امسال پیش می رود.

BONE یک حرکت افزایشی قابل توجه را ثبت کرد که از پایین ترین قیمت ۱.۰۶ دلار به ۱.۳۱ دلار در ۷ ژوئیه رسید. این افزایش در ساعات اولیه روز شنبه اتفاق افتاد و BONE در زمان انتشار این مقاله از میهن سیگنال، به ۱.۳۹ دلار رسید.

به نقل از یوتودی، بن در حال حاضر ۱۹.۶۴ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافت و به ۱.۳۲ دلار رسید. توکن شیباریوم در هفت روز گذشته ۴۲ درصد افزایش پیدا کرد. Bone با ارزش بازار ۳۰۶.۳ میلیون دلار دوباره وارد ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر شد.

طبق اخبار شیبا اینو، توکن شیباریوم از ۱۰ ژوئن پس از اینکه به ۰.۶۶۵ دلار رسید، روند صعودی ثابتی داشته است. این حرکت با عبور BONE از سد کلیدی MA 200 در ۱.۱۳ دلار که مانع از پیشرفت قیمت آن از اواسط مارس شده بود، به دست آورد. در این روند، BONE به بالاترین حد خود در چهار ماه گذشته رسید.

توکن LEASH شیبا اینو نیز مانند بن در حال افزایش است

توکن DogeKiller (LEASH) شیبا اینو نیز در کنار BONE در حال افزایش بود. LEASH در ۷ ژوئیه شاهد یک حرکت عظیم بود که به اوج قیمت ۳۴۳ دلار رسید.

این افزایش همچنان ادامه دارد و LEASH تاکنون با ۱۰.۵۷ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۳۳۳ دلار رسید. این توکن در هفت روز گذشته ۱۵.۵۰ درصد افزایش یافت. در توییتی در ۶ ژوئیه، لوسی (یکی از تاثیرگذاران مهم شیب) از جامعه خواست تا به LEASH توجه کنند. زیرا او تصویری از شیتوشی کوساما، رهبر شیبا اینو را به اشتراک می‌ گذارد که می‌گوید حاکمیت LEASH موضوع بزرگی است.

در یک پست وبلاگی در این هفته، Shytoshi Kusama یک نمای کلی از نحوه اجرای حکمرانی در اکوسیستم SHIB ارائه کرد. توکن های اصلی در اکوسیستم شیبا اینو (SHIB – ، LEASH، بن و TREAT) حاکمیت خود را خواهند داشت.

به گفته لوسی، داشتن حاکمیت توکن به این معنی است که دارندگان توکن LEASH، با عرضه محدود ۱۰۷۰۰۰ توکن، می توانند فعالانه در فرآیندهای تصمیم گیری که آینده LEASH را شکل می دهد، شرکت کنند.

حاکمیت به دارندگان توکن این امکان را می دهد که از حق رای خود استفاده کنند و بر پارامترهای حاکمیتی و سیاست های توکن تأثیر بگذارند.

منبع:u.today
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *