ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
تمسخر بیت کوین توسط برنامه کمدی آمریکایی

برنامه کمدی تلویزیونی South Park که موضوعات و حواشی جنجالی روز را به طنز می کشد، این بار موضوع صنعت ارزهای دیجیتال را انتخاب کرد.

برنامه محبوب انیمیشن کمدی آمریکایی South Park، در آخرین قسمتی که پخش کرد، بیت کوین را به عنوان یک روش پرداختی به تمسخر گرفت و آن را (fly-by-night Ponzi scheme)، خطاب کرد.

این قسمت از برنامه تلویزیونی که موضوع آن درباره وضعیت جوامع، بعد از همه گیری کرونا بود؛ در روز پنجشنبه پخش شد. در این قسمت، کارگردان قصد داشت آینده مدرن نه چندان دور و قابل پیش بینی را که شامل تکنولوژی های پیشرفته جهانی می باشد، نشان دهد.

در قسمت «پسا کرونا» از فصل بیست و چهارم این انیمیشن که در روز پنجشنبه پخش شد، یکی از شخصیت‌ ها با نام استن مارش، برای پرداخت هزینه اقامت یک هتل ارزان به نام Super12، از بیت کوین استفاده کرد. 

صندوق دار هتل به استن مارش گفته که او تنها میتواند از بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال براى پرداخت استفاده کند چراکه جهان، دیگر اموال متمرکز را به عنوان یک روش پرداختى کنار گذاشته است.

در حالیکه طرفداران ارز دیجیتال تصور میکردند این برنامه در حال دفاع از این صنعت می باشد و در واقع اموال متمرکز را به تمسخر کشیده است، صندوق دار هتل در ادامه به شخصیت اصلى داستان می گوید که جامعه، تصمیم دارد از اموال دیحیتال غیرقابل اعتماد و در معرض کلاهبردارى، به حاى اموال متمرکز استفاده کند.

او با خطاب کردن ارزهاى دیجیتال به fly-by-night Ponzi Schemes، به ارزهایى که اخیرا توسط توسعه دهندگانشان قربانى کلاهبردارى هاى راگ پول شده بودند، اشاره کرد.

گفتنی است، این برنامه تلویزیونى به ساختار کمدى و انتقادى اش معروف است و موضوعات و حواشى جنجالى روز را به گونه طنزآمیز، بیان مى کند.

هرچند ساختار کلى بازار ارزهاى دیجیتال در مقایسه با سال ٢٠١٧، بسیار صمیمانه تر و پیشرفته تر شده است اما معامله گران و سرمایه گذاران بسیارى، هنوز در معرض کلاهبردارى هایى مثل طرح پانزى و راگ پول مى باشند.

منبع:u.today.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *