taboo token چیست؟ | معرفی و بررسی آینده ارز تابو (TABOO)

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
taboo token چیست؟ | معرفی و بررسی آینده ارز تابو (TABOO)

فضای دارایی های دیجیتال جامعه ای برای تولید و استفاده از محصولات دیجیتالی متعدد است که به سازندگان کمک می کند تا اهداف تعیین شده را به فعلیت برسانند. علاوه بر ارزهای دیجیتال، توکن های غیر قابل تعویض (NFT) توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرده اند. این توکن ها به ایده های هنری و خلاقانه برای تولید ثروت اجازه شکوفا شدن می دهند. توکن های غیر قابل تعویض از آثار هنری، فایل های موسیقی و سایر محصولات دیجیتالی تشکیل شده اند. توکن تازه ای که اخیرا جنجال های زیادی به پا کرده token taboo نام دارد. اما آیا این توکن ارزش خرید و سرمایه گذاری دارد؟ ما در این مقاله، اطلاعاتی در مورد توکن تابو در اختیار شما قرار می دهیم تا به سوال شما در مورد سرمایه گذاری در این توکن پاسخ دهیم.

ارزدیجیتال taboo چیست؟

Taboo یک NFT و پلتفرم رسانه ای بزرگسالان است که ادعای تولید محتوای انحصاری دارد. با توجه به جامعه تابو، این پروژه توانمندسازی شخصی را ارتقا می بخشد و به افراد اجازه می دهد تا فانتزی های خود را کشف کنند. همچنین هدف آن برتری دادن کیفیت بر کمیت از نظر رسانه است.

تابو در وب سایت خود taboo.io به صراحت بیان می کند که این پروژه تنها بر تولید محتوا متمرکز نیست، بلکه امیدوار است از طریق فناوری بلاک چین رسیدن به سود را سرعت بخشد. همان طور که در وب سایت رسمی گزارش شده است، تابو قصد دارد از راه حل لایه ۲ برای اجرای سریع تر تراکنش ها و کاهش هزینه های تراکنش استفاده کند.

انجمن تابو ادعا می کند که ERC721 و ERC1155 را به هم ارتباط می دهد و امکان سازگاری را برای بسیاری از توکن های غیرقابل تعویض فراهم می سازد. بدین ترتیب کاربران می توانند محصولات دیجیتالی موردعلاقه خود را در زنجیره های مختلف بفروشند و بخرند. Taboo قصد دارد چندین بلاک چین مانند Fantom و Polygon را هدف قرار دهد.

token taboo به دو یا تعداد بیشتری از بلاک چین ها اجازه می دهد تا با هم ارتباط برقرار کرده و با هم کار کنند. بدون این پروتکل، شبکه ها نمی توانند با هم ارتباط برقرار کنند و همکاری برای آنها چالش برانگیز است. بسیاری از اکوسیستم ها این پروتکل را برای ریشه کن کردن مشکلات مرتبط با یک زنجیره واحد یکپارچه می کنند.

طبق گفته هایی که وجود دارد، پروژه تابو یک پروژه رسانه ای کمیاب در صنعت بزرگسالان است. در این پروژه کاربران بر اساس تعداد توکن هایی که دارند به محتوا دسترسی خواهند داشت. تابو می گوید دارندگان دارای توکن های زیاد می توانند محتوای با کیفیت بالا و انحصاری را مشاهده کنند.

ویژگی های منحصربه فرد ارز taboo کدامند؟

TABOO مبتنی بر یک سیستم ۴ لایه است که در آن دسترسی به محتوا به صورت سطح بندی شده است؛ به این معنا که کاربر در هر سطحی تنها می تواند به برخی از محتواها دسترسی داشته و آنها را با کیفیتی بالاتر از سطح قبلی دریافت کند. هر چه تعداد توکن های تابوی کاربری بیشتر باشد، این کاربر می تواند به محتوای بیشتری دسترسی پیدا کند.

بالاترین کیفیت و منحصر به فردترین محتواها در بالاترین سطح قرار دارد که به باهوش ترین مصرف کنندگان، اعطا می شود. رسیدن به سطوح بالاتر مزایای دیگری نیز دارد که از جمله آنها می توان به دعوت به عنوان مهمان VIP به عمارت های تابو، شرکت در رویدادهای اجتماعی صنعت کریپتو، امکان ملاقات و احوالپرسی با دیگر کاربران و موارد دیگر اشاره کرد. در اصل، دسترسی کامل به دنیای TABOO، امکان شرکت در رویدادهای سرگرمی آنلاین را در کنار برخورداری از برخی ابزارهای دیگر رمزنگاری فراهم می کند. توسعه دهندگان تابو همواره این پروژه رمزنگاری را توسعه می دهند و در کنار اضافه کردن ویژگی های بیشتر، یکپارچگی بین شبکه های مختلف ارزدیجیتال را برقرار می سازند.

token taboo منحصر به فردترین فهرست تولیدکنندگان محتواهای موجود را تنظیم می کند و بالاترین کیفیت و انحصاری ترین محتوا را که شامل فهرستی از سازندگان بسیار شناخته شده است ارائه می دهد. برای عضویت در شبکه تابو فرد بزرگسال ابتدا باید درخواست دهد. سپس اگر واجد شرایط باشد تاییدیه دریافت می کند و از آن پس می تواند با تهیه توکن های تابو به فعالیت در این شبکه بپردازد و از مزایای آن بهره مند شود.

بهترین کیف پول ها برای نگهداری ارز taboo کدامند؟

بهترین کیف پول ها برای نگهداری ارز taboo کدامند؟

کیف پول های ارز taboo – عکس از سایت کوین مارکت کپ (coinmarketcap)

یک کیف پول ارزدیجیتال اختصاصی وجود دارد که برای خرید و فروش توکن های تابو می توان از این کیف پول استفاده کرد. علاوه بر این می توان از کیف پول اختصاصی تابو برای ذخیره و خرید و فروش دیگر ارزهای دیجیتال نیز استفاده نمود. این در حالی است که امکان مدیریت سبد سرمایه گذاری نیز وجود دارد. با این حال می توان توکن های تابو را در دیگر کیف پو ل ها مانند تراست والت ، متامسک و یا لجر نیز ذخیره کرد.

ارز taboo را از کدام صرافی ها بخریم؟

ارز taboo را از کدام صرافی ها بخریم؟

صرافی های ارز taboo – عکس از سایت کوین مارکت کپ

بهترین صرافی های ارزهای دیجیتال برای معامله TABOO TOKEN در حال حاضر عبارتند از:

صرافی های ایرانی که ارز taboo دارند عبارتند از:

آیا ارزدیجیتال taboo برای سرمایه گذاری خوب است یا خیر؟

آیا ارزدیجیتال taboo برای سرمایه گذاری خوب است یا خیر؟

روند قیمتی ارز taboo – عکس از سایت کوین مارکت کپ

کاربرانی که مالک TABOO TOKEN هستند، به محتواهای ممتازی که توسط مجریان انحصاری بزرگسالان ارائه می شود دسترسی دارند. از آنجا که امروزه علاقه به پروژه های NFT در حال افزایش چشمگیری است، Taboo ممکن است ارزش خرید داشته باشد. طبق گفته جامعه تابو، ۴ درصد از هر تراکنش به نقدینگی تبدیل می شود تا از بروز نوسانات شدید و افت قیمت توکن های تابو جلوگیری شود. همچنین، اعضای این پروژه ادعا می کنند که ۲٪ از هزینه تراکنش ها را بین دارندگان توکن های تابو توزیع خواهند کرد.

از طرفی همواره ۱٪ از هزینه هر تراکنش سوخته می شود تا کمبود بیشتری ایجاد شود و ارزش توکن به دلیل کاهش عرضه و افزایش تقاضا بالاتر رود. با این حال توصیه می شود با دقت عمل کنید و سرمایه با ارزش خود را به خطر نیندازید.

پیش بینی قیمت ارز taboo از سال ۲۰۲۳ تا سال ۲۰۳۱

قیمت فعلی TABOO TOKEN در زمان نگارش این مقاله (۲۴ فروردین ۱۴۰۲) ۰.۰۰۴۳۸۱ دلار آمریکا با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱،۲۸۸،۰۵۸ دلار است. رتبه فعلی در سایت معروف CoinMarketCap 455 و دارای ارزش بازار ۴۲,۸۵۳,۱۳۶ دلار است. تابو دارای عرضه در گردش ۹,۷۸۲,۶۷۸,۰۸۰ و حداکثر عرضه ۹,۷۸۲,۶۷۸,۰۸۰ سکه است.

سال پیش بینی قیمت
۲۰۲۳ حداقل قیمت ۰.۰۰۶ دلار، حداکثر قیمت ۰.۰۰۷ دلار
۲۰۲۵ حداقل قیمت ۰.۰۱۳ دلار، بطور میانگین ۰.۰۱۴ دلار، حداکثر قیمت ۰.۰۱۶ دلار
۲۰۲۷ حداقل قیمت ۰.۰۲۹ دلار، بطور میانگین ۰.۰۳۰ دلار دلار، حداکثر قیمت ۰.۰۳۲ دلار
۲۰۲۹ حداقل قیمت ۰.۰۶۰ دلار، بطور میانگین ۰.۰۶۲ دلار، حداکثر قیمت ۰.۰۷۵ دلار
۲۰۳۱ حداقل قیمت ۰.۱۳ دلار، بطور میانگین ۰.۱۴ دلار، حداکثر قیمت ۰.۱۵ دلار

منابع:

https://cryptoticker.io/en/is-the-taboo-token-a-profitable-investment/

https://coinmarketcap.com/currencies/taboo-token/

https://priceprediction.net/en/price-prediction/taboo-token

https://atomicwallet.io/taboo-token-wallet

نظرتان را درباره‌ی مقاله «taboo token چیست؟ | معرفی و بررسی آینده ارز تابو (TABOO)» با ما درمیان بگذارید.

6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدیه اسلامی تبار
خوشحالم با تولید محتوای با کیفیت، سطح وب فارسی رو ارتقا می دهیم. امروز سردبیر میهن سیگنال هستم و این هنوز شروع رویاپردازی های منه ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *