ارتقای تزوس ۷۵ درصد هزینه قراردادهای هوشمند را کاهش می دهد

ارتقای تزوس 75 درصد هزینه قراردادهای هوشمند را کاهش می دهد

تزوس در راستای جذب توسعه دهندگان دیفای در حال انجام ارتقای پروتکلی است که هزینه گس قراردادهای هوشمند را تا ۷۵ درصد کاهش می دهد.

تزوس که بیستمین ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار است آخرین ارتقای خود به نام دلفی را با موفقیت پشت سرگذاشته است. این ارتقا با هدف کاهش هزینه گس قراردادهای هوشمند تا ۷۵ درصد  به منظور جذب توسعه دهندگان تامین مالی غیرمتمرکز یا دیفای صورت گرفته است.

دلفی در سوم سپتامبر به صورت پیشنهاد حاصل از همکاری مشترک آزمایشگاههای نومادیک، متااستاتیک و گابریل الگور در جهت کمک به توسعه قراردادهای هوشمند در بلاکچین تزوس ارائه شد. به گفته آنها این ارتقا برای استفاده از اپلیکیشن های جدید در تزوس که حوزه هایی مانند دیفای و بازی را هدف می گیرند حیاتی است.

ارتقای بلاک چین تزوس

تزوس یک پلتفرم بلاک چین نسل چهارم است که از اثبات سهام استفاده می کند و قراردادهای هوشمند و اپلیکیشن های غیرمتمرکز را تسهیل می نماید.

ارتقای دلفی، بهینه سازی محاسبه گس (کاهش هزینه پایه عملیات مدیریت از ۱۰۰۰۰ به ۱۰۰۰ واحد گس) و اجرای مدل های قیمتی جدید را در برمی گیرد.

با این به روزرسانی، بلاک های تزوس اکنون تراکنش های ساده تزوس را ۳.۵ برابر بیشتر و انتقال های مربوط به چند دارایی را ۴ برابر بیشتر در بر می گیرند. دلفی همچنین هزینه ذخیره سازی تزوس را به یک چهارم میزان قبلی آن یعنی از یک تزوس به ۰.۲۵ تزوس به ازای هر کیلوبایت رسانده است. قیمت هر سکه تزوس اکنون ۲.۰۶ دلار می باشد.

قرار است به روزرسانی های ویژگی های جدید دلفی توسط آزمایشگاههای نومادیک قبل از دسامبر ارائه شود.

تزوس در جولای ۲۰۱۷ عرضه اولیه شد و توانست در بزرگترین عرضه اولیه تا آن زمان، ۲۳۲ میلیون دلار سرمایه جمع آوری کند.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *