بهترین اینترنت خانگی برای تریدرها کدام است؟

۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۲
بهترین اینترنت خانگی برای تریدرها

اگر به عنوان یک تریدر در بازار ارزهای دیجیتال مشغول به فعالیت هستید حتما به یک اینترنت پرسرعت نیاز دارید. در اینجا این سوال مطرح می شود که بهترین اینترنت خانگی برای تریدرها کدام شرکت است؟ شرکت های مختلف خدمات متنوعی در زمینه اینترنت ارائه می دهند. این خدمات از لحاظ سرعت، حجم، قیمت و کیفیت با هم متفاوت هستند. پس مشخص کردن بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت کار آسانی نیست. چون شاید بهترین از نظر یک تریدر، قیمت و از نظر یک تریدر دیگر سرعت باشد.

عامل دیگری که بهترین شرکت را برایتان مشخص می کند شهر محل سکونت و میزان اینترنت مصرفی شما است. ما در اینجا، هفت مورد از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی را معرفی کرده و آنها را از جنبه های مختلف با هم مقایسه می کنیم. این ۷ مورد شامل شرکت مخابرات، پیشگامان، شاتل، آسیاتک، های وب، پارس آنلاین و صبانت است.

این اطلاعات تا ابتدای آبان ماه سال ۱۴۰۱ آپدیت شده است.

بهترین اینترنت خانگی با سرعت ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه

بهترین اینترنت خانگی با سرعت 512 کیلوبیت بر ثانیه

شرکت های مختلفی از جمله مخابرات و صبانت هیچ سرویسی برای اینترنت ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه ارائه نمی دهند. اما در بین شرکت های ارائه دهنده، پارس آنلاین و های وب بهتر هستند. چون حجم اینترنت بیشتری را نسبت به هزینه دریافتی ارائه می دهند.

دقت کنید قیمت ها بر حسب تومان است. هر شرکت سرویس های دیگری نیز دارد. بهترین ها در جداول از سمت چپ به راست مرتب شده است. سرویس های برنزی نسبت به سرویس های نقره ای پهنای باند کمتر و خدمات بی کیفیت تری ارائه می دهند؛ اما در عین حال قیمت کمتری نیز دارند. این نکات در مورد تمام جداولی که تا انتهای مطلب آمده صدق می کند.

بهترین اینترنت خانگی با سرعت ۱ مگابیت در ثانیه

بهترین اینترنت خانگی با سرعت 1 مگابیت در ثانیه

با اینکه سرعت یک مگابیت بر ثانیه در حدی نیست که بتواند نیاز تعداد زیادی از تریدرها را برآورده کند؛ اما عده زیادی همواره از آن استفاده می کنند. به همین خاطر برخی از بهترین شرکت هایی که این سرعت از اینترنت را ارائه می دهند معرفی می کنیم. شاتل، های وب و پارس آنلاین در این زمینه پیشگام هستند و جزو بهترین ها محسوب می شوند.

بهترین اینترنت خانگی برای تریدرها با سرعت ۲ مگابیت در ثانیه

بهترین اینترنت خانگی برای تریدرها با سرعت 2 مگابیت در ثانیه

های وب و پارس آنلاین دو شرکت برای ارائه بهترین اینترنت خانگی برای تریدرها هستند که آن را با سرعت ۲ مگابیت بر ثانیه ارائه می دهند.

بهترین اینترنت خانگی با سرعت ۳ مگابیت در ثانیه

بهترین اینترنت adsl با سرعت 3 مگابیت در ثانیه

همان طور که به انتهای مطلب نزدیک می شویم بهترین اینترنت خانگی با سرعت بیشتر معرفی می شود. این سرعت بسیار پرطرفدار است. شرکت های های وب، صبانت و پارس آنلاین بهترین موارد در این زمینه هستند.

بهترین اینترنت خانگی برای تریدرها  با سرعت ۴ مگابیت در ثانیه

بهترین اینترنت خانگی برای تریدرها  با سرعت 4 مگابیت در ثانیه

دو شرکت پارس آنلاین و های وب بهترین اینترنت خانگی با سرعت ۴ مگابیت بر ثانیه را ارائه می دهند.

بهترین اینترنت خانگی با سرعت ۸ مگابیت در ثانیه

بهترین اینترنت خانگی با سرعت 8 مگابیت در ثانیه

بهترین اینترنت خانگی برای سرعت ۸ مگابیت را می توانید از شرکت های پارس آنلاین و های وب استفاده کنید. هر چند این دو شرکت قیمت های بسیار خوبی را ارائه می دهند؛ اما از نظر شکایات مردمی، در دسته شرکت های با کیفیت متوسط قرار می گیرند.

بهترین اینترنت خانگی با سرعت ۱۶ مگابیت در ثانیه

بهترین اینترنت خانگی با سرعت 16 مگابیت در ثانیه

 

فعلا بیشترین سرعتی که می توانید در ایران داشته باشید ۱۶ مگابیت بر ثانیه است. شرکت های مخابرات، های وب و پارس آنلاین، اینترنت را با این سرعت ارائه می دهند و در عین حال جزو بهترین ها محسوب می شوند.

بهترین اینترنت خانگی در شهر تهران برای کدام شرکت است؟

شرکت های آسیاتک، شاتل و پیشگامان در شهر تهران بهترین اینترنت خانگی برای تریدرها را ارائه می دهند. اما اگر می خواهید بدانید کدام شرکت ها نیز خدماتی با کیفیت پایین دارند لازم است بدانید دو شرکت فن آوا و لایزر در این دسته قرار می گیرند. البته لازم به گفتن نیست که قیمت پایین تری طلب می کنند.

سخن پایانی

اکثر شرکت‌های بررسی شده در این مطلب، به جز سرویس‌هایی که به آن‌ها اشاره کردیم، سرویس‌های دیگری را نیز ارائه می‌دهند که با ورود به سایت هر شرکت، می‌توانید به جدول کامل سرویس‌ها و تعرفه‌های اینترنت ارائه شده آن شرکت دسترسی داشته باشید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «بهترین اینترنت خانگی برای تریدرها کدام است؟» با ما درمیان بگذارید.

4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدیه اسلامی تبار
خوشحالم با تولید محتوای با کیفیت، سطح وب فارسی رو ارتقا می دهیم. امروز سردبیر میهن سیگنال هستم و این هنوز شروع رویاپردازی های منه ...
شیبا اینو رایگان

با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره اکسکوینو، شیبا اینو هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *