رشد توکن های متاورس در آستانه سال نو

۱۲ دی ۱۴۰۱
رشد توکن های متاورس در آستانه سال نو

توکن های متاورس AXS  و SAND بدترین عملکردها را در سال تاریک انواع ارز دیجیتال داشتند. آنها حدود ۹۳ درصد از ارزش خود را از دست دادند.

در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت توکن های Metaverse  مانند ApeCoin (APE) و Axie Infinity (AXS) حدود ۶ درصد رشد داشت. با توجه به اخبار Coinmarketcap، APE با ۶ درصد افزایش به ۳.۸۶ دلار، Axie Infinity با ۶.۷۴ درصد افزایش به ۶.۴۰ دلار رسید. در حالی که SAND’s Sand با ۴.۸ درصد افزایش خود را به حدود ۰.۴۰ دلار رساند. همچنین MANA Decentraland با افزایش ۴.۴۴ درصدی به حدود ۰.۳۰ دلار رسید.

این توکن های متاورس بدترین عملکردها را در سال ۲۰۲۲ داشتند

این اعلامیه اندکی پس از تکمیل انتخابات شورای ویژه APE منتشر شد. در این اعلامیه پنج عضو برای اداره آینده پروژه ApeCoin انتخاب شدند. ApeCoin ابزاری کاربردی و حاکمیتی است که به Otherside، پروژه متاورس Yuga Labs، قدرت می‌ دهد.

اسکوئر انیکس، ناشر بازی های ویدیویی، در نامه سالانه سال نو خود بر تعهد خود به بازی های بلاک چین و وب ۳ تاکید کرد. این خبر خوبی برای سرمایه گذاران توکن متاورس پس از سال سخت ۲۰۲۲ بود. AXS و SAND در سال ۲۰۲۲ عملکرد بسیار بدی داشتند و حدود ۹۳ درصد از ارزش خود را از دست دادند.

اسکوئر انیکس تعهد خود را به فناوری بلاک چین تایید می کند

افزایش قیمت توکن های متاورس زمانی اتفاق می‌ افتد که یک شرکت بزرگ بازی، یوسوکه ماتسودا، سرمایه‌ گذاری این توکن را دو برابر کرده است. طبق داده های میهن سیگنال رئیس شرکت اسکوئر انیکس، اخیراً بر تعهد شرکتش به این فضا تاکید کرد.

ماتسودا اظهار داشت که فناوری بلاک چین یکی از سه حوزه سرمایه گذاری برتر در میان مدت برای شرکتش است. به گفته ماتسودا، سال ۲۰۲۲ سال پر نوسانی برای فضای بلاک چین بود. با این حال، او پیش‌بینی کرد که در سال ۲۰۲۳، بازی‌های بلاک چین و متاورس به مرحله جدیدی از رشد انتقال خواهند یافت.

منبع:کوین گیپ
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *