آیا کک با رالی ۷۱ درصدی خود پپه را پشت سر می گذارد؟

۱۳ تیر ۱۴۰۲
آیا کک با رالی 71 درصدی خود پپه را پشت سر می گذارد؟

بازار کریپتوها امروز سبز است. به طوری که ارزش کل صنعت کریپتو پس از رشد ۰.۹۰ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۱.۲۲ تریلیون دلار رسید. میم کوین های مختلف نیز حرکات مثبتی را نشان دادند. به طوری که کک که کپی پپه است با رشد ۷۱.۷۷ درصدی در زمان نگارش این مقاله از میهن سیگنال پیشتاز است.

به نقل از یوتودی، هر توکن KEK با عملکرد فعلی خود اکنون با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۰۲۲۱۶ دلار در حال تغییر است. با این حال، تسلط KEK در دنیای آلتکوین امروز، در نمودار هفتگی خیلی بیشتر نشد. چرا که این میم کوین کم کم دارد تلاش می کند تا ضررهای خود را در آن بازه زمانی کاهش دهد.

هنوز مشخص نیست که چه چیزی باعث افزایش کک شده است. با این حال، از تاریخ شکل گیری KEK، احساسات بالا پیرامون PEPE ممکن است پشت حرکت خرید صعودی مداوم آن باشد. در بازه زمانی ۲۴ ساعته، KEK شاهد افزایش ۴۰۸۲ درصدی حجم معاملات خود با ارزش دلاری ۷ میلیون دلاری بود.

کک میم کوین نوظهوری است که می خواهد منحصربه فرد باشد

در حالی که به نظر می رسد KEK از PEPE عقب است، اما مسیر رشد خود را به روش های منحصر به فردی ترسیم می کند. در حال حاضر این میم کوین نوظهور تعدادی از لیست های صرافی ها را بررسی می کند تا دسترسی خود را به کاربران و سرمایه گذاران بیشتر کند. KEK در حساب کاربری توییتر خود به اشتراک گذاشت که قصد دارد ارزش بیشتری را برای کاربران خود از طریق راه اندازی مزرعه داری و محصول ایجاد کند.

طبق پست های توییتر این میم کوین، کک با تیم توسعه ‌دهنده خود روی Discord کار می کند و انتظار دارد که این دو ویژگی بازدهی در حدود سه روز دیگر فعال شوند. هیجان پیرامون این بروزرسانی ممکن است به رشد توکن کمک کند. زیرا کاربران اکنون ارزش بیشتری از دارایی های KEK خود دریافت خواهند کرد.

کک از زمان آغاز به کار خود به دلیل اینکه از لحاظ قیمت پپه را پشت سر گذاشت، معروف شد. در حالی که این میم کوین جامعه نسبتاً کوچکتری دارد، اشتیاق و تمایل به حمایت از آن به همان اندازه میم کوین بزرگتر یعنی پپه در جامعه اش وجود دارد.

منبع:u.today
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *