درآمد از تایم استپ (timestope) | بررسی اعتبار نرم افزار تایم استپ

۱۷ اسفند ۱۴۰۱
تایم استپ (timestope)

ارز دیجیتال کره ای تایم استپ ( timestope) یک پروژه ارز دیجیتال جدید است که زمان را به یک دارایی تبدیل می کند.  TimeStope این ایده را ترویج می دهد که همه افراد دارای زمان مساوی هستند، بنابراین زمان یک دارایی منصفانه است. این پروژه در ظاهر فرصتی برای همه ایجاد می کند که کسب درآمد کنند اما در باطن کلاهبرداری است. به خواندن مطلب ادامه دهید تا درباره TimeStope و ارز Tau بیشتر بدانید.

TimeStope برنامه ای است که ادعا می کند می توانید با زمانی که در اختیار دارید به استخراج ارز دیجیتال بپردازید و پول به دست آورید. این ادعا بسیار غیرواقعی به نظر می رسد و همین طور هم است. زمانی که از این برنامه استفاده می کنید، اساساً یک ارز دیجیتال استخراج خواهید کرد اما آیا این استخراج سودی به دنبال دارد یا صرفا تلف کردن وقت و به خطر انداختن گوشی تلفن همراه خود است. ما در این مطلب مشروعیت این برنامه را بررسی می کنیم و یک دید کلی از آن به شما می دهیم تا متوجه شوید که آیا TimeStope واقعاً ارزش استفاده دارد یا خیر.

ارز دیجیتال کره ای تایم استپ (timestope) چیست؟

TimeStope یک پروژه ارز دیجیتال جدید است که درآمد آن بر اساس زمان تعیین می شود. این برنامه در سال ۲۰۲۰ توسط Seungil Chung تاسیس شد. ایده پشت این پروژه این است که همه افراد زمان مساوی دارند بنابراین، زمان یک دارایی منصفانه به شمار می رود.

ارز دیجیتال کره ای تایم استپ (timestope) ایجاد شد تا کاربران را قادر به کسب زمان به عنوان یک ارز دیجیتال کند. توکن time با نام تاو (Tau) شناخته می شوند. درست مانند ارز Pi، ارزهای تاو با استفاده از تلفن همراه استخراج می شوند. هر دو رمزارز سعی می کنند یک مشکل رایج در فضای ارزهای دیجیتال را تصحیح کنند. پذیرندگان اولیه مزیت درآمدی بیشتری نسبت به پذیرندگان بعدی دارند. البته این چیزی است که صاحبان پروژه ادعا می کنند.

هشدار : احتمال کلاهبرداری بودن این پروژه بسیار بالا و جزو موارد پر ریسک است!

ارز دیجیتال کره ای تایم استپ (timestope) چگونه کار می کند؟

در TimeStope، کاربران باید روزانه وارد برنامه شوند تا حضور خود را مشخص کنند یا به عبارت دیگر، ارزها را استخراج کنند. ارزها با سرعت ۱ تاو در ساعت یعنی ۲۴ تاو در روز استخراج می شوند. پس از ثبت نام، به کاربران ۲ سال استوپ داده می شود. استوپ به مدت زمانی اشاره دارد که کاربران می توانند به صورت رایگان رمزارز استخراج کنند.

بسته به سطح فعالیت شما، استوپ شما می تواند با دقت بیشتری از طرف شما افزایش یابد. علاوه بر این، بدون کد دعوت نمی توانید در TimeStope ثبت نام کنید. هنگامی  که ثبت نام می کنید، زمان شما بین شما و فردی که شما را دعوت کرده (به نام شاهد) تقسیم می شود.

۴۰% از وقت شما به دعوت کننده شما داده می شود در حالی که شما ۶۰% باقی مانده را دارید. شما ۱۴.۴  تاو در روز درآمد خواهید داشت در حالی که دعوت کننده در روز  ۹.۶ تاو اضافی کسب می کند. به طور خلاصه، شما برنامه TimeStope را دانلود می کنید، با کد دعوت خود ثبت  نام می کنید و روزانه ارز تاو را دریافت می کنید.

امتیاز حضور و غیاب ارز دیجیتال کره ای تایم استپ (timestope)

امتیاز حضور و غیاب یکی از ویژگی های ارز دیجیتال کره ای تایم استپ (timestope) است. این امتیاز حد انتقال کاربران را تعیین می کند. همچنین، کاربران می توانند در صورت داشتن امتیاز بیشتر، توقف خود را افزایش دهند. پس از ثبت نام، ۱۰۰ امتیاز به شما داده می شود. سپس با انجام فعالیت بیشتر یعنی دعوت تعداد کاربران بیشتر، امتیازات شما افزایش می یابد.

هر روز که حضور خود را در برنامه علامت بزنید، ۲ امتیاز دریافت می کنید. هر روز که آن را از دست بدهید، ۳ امتیاز از دست می دهید. وقتی تا ۱۰۰۰ امتیاز کسب کنید، هر ۲۰۰ امتیاز اضافی که به دست می آورید ۱۲۰ روز بیشتر به شما اعطا می کند. این بدان معناست که کاربران TimeStope می توانند برای همیشه ارز استخراج کنند.

چگونه از ارز دیجیتال کره ای تایم استپ (timestope) درآمد کسب کنیم؟

۲ راه اصلی برای کسب درآمد از این پلتفرم وجود دارد:

حضور روزانه: با علامت گذاری روزانه حضور خود در برنامه، سکه کسب می کنید. لازم نیست ۲۴ ساعت صبر کنید تا بگذرد. تا زمانی که روز بعد است، می توانید سکه استخراج کنید.

ارجاع: زمانی که شخصی را دعوت می کنید و شخص برنامه را دانلود می کند، سکه به دست می آورید. این اقدام شما را به یک دعوت کننده تبدیل می کند. و به ازای هر فردی که دعوت می کنید، ۴۰ درصد از وقت آنها را به دست می آورید. تا زمانی که ۲۵۰ نفر را دعوت کنید، ۲ سال استپ اضافی به شما داده می شود. به این معنی که شما ۲ سال دیگر فرصت دارید تا به صورت رایگان ارز دیجیتال کره ای تایم استپ (timestope) استخراج کنید.

کانال های پشتیبانی و افکار عمومی

یک بخش پشتیبانی در سایت وجود دارد که کاربران می توانند درخواست خود را ارسال کنند. همچنین، کاربران می توانند از طریق این کانال ها به روزرسانی های این پلتفرم را دریافت کنند:

https://www.facebook.com/timestope

https://twitter.com/StopeTime

https://www.linkedin.com/company/timestope

https://www.instagram.com/timestope

TimeStope در Reddit یک گروه با حدود ۱۱۲ عضو فعال دارد.

چگونه ارزهای تاو را به صورت رایگان استخراج کنیم؟

ابتدا باید اپلیکیشن TimeStope را دانلود و نصب کنید. این برنامه در حال حاضر فقط در دستگاه های اندرویدی قابلیت نصب دارد. سپس برنامه را باز کرده و New Account را انتخاب کنید. شرایط توافق را بپذیرید و فیلدها را با استفاده از judeworld به عنوان شاهد (دعوت کننده) تکمیل کنید.

بعد از اتمام کار، Next را بزنید. جزئیات خود را بررسی کنید و به طور متوالی روی «next» و «confirm» ضربه بزنید. همچنین می توانید کلیدهای خصوصی و عمومی خود را کپی کرده و در مکانی امن ذخیره کنید. برنامه TimeStope را روزانه باز کنید و حضور خود را علامت بزنید.

اگر کاربر آیفون هستید برای استخراج سکه تاو مراحل زیر را دنبال کنید:

در رایانه شخصی خود برنامه BlueStacks )یک دستگاه اندروید مجازی) را دانلود و نصب کنید.

BlueStacks را راه اندازی کنید و با حساب Google خود وارد شوید.

اکنون Google Play Store» » را باز کنید، TimeStope را جستجو کرده و آن را نصب کنید.

برنامه را راه اندازی کنید و حساب خود را با کد شاهد judeworld ایجاد کنید.

برنامه TimeStope را روزانه در BlueStacks راه اندازی کنید و حضور خود را با زدن تاریخ روز مشخص کنید.

هشدار : احتمال کلاهبرداری بودن این پروژه بسیار بالا و جزو موارد پر ریسک است!

مشکل اصلی TimeStope

اگرچه این برنامه  بسیار جالب به نظر می رسد، اما یک مشکل مهم دارد. نگاهی خوب به برنامه کسب درآمد ارز دیجیتال کره ای تایم استپ (timestope) نشان می دهد که کاربران فعال می توانند به طور نامحدود سکه کسب  کنند. با مشخص کردن حضور روزانه، امتیاز آنها افزایش می یابد و استپ آنها نیز بالاتر می رود.

هنگامی  که آنها ۲۵۰ نفر را دعوت کردند، ۲ سال دیگر استپ دریافت می کنند. به این معنی که استخراج ارزهای رایگان همواره ادامه می یابد. در نهایت محدودیتی در عرضه کل ارزهای تاو وجود نخواهد داشت و این بر ارزش این دارایی تاثیر منفی می گذارد. در وایت پیپر این رمزارز چنین آمده است:

“میزان زمان بی نهایت افزایش می یابد زیرا جهان بی نهایت وجود دارد. افزایش آن به اندازه ماینرهای جدیدی که در آن شرکت می کنند ادامه خواهد داشت و دقیقاً به اندازه ۲۴ ساعت افزایش می یابد، یعنی زمانی که در روز برای شرکت کننده داده می شود. با این کار یک «حقوق توزیع شده» حاصل می شود که قدرت تولید واقعی پول به نام TIME را بین افراد توزیع می کند.»

با توجه به این گزیده از وایت پیپر time stope متوجه می شویم که هیچ سقفی برای استخراج توکن Tau وجود ندارد و این نگران کننده است. از طرفی TimeStope می خواهد فرصتی را برای همه ایجاد کند که به طور عادلانه درآمد کسب کنند، بدون اینکه پذیرندگان اولیه بر افرادی که دیر وارد شده اند سایه افکنده باشند در حالی که شبیه یک ساختار هرمی رفتار می کند. در واقع با توجه به روش اعطای ۴۰ درصد از زمان کاربران دیگر به شاهدان، این هدف دور از انصاف به نظر می رسد.

آیا TimeStope قانونی است؟

توسعه دهندگان با ذکر دلایلی اصرار دارند که ارز دیجیتال کره ای تایم استپ (timestope) را یک ارز قانونی جلوه دهند. آنها چنین بیان می کنند که «مطمئناً Timestope قانونی است زیرا یک ارز دیجیتال تایید شده است که استخراج رایگان را در ۷ اکتبر ۲۰۲۰ آغاز کرد و توسط انجمن کره تاسیس شد. “ماینینگ” رایگان رمزارز توسط Timestope در اختیار همه افراد از سراسر جهان قرار داده شده است.  Timestope یکی از بهترین ارزهای دیجیتال امیدوارکننده است و از همه هیجان انگیزتر، ثبت نام ۱۰۰٪ رایگان و استخراج رایگان با یا بدون ارجاع دارد.»

اما از آنجا که عملکرد آن اصلا منطقی به نظر نمی رسد و ارزهای آن هیچ ارزشی ندارند پیشنهاد می شود آن را کلاهبرداری در نظر بگیرید و وقت خود را صرف چنین برنامه هایی نکنید زیرا احتمال کلاهبرداری بودن آنها بسیار زیاد است.

هشدار : احتمال کلاهبرداری بودن این پروژه بسیار بالا و جزو موارد پر ریسک است!

سوالات متداول

سکه تاو چقدر ارزش دارد؟

سکه تاو هیچ ارزشی ندارد. با این حال، توسعه دهندگان آن پیش بینی می کنند زمانی که سکه تاو در فهرست صرافی ها قرار بگیرد، به قیمت ۱.۳۰ دلار به فروش می رسد.

آیا می توانیم بیش از یک حساب کاربری با دستگاه های مختلف ایجاد کنیم؟

خیر. ارز دیجیتال کره ای تایم استپ (timestope) فقط یک حساب را برای هر کاربر مجاز می کند. هنگامی  که KYC شروع می شود، هر حسابی که قابل تأیید نباشد از سیستم خارج می شود و هر سکه یا امتیاز کسب شده از دست خواهد رفت.

منابع:

https://www.nigeriabitcoincommunity.com/timestope-review/

https://thetravelbugbite.com/2021/04/20/is-timestope-legit/

https://paidfromsurveys.com/timestope-app-review

نظرتان را درباره‌ی مقاله «درآمد از تایم استپ (timestope) | بررسی اعتبار نرم افزار تایم استپ» با ما درمیان بگذارید.

8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

‫2 نظر

  • چرا شما همه چیز رو کلاه برداری میگید …متاسفم

    • سلام ما به طور مستقیم نمی گیم ولی وظیفه خودمون می دونیم طبق تجاربی که داریم مردم رو از خطرات احتمالی آگاه کنیم مث پروژه ویکینگ ترون یا بلم که همونجور که گفته بودیم کلاهبرداری از آب در اومد و متاسفانه بسیاری از مردم متضرر شدند

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *