ورلد کوین با رالی خود ورودش به صرافی های بزرگ را جشن می گیرد

۰۲ مرداد ۱۴۰۲
ورلد کوین با رالی خود ورودش به صرافی های بزرگ را جشن می گیرد

سام آلتمن، رئیس OpenAI، اوایل امروز دوشنبه، ۲۴ جولای، رسماً پروژه ورلد کوین را به دنیا معرفی کرد. اندکی پس از اعلام این خبر، برخی از بزرگترین صرافی‌ ها مانند بایننس این توکن را به فهرست خود اضافه کردند.

این امر باعث شد افرادی که به دنبال سرمایه گذاری در توکن WLD در مراحل اولیه این پروژه هستند، به سمت آن بشتابند. قیمت توکن WLD درست پس از اینکه در فهرست بایننس قرار گرفت، بیش از ۶۰ درصد افزایش یافت. در حال حاضر این توکن با قیمت ۲.۹۷ دلار با ارزش بازار ۲۲۸ میلیون دلار معامله می شود.

روز دوشنبه، چندین صرافی ارز دیجیتال از جمله Binance، Huobi، Bybit و OKX توکن ورد کوین را در فهرست توکن ها معاملاتی خود قرار دادند. Worldcoin یک پروژه ارز دیجیتال است که توسط سام آلتمن، یکی از بنیانگذاران ChatGPT، پایه گذاری شد.

طبق اخبار میهن سیگنال، هوبی و بای بیت با قرار دادن این توکن در فهرست خود، گزینه ‌هایی را هم برای سپرده ‌گذاری و هم برای معاملات ارائه می ‌دهند. Bybit برداشت ها را در روز سه شنبه ساعت ۱۰ صبح UTC فعال می کند و OKX نیز همین کار را انجام می دهد. کاربران Huobi می توانند جفت WLD/USDT را معامله کنند، در حالی که Bybit جفت WLD/USDC را نیز برای معامله در دسترس قرار می دهد.

سم آلتمن پروژه ورلد کوین را تقویت می کند

Worldcoin یک پروژه ارز دیجیتال اسکن کره چشم است که از دستگاهی به نام «گوی» برای اسکن کره چشم افراد استفاده می‌کند. این پروژه به نوبه خود هویت دیجیتالی تولید می ‌کند. با استفاده از آن فرد یک «شناسه جهانی» دریافت می ‌کند که «اثبات شخصیت» نیز نامیده می ‌شود.

Tools of Humanity در حال حاضر استارتاپ پشت توسعه پروژه ورلد کوین است. الکس بلانیا، مدیر عامل Tools of Humanity گفت که آنها به دنبال گسترش این پروژه در بازارهای آسیایی، به ویژه در ژاپن و کره جنوبی هستند.

آنها در حال حاضر به دلیل مسائل نظارتی و عدم وضوح به دنبال گسترش این پروژه در ایالات متحده نیستند. آلتمن به بلومبرگ گفت:

به وضوح کمبود زیادی وجود دارد، اگر این کمبودها را خفیف بشماریم فکر می کنم شرم آور است.

طبق وب سایت ورلد کوین، آنها بیش از ۲ میلیون ثبت نام دریافت کرده اند.

منبع:کوین گیپ
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *